BRÁNA 11/11 – SOUČASNÉ DĚNÍ

datum 11. 11. 2021
Zdroj: Pixabay.com

Milovaní,

to, co zde probíhá u vás na planetě Zemi je konec a pád temného. Tak dlouho jste vy všichni na to čekali, a proto jste tu vy všichni, silné a odvážné bytosti, které jste chtěli být účastníci tohoto dění a procesu, i když jste věděli, že to nebude pro vás jednoduché, příjemné, že to bude obtížné a nelehké, přesto jste vy všichni souhlasili s tím, že zde přitom budete a přímo se tohoto dění a procesu zúčastníte.

Je to přerod, skok, odklon jiným směrem, protože si již uvědomujete, že takto to dál nešlo.

Tak dlouho jste byli ovládáni, manipulováni a masírováni a díky vašim hromadným probuzením (celosvětovým), může dojít ke změně, k odklonu jiným směrem. Je to díky vašemu přispění, vaší usilovné práci, takto jste si to přáli a chtěli zažít. To je hlavně pro ty z vás, kteří již víte, o čem je zde řeč.

Další část lidstva stále ještě neprobudilo své vědomí, a tak se přitvrzuje, tlaky jsou silnější a věříme, že díky tomu se podaří probudit další hromada lidí do probuzeného stavu vědomí. Vždyť to, co se zde na planetě nyní děje, popírá hodnoty svobodného člověka a upírá mu možnost svobodně se projevit ve všech možných projevech svobody. Toto zde probíhá velmi dlouhou dobu a víme, že mnozí z vás, vy staré duše, které jste toho prošli již mnoho a zažili jste mnohé zkušenosti na planetě, jste z toho všeho velmi unavení a rádi byste již viděli přerod ve světlo, lásku, mír, svobodu, laskavost a vy jste tak mohli žít kvalitní a naplněný život. Již víte, že vše, co se nyní odehrává je jedna velká hra a lež.

Je vhodné proto vydržet, setrvat ve svých nastavení, v lásce, světle a v dobru, držet si to v sobě a tvořit si tyto zdravé a pravdivé tóny vibrace pro přerod, který již brzy přijde.

Pamatujte, že hra jednou skončí a vezme si vše, co k ní patří, co jí sloužilo, všechny herce a kulisy a díky tomu se otevřou pro vás nové možnosti, prostory, obzory pro nové a nepoznané.

Uchovávejte si víru, to je pro tuto dobu důležité, zůstávejte ve svých vizí nové Země, zůstávejte bdělými a buďte oporou a jasnou hvězdou pro ostatní.

S láskou přijala Lucie Lila 💗

Není k dispozici žádný popis fotky.

www.stastnyzivot.info, https://www.youtube.com/channel/UCUQoGmvVsqIbx7P5qzTCoVA

Zdroj: www.facebook.com

sdílet: 
holubice
Podpořte nás

Děkujeme

Vážení diváci, velmi si vážíme vašich příspěvků – dáváte nám naději, že budeme moci pokračovat.

Pro platby zdarma v ČR a Eurozóně:
2502009848/2010 s uvedením slova
„Dar“ do zprávy pro příjemce.

Pro platby v ČR:
107-7380440287/0100 s uvedením
„Dar“ do zprávy pro příjemce.

Pro mezinárodní platby ze zahraničí:
IBAN: CZ40 0100 0001 0773 8044 0287 
BIC/SWIFT kód: KOMBCZPPXXX
Název účtu: CESTY K SOBĚ
Praha 4, 149 00
Česká republika

111
111 Kč
222
333 Kč
333
555 Kč
444
777 Kč
999
999 Kč
libovolna
libovolná částka
Cesty k sobě
FB ico