Bio magnetoterapie - posílení imunity

datum 5. 1. 2021

Vliv magnetického pole na naše tělo je prokazatelně pozitivní a důležitý. Co jej ovlivňuje a jak ho udržet v dobré kondici a podpořit naše zdraví?

Doba čtení 2 min.

Cesty k sobě


Vliv magnetického pole na životní energii lidí byl prokázán řadou studií. Princip nové metody bio-magnetoterapie spočívá v působení magnetického pole na lidský organismus a to na základě určitých, ojedinělých parametrů. Jedná se o fyzikální terapii, při které je vytvářeno pulzující magnetické pole o intenzitě, která je obdobná intenzitě magnetického pole planety Země. Vytvořené magnetické pole je tak v harmonii s biopolem všech živých organismů. Pulzní magnetické pole svým působením několikanásobně zvětšuje prostupnost buněčných membrán, a to je jeden z klíčů ke správnému fungování imunity našeho těla.

Magnetické pole naší planety zásadně ovlivňuje životní energii všeho živého. Bez magnetického pole Země by život na této planetě prakticky nebyl možný. Současný životní styl bohužel vytváří nepřirozenou bariéru, která nás odděluje od zemského magnetismu. Bariéru tvoří především patrové budovy s železobetonovým skeletem, ve kterých bydlí či pracuje většina populace. V dopravních prostředcích je situace ještě méně příznivá. Prostor kabiny, například automobilu, vytváří tzv. Faradayovu klec, a vozidla na gumových pneumatikách jsou tak zcela odizolovaná.

Následkem tohoto nastává porucha magnetické rovnováhy organismu, která způsobuje různá onemocnění, dysfunkce buněk a řadu dalších obtíží, které žádná antibiotika ani bylinky nevyřeší. To se netýká pouze lidí, ale i našich domácích mazlíčků, rostlin a ve své podstatě všeho živého.

Nedostatek bio-magnetizmu může být skrytou příčinou mnoha zdravotních potíží vznikajících u stále větší skupiny lidí. Tento nedostatek je také nazýván “syndrom nedostatečného magnetického pole“. Mezi různé příznaky tohoto syndromu patří: časté bolesti hlavy, závratě, ztuhlost ramen, zad a krku, nevysvětlitelná bolest v hrudi, bezdůvodná nespavost, trvalá zácpa, nevyrovnanost centrální nervové soustavy, porucha koordinace pohybu, náhlá bolest v kříži (“houser”), či celková únava organismu.

Obnova magnetického pole našeho těla je proto důležitým faktorem, který vede ke správné funkci a celkovému posílení našeho imunitního systému.

Působením nízkofrekvenčního pulzního magnetického pole dochází k ovlivňování tělesných tkání na buněčné úrovni. Magnetické pole dokáže podpořit prokrvování i těch nejjemnějších vlásečnic v hlavě. Řídícím centrem celého organismu je mozek, a pakliže není dostatečně vyživován, začne ochabovat. Oslabený mozek tedy může vést i k zapomínání, depresi, nespavosti či dalším problémům. Kvalitní prokrvení mozku je tedy nezbytností spokojeného a plnohodnotného života.

Bio magnetoterapie také podporuje metabolismus a dokonce urychluje hojení kostí i měkkých tkání. Snižuje bolestivost, zmírňuje otoky a usnadňuje vstřebávání léků. Nová metoda je tak vhodná například i při artrózách, artritidách, pooperační rekonvalescenci a dalších obtížích pohybového aparátu. Důležitou roli hraje i při ošetření pleti, mytí pokožky při onemocněních jako je akné, ekzém nebo lupénka. Produkty ALKYWAN mohou velmi pomoci při obnově rovnováhy a správného náboje magnetického pole v našem těle, tím posílit imunitní systém, buňky i naši každodenní vitalitu.

Zdroj: alkywan.com

sdílet: 
holubice
Podpořte nás

Děkujeme

Vážení diváci, velmi si vážíme vašich příspěvků – dáváte nám naději, že budeme moci pokračovat.

Pro platby zdarma v ČR a Eurozóně:
2502009848/2010 s uvedením slova
„Dar“ do zprávy pro příjemce.

Pro platby v ČR:
107-7380440287/0100 s uvedením
„Dar“ do zprávy pro příjemce.

Pro mezinárodní platby ze zahraničí:
IBAN: CZ40 0100 0001 0773 8044 0287 
BIC/SWIFT kód: KOMBCZPPXXX
Název účtu: CESTY K SOBĚ
Praha 4, 149 00
Česká republika

111
111 Kč
222
333 Kč
333
555 Kč
444
777 Kč
999
999 Kč
libovolna
libovolná částka
Cesty k sobě
FB ico