Bobří úplněk na listopad

datum 12. 11. 2019

V tuto dobu se bobři chystají na zimu. A také býk, v jehož znamení proběhne listopadový úplněk, je důkladným budovatelem zázemí a domova. Pod vlivem tohoto úplňku (12.11.2019, 14:34) budeme zcela jistě na úskalí zimy dobře připraveni. Jen vědět, jak na to.

S býkem se člověk neztratí. Je dobrý společník, ohleduplný, láskyplný a mírný. (Prý se naštve jen párkrát za život, ale pak to stojí za to!) Rád si užívá smyslových požitků: Dobrého jídla, jemných a měkkých peřin, pozornosti blízkých, objetí a také smyslného milování. A co víc, tutéž pohodu rád dopřává i druhým a sdílí ji s nimi. Býk prostě umí žít. A něco z býčí nátury na nás přenese nejbližší úplněk 12. listopadu. Kulminovat bude odpoledne kolem půl třetí. Je tedy pravý čas, abychom si podle býčího vzoru zařídili útulné a bezpečné hnízdečko na zimu, kde budeme chráněni od stresů rychle běžící doby, od negativních emocí a riskantních vztahů. Budujte - je na to pravý čas. A nepouštějte do svého zázemí nic negativního. Vytvořte si prostě takovou hmotnou i citovou peřinku.

Jak to konkrétně provést? Býčí úplněk vás bude inspirovat, jak hmotně zabezpečit sebe i blízké. Naskytnou se vhodné investice a spoření, do cesty mohou přijít výkonní finanční poradci, potkáte nové pracovní příležitosti - třeba jako takzvaný příležitostný „šolich“. Býci dovedou najít i citovou jistotu, proto u vás možná ochabnou citové vazby na nevyrovnané jedince a posílí se vztahy s lidmi, kteří poskytují skutečné přátelské či milostné zázemí. Také rodinné vazby se vyčistí a posílí, budete se více navštěvovat s rodinnými příslušníky a znovuobjevíte kouzlo rodiny, kde se všichni dobře znáte a kde jeden za druhého dáte ruku do ohně. Býčí úplněk vám zkrátka může pomoci zajistit pohodovou zimu plnou jistot. Stačí jen chtít.

Podle Indiánů se bobři touto dobou pilně připravují na zimu. Stavějí pevná obydlí a hodně jí, aby je přes zimu hřál ochranný kabát tuku. Je to vlastně hodně podobný model jako s naším býkem. Bobři jsou známí tím, že dovedou i z malých štíhlých kmenů vybudovat takovou přehradu, až se řeka vylije z břehů. Dominantní vlastností bobra je vytrvalost a šikovnost. Ani nejsilnější kmen před ním neobstojí a malý tvor s ostrými zuby dovede hlodat s takovou výdrží, až pokácí obrovský strom přesně tím směrem, kam chce. I vaše cílevědomost a výdrž bude v době úplňku na vrcholu. Je pravá doba pracovat na cílech, o kterých jste možná jen snili. Máte šanci přesvědčit nadřízené o své ideji, hledat dlouho vytoužený nový byt či dům, pokusit se prosadit svůj projekt. Co se týče podnikání a investic, bobr i býk dají této sféře i u ostatních zrozenců dlouhodobou stabilitu a trvalou energii. Více radit netřeba, jistě každý z vás ví, co s poselstvím bobřího úplňku počít.

Co se týče zdraví, jistě vás už napadl v souvislosti s býkem pojem „býčí šíje“. Právě ta je velmi exponovaná a namáhaná v tomto období. Snad i pro to, jak ji každý z nás napře na své cíle. Vše v oblasti krku si proto nyní zaslouží péči, ať už jde o hlasivky, hrtan, jícen či štítnou žlázu nebo i krční obratle. Držte se tedy v teple, proplachujte krk bylinnými čaji, kloktejte solí, nepijte příliš tvrdého alkoholu a nejezte peprná jídla. Na nikoho nekřičte, a pokud budete zpívat, čiňte tak s citem. Je také vhodná doba pro relaxaci, takže si dopřejte vířivku či saunu, pořádnou masáž a dlouhý spánek.

Zdroj: horoskopy.cz

sdílet: 
holubice
Podpořte nás

Děkujeme

Vážení diváci, velmi si vážíme vašich příspěvků – dáváte nám naději, že budeme moci pokračovat.

Pro platby zdarma v ČR a Eurozóně:
2502009848/2010 s uvedením slova
„Dar“ do zprávy pro příjemce.

Pro platby v ČR:
107-7380440287/0100 s uvedením
„Dar“ do zprávy pro příjemce.

Pro mezinárodní platby ze zahraničí:
IBAN: CZ40 0100 0001 0773 8044 0287 
BIC/SWIFT kód: KOMBCZPPXXX
Název účtu: CESTY K SOBĚ
Praha 4, 149 00
Česká republika

111
111 Kč
222
333 Kč
333
555 Kč
444
777 Kč
999
999 Kč
libovolna
libovolná částka
Cesty k sobě
FB ico