“Když stojí před námi, pozvedá nás do vyšší úrovně vědomí, v níž dokážeme pocítit, čím skutečně jsme. A to je mnohem, mnohem více než naše fyzické tělo.” PROF. ALEX SCHNEIDER, ŠVÝCARSKO

15.,16. A 17. LISTOPADU (úterý, středa, čtvrtek)
KAŽDOU HODINU OD 17:00 DO 23:35

ONLINE PŘENOS MOŽNÉ SPUSTIT ZDE NA ODKAZU:
http://braco-tv.me/livestream.jsp

Přímý přenos pohledu Braca spojuje všechny účastníky. V těchto momentech jsou všichni spojeni společným přáním cítit se dobře a být šťastný.

Účastníci z různých kulturních prostředí a způsobů života zažívají jemnou podporu ve svých životech skrze dar, který Braco má již 20 let. Jeho tichý pohled bude znovu přenášen bezplatně.

Všechny přenosy jsou zdarma.

Jak se účastnit:
http://www.braco.me/en/livestreaming/registration-instructions/

Přímý přenos pohledu, který je přenášen bezplatně je možné finančně podpořit a je možné tak zajistit i možnost dalších živých přenosů i pro někoho, kdo jej podpořit nemůže. Způsob podpory je možné najít na těchto stránkách:
http://www.braco-tv.me/pages/_contribute.jsp

Místo, odkud se bude Live Stream přenášet:
Srebrnjak 1, Záhřeb, Chorvatsko, je místo, kde se bude Braco dívat přímo do kamery a bude se přenášet obraz. Srebrnjak 1 je také místo kde Braco nabízí svou pomoc zcela zdarma. Ve Srebrnjaku 1 Braco poznal svého předchůdce a přítele Ivicu Prokiče a změnil se mu zde život. Více informací o Ivicovi a o tom, jak vše začalo je možné přečíst zde:
http://www.braco.me/en/about/past-present/

Zkušenosti návštěvníků a odborníků.
http://www.braco.me/en/testimonials/visitors/
http://www.braco.me/en/testimonials/experts/

Upozornění:
Jen dospělí (od 18 let) se mohou účastnit přímého přenosu pohledu s Bracem. Děti a těhotné ženy od 3. měsíce těhotenství by se účastnit němely – raději někdo blízký může držet fotografii dítěte, nebo osoby během přímého přenosu Braca, kdy se vytvoří láskyplné spojení pro kohokoli, kdo se nemůže osobně účastnit.

Prosíme o uvědomění, že zúčastnění se přímého přenosu s Bracem není náhrada za lékařské ošetření a konzultaci. Lékařské ošetření a medikace, předepsaná terapie by měly probíhat a mělo by v nich být pokračováno tak, jak doporučí ošetřující lékař před a po zúčastnění se přímého přenosu pohledu s Bracem.

Před účastí na přímém přenosu s Bracem si prosím přečtěte pravidla přenosu. Děkujeme
http://www.braco.me/en/events/detail/upcoming/240/

 


Líbí se vám, co děláme?
Rádi byste podpořili provoz internetové televize Cesty k sobě?

200,-

Platba

300,-

Platba

500,-

Platba

1000,-

Platba

Za veškeré příspěvky předem děkujeme!

Zasláním daru dochází k uzavření darovací smlouvy dledarovacích podmínek.
Prohlášení o ochraně osobních údajů darujícího. Platba probíhá prostřednictvím služby

géčko.png verified_by_visa-full-colour.png Mastercard_SecureCode [Převedený].png visa-full-colour-rgb.png visa_electron_2015.png mc_accpt_match_eps.png me_accpt_match_eps.png ms_accpt_match_eps.png