Kdo je Braco… Byl tam velký mír, energie tak veliká, tak ohromující. Nemůžu popsat ten pocit. Je to jako světlo. Skvělá věc. Miluji to. Několik minut tzv. „pocitu nad zlato“ … pro celý život. “
Návštěvník “Setkání s Bracem”

Braco má zvláštní dar pomáhat lidem, této činnosti se věnuje už od roku 1995. Lidé po celém světě ho najdou na kongresech, výstavách, veletrzích a seminářích, kde můžete vidět co skrze něj působí.

Návštěvníci hovoří o pocitech zvláštní moci, hlubokém míru, pocitu štěstí nebo vnitřním povznesení. Dokonce se můžou přihodit pozitivní změny v obtížných životních situacích člověka, doprovázené možností zlepšení zdravotního stavu. Braco působí hlavně pohledem pro velké skupiny návštěvníků, ale stejně tak je nahráván jeho hlas, který také působí blahodárně. Stačí pár minut pohledu nebo cca 9 min nahrávky hlasu…Lékaři, psychologové a fyzici mluví o mimořádném jevu.

„Zpočátku jsem nemohl uvěřit, že takové pozitivní zkušenosti jsou možné skrze pohled, nebo nahraný hlas člověka, ale nové poznatky v kvantové fyzice změnily můj názor natolik, že teď vím, že velká většina toho, co tvoří naši realitu, nemusí být pro naše smysly vidět.“ Návštěvník “Setkání s Bracem”

Lékaři, psychologové a fyzici hledají vysvětlení toho, co funguje při setkání s Bracem, který může přinést pomoc i ve zdánlivě beznadějných životních situacích. Někteří mluví o obzvláště silném přenosu životních sil, jiní věří, že návštěvníci jsou pozvednuti na vyšší úroveň vědomí, nebo předpokládají, že Braco má něco zvláštního, možná něco jak pomoci lidem znovu se nacházet. Americký Profesor William A. Tiller ze Stanfordské univerzity v Bracovi viděl vedoucí postavu v novém paradigmatu.

V roce 2012 získal Braco vysokou mírovou cenu v Tillmannově kapli Spojených národů: Polský míč. V říjnu 2016 byl v New Yorku a Los Angeles měl dokonce premiéru první celovečerní dokument Braca s názvem “The Power of Silence”.

„ Při setkáních s Bracem jsem cítil brnění a proudění energie v celém těle, které se po několika návštěvách výrazně zvýšilo. Vnímal jsem v sobě zvláštní klid v sobě, bylo to, jako by mé tělo a duše byly nabíjeny jako baterie. A to už po několika minutách! Zvláště krásný pocit, který byl přítomen stejným způsobem, jak skrze “Bracův pohled“ tak „Bracův hlas“. „Návštěvník “Setkání s Bracem”

Dr. Jan Ellison, USA: „ Bracův hlas je charakterizován energetickým polem (…). Životní síla utváří jeho hlas, když Braco nahrává svůj vzkaz za tímto účelem, je to určité poselství, které vysílá, když není přítomný osobně, Bracův hlas má však stejnou sílu jako Bracův pohled!”

Jste srdečně zváni na akci s názvem „Bracův hlas“ v Praze která se koná:
9. června – sobota 9:00 a 10:00 hod

Masarykova kolej, Thákurova 1, Dejvice, Praha 6

Tel: +49 176 781 910 43

Upozornění: Setkání s Bracovým hlasem je pouze pro návštěvníky starší 18 let a pro těhotné ženy pouze do 3. měsíce těhotenství.

Bližší informace najdete na FB a webových stránkách

facebook: braco cz 

www.braco.me


Líbí se vám, co děláme?
Rádi byste podpořili provoz internetové televize Cesty k sobě?

200,-

Platba

300,-

Platba

500,-

Platba

1000,-

Platba

Za veškeré příspěvky předem děkujeme!

Zasláním daru dochází k uzavření darovací smlouvy dledarovacích podmínek.
Prohlášení o ochraně osobních údajů darujícího. Platba probíhá prostřednictvím služby

géčko.png verified_by_visa-full-colour.png Mastercard_SecureCode [Převedený].png visa-full-colour-rgb.png visa_electron_2015.png mc_accpt_match_eps.png me_accpt_match_eps.png ms_accpt_match_eps.png