Automatická kresba a Dvojplamenná láska

views 1 581 datum 20. 2. 2020

Jméno a datum narození nás naladí na člověka, který potřebuje nasměrovat na své cestě. Můžeme se ptát na zdraví, kdy se vykreslí oslabená a nemocná místa v těle a celé bytosti jako celku, disharmonie v oblasti čaker. Velmi efektivní je vykreslování konkrétních situací a výběrů. Nejvhodnější čas ke koupi domu, určení lokality k bydlení, zda v práci zůstat, či odejít…

Podíváme za oponu partnerských a mezilidských vztahů, kde je naděje na novou lásku, nebo kde již láska vyhasla a je třeba posunout se dál. Mohu objasnit a rozkrýt mnohá nedorozumění, kdy žijeme v domněnkách a máme nasazené masky. Ze strachu, z lítosti, prospěchářství či strachu ze samoty. Pokud člověk řekne ano pravdě a svému srdci, všechny ty železné obruče v našem životě mohou popadat a my zase roztáhneme svá křídla a můžeme letět.

Jmenuji se automatická kresba a i přes svůj nevýrazný název, jsem velmi barevná a pestrá. Umím se dostat do hlubokých vod minulosti, nebo předat láskyplný vzkaz od našeho Vyššího já z blízké budoucnosti. Spolu se svou průvodkyní Saxanou tvoříme harmonický pár, který se k sobě báječně hodí a doplňuje.

K naší vzájemné spolupráci potřebujeme velkou dávku intuice, tužku, pastelky a schopnost zachytit, zapsat, nakreslit slova či obraz, který je poselstvím z Vyšších sfér, chcete-li od andělů, Boha či Vesmíru.

Božské načasování je součást celého vesmíru. Dostáváme vždy takové informace a sdělení, které tady a teď jsme schopni zpracovat. Je nám dána možnost volby, směru, pomoci, ale rozhodnutí je v našich rukách.

Poselství, které prostřednictvím své intuice předávám pro všechny bytosti, vzniklo při automatické kresbě na téma Dvojplamenná láska.

  • Dvojplamenná láska

Šepot lesních bohů do uší mi zní,

vím, že nejsi první, ale poslední.

Každý na své straně pevně stojíme, ve společném srdci lásku spojíme.

Já jsem Ty a Ty jsi já, koruna se splétá,

Vesmír povolal nás dva, ať naše světlo vzkvétá.

Králi můj, má Královno, s úctou k Tobě klekám,

Bůh nás znovu spojil, zázrak pro člověka.

Požehnání a lásku všem, kteří již svého partnera či partnerku našli a radují se z naplněné lásky. Podpora všem, kteří v tuto lásku věří a ještě čekají.

Svatý grál lásky je a bude nalezen.

Prostřednictvím automatické kresby vám mohu pomoci nahlédnout do hloubi i komunikovat s různými situacemi, které zažíváme, s naším domovem, domem, stromy, dokonce i s autem, které nás denně vozí za našimi cíli.

S láskou Saxana

Kontakt :

saxanakarty@seznam.cz

https://www.saxana-vyklad-karet.cz/

sdílet: 
holubice
Podpořte nás

Děkujeme

Vážení diváci, velmi si vážíme vašich příspěvků – dáváte nám naději, že budeme moci pokračovat.

Pro platby zdarma v ČR a Eurozóně:
2502009848/2010 s uvedením slova
„Dar“ do zprávy pro příjemce.

Pro platby v ČR:
107-7380440287/0100 s uvedením
„Dar“ do zprávy pro příjemce.

Pro mezinárodní platby ze zahraničí:
IBAN: CZ40 0100 0001 0773 8044 0287 
BIC/SWIFT kód: KOMBCZPPXXX
Název účtu: CESTY K SOBĚ
Praha 4, 149 00
Česká republika

111
111 Kč
222
333 Kč
333
555 Kč
444
777 Kč
999
999 Kč
libovolna
libovolná částka
logo Cesty k sobě 2021