Atributy innate - 2

datum 30. 8. 2022
Zdroj: Pixabay.com

Tento živý Kryonův channeling byl přijat Leem Carrollem

v rámci Healing Wednesday, 13. října 2021

Zdravím vás, drazí, já jsem Kryon z magnetické služby.

V této sérii mluvíme o innate. Pokud jste neslyšeli (nebo nečetli) první channeling, tenhle druhý by pro vás mohl být záhadný. Pak vás vyzývám, abyste se k tomu prvnímu vrátili a poslechli (přečetli) si jej, protože první část se týkala otázky: „Co to je (innate)?“ a tato druhá zpráva se bude týkat otázky „Kde to je?

Atributy innate - 1: https://www.cestyksobe.cz/atributy-innate-1/50632

Pojďme si shrnout první část.

Innate se také nazývá „inteligentní tělo“. Kineziologové při tzv. svalovém testu počítají s tělem, které ví víc, než vaše vědomí. Představte si, že od narození žijete se svou vlastní buněčnou strukturou, kterou máte po celý svůj život, a stále nemáte ponětí, co se uvnitř děje. Opravdu se nad tím zamyslete. Možná vám v těle roste nějaká nemoc a vy o ní nevíte. Ale v innate zvoní poplašné zvony a od začátku přesně ví, co je špatně hned, jak to začne. Možná uplyne týden, dva nebo tři týdny, než se něco stane, čeho si všimnete a navštívíte lékaře. Ale innate to věděla už v okamžiku, kdy to začalo růst. Innate je inteligentní tělo, a tak musíte uznat, že ve vás je něco, co si lépe než vy sami uvědomuje, co se děje s vaší chemií a zdravím. Ale je toho mnohem víc. Je innate zapojena do vědomí? Abychom odpověděli, musíme si položit otázku: „Kde to je?“ To je otázka, kterou si kladou i členové Kruhu dvanácti. Kde se nachází innate? Čeho je součástí? Dám vám pár metafor, které by na to mohly odpovědět.

Drazí, před vámi stojí dítě. A dítě se vás ptá: „Kde je láska?“ Dobrá otázka. Když někoho milujete, kde se ve vašem těle nachází láska? Dobře, budu trpělivý, než na to odpovíte. (Kryon se směje.) Protože to je těžká otázka. Každý si myslí, že sídlí ve vašem srdci, že? Ne, tam nesídlí. Ne doopravdy, protože srdce je orgán, který pumpuje krev, a ve skutečnosti nemá s láskou nic společného. Ale možná by to tak mohlo být, protože v srdci byly objeveny neurony, stejně jako v mozku. Takže možná srdce může i trochu přemýšlet. Ale stále to není láska, ale jen její symbol, a to platí po celém světě. Kde se tedy láska nachází? Můžete říci: „No, musí být obsažena v mozku.“ Mozek je místo, kde je láska jako vědomá volba, je to místo zcela jasně orientované na mozek a rozum. Teď možná dítě namítne: „Viděl jsem dva zamilované lidi a vypadalo to, jako by se zbláznili. Nedokázali ani logicky myslet. Jak tedy láska může sídlit v mozku, o němž se předpokládá, že by měl být inteligentní?“ (Kryon se směje.) A tak si uvědomíte, že možná vůbec nemusí sídlit v mozku. Nakonec dítěti odpovíte: Láska je mimo jakékoli místo, existuje v celém těle. Tam se nachází láska. A dítě odejde, aniž by pravděpodobně porozumělo tomu, kde se nachází láska, ale zároveň pochopí, že není na jednom určitém místě.

S innate je to velmi podobné. Když se podíváte na innate jako na inteligentní tělo, které reaguje na homeopatii a placebo efekt, které léčí buněčnou strukturu, které umožňuje spontánní uzdravení, kde by mohla být? Řekli byste: „Musí být v každé buňce. Innate musí být v chemii těla, musí existovat na nějakém místě, protože ví vše o buňkách a buněčné struktuře. Musí to být v chemii.“ Dovolte mi, abych se vás zeptal: Jdete k velmi dobrému lékaři, který vás prohlédne, vyšetří pomocí rentgenu, zjistí, co se děje ve vaší buněčné struktuře a pomůže vám uzdravit se. Ptám se vás, je ten lékař ve vašem těle, ve vašich buňkách? (Kryon se směje.) Samozřejmě, že ne. Lékař o tom prostě ví všechno a zjišťuje, co mu jeho nástroje a vyšetření napovědí o tom, co se děje. Ale to neznamená, že by byl ve vašem těle. Začínáte tomu rozumět? Innate není ve vaší chemii, ale ví, co se ve vaší chemii děje. Takže to neznamená, že innate je ve vašich buňkách. „Innate musí být v DNA.“ Ach, už se tomu blížíte. Ano, část tam je – pokud vůbec dokážete popsat část multidimenzionálního zdroje. Existuje určitý vliv innate ve vaší DNA. Ale je toho víc? Kde je vaše DNA? Za prvé, vaše DNA je v bilionech částic po celém těle. Takže innate určitým způsobem ovlivňuje DNA, ale nesídlí ve vaší DNA. Tak kde to je, kde je innate? Musí to být v něčem trochu ezoteričtějším. Co třeba, že je ve vašem vědomí? Teď se k tomu zas o trochu víc přibližujete. Něco z innate je skutečně ve vašem vědomí a už jsem vám předtím říkal, že innate také pracuje s oblastmi podvědomí. To znamená, že musí také znát – jste připraveni? – bloky ve vašem vědomí, které brání léčení. Protože innate ví všechno, co si o své chemii myslíte.

Teď se na chvíli vrátíme a připomeneme vám, že léčení je často proces, ve kterém odstraníte kódy, které stojí v cestě vašemu uzdravení, a implantujeme jiné kódy, které vás dovedou k uzdravení. To je něco, co se lidé teprve učí, zcela automaticky, buď od ostatních, nebo sedí v Kruhu dvanácti a získávají ohledně toho informace, třeba jak odstraňovat různé bloky a propouštět různé věci. Otázka: Je innate do tohoto procesu učení také zapojena? Ano. Innate je mnohem větší, než si myslíte. Je to duchovní innate. Mohla by být duchovní? Někteří se zeptají: „Je innate v šišince mozkové, v naší hlavě?“ Protože šišinka mozková je často vnímána jako okno do vaší duše, jako místo, kde se můžete spojit se svým vyšším já. Všechny tyto domněnky o tom, kde by něco mohlo být, jsou založeny na otázce: Kde by mohlo být spojení od vás k vaší dušiAch, jak je to lineární! Už jsme mnohokrát odpověděli, že toto spojení není na jednom místě, ale je všude – v srdci, v mozku, v šišince a v mnohem více než jen v této trojici, kterou jsem právě zmínil. Je všude. Dalo by se dokonce říci, že je to pole. Je tedy innate duchovní? Odpověď na tuto otázku vám přineseme ve čtvrté části, která bude pojednávat o skrytých věcech o innate.

Pokud tedy zkoumáte, kde je innate, trochu vás to zbrzdí. Můj partner se už dávno naučil, že musí zalovit v metaforách. Dal jsem vám příklad o tom, kde sídlí láska. Tady je jiný: Kde je jedna z nejsilnějších sil, se kterou se každý den potýkáte – jedna z nejvyšších energií, jakou jste kdy zažili a která nikdy nepotřebuje údržbu, a přesto je tu vždy? Je to gravitace. Otázka: Kde je gravitace? Za prvé, je to skutečné? Samozřejmě, že je. Zadruhé, ovlivňuje vás to? Samozřejmě, že ano. Zatřetí, je to energie, nějaká substance, fyzika, tak kde je? Odpověď je: Ano! (Kryon se směje) Existuje všude na této planetě, taková je gravitace. Dalo by se říci, že vlastnosti gravitace jsou následující: je přítomná všude, v každé době, zabýváte se jí, poznáváte ji a pracujete s ní. Vítejte v atributech innate. Dokážete pochopit, že tato velká energie, která je vždy s vámi, je dokonce součástí vaší duše?

Když v Kruhu dvanácti přejdeme „most“, jde innate s vámi? Teď pozorně poslouchejte. Přejdete od 3D pocitu těla k multidimenzionálnímu pocitu duše. A já vám odpovím. Přechází innate s vámi? Toto inteligentní tělo, které ví vše o vaší chemii a vašich podvědomých blokádách, přechází s vámi? Odpověď zní: Ach, ano. Když skutečně přejdete na druhou stranu tohoto „mostu“, když přejdete z 3D strany na multidimenzionální stranu a jste v této energii duše, innate se rozšíří desateronásobně. Protože teď najednou vidíte proces svého vlastního léčení. Je to odhalení vašich vlastních bloků, o kterých innate ví všechno.

Innate je mnohem větší, než jste si kdy mysleli. Není to jen inteligentní tělo, které reaguje na kineziologii nebo homeopatii, ale je to možná ta největší léčivá síla, která přichází s vaším narozením, zůstává s vámi a možná se i sama rozšiřuje. Přemýšlejte o tom. Taková je innate - krásná, velkolepá. A odpověď na otázku „Kde to je?“ zní: Ano. (Kryon se směje)

Já jsem Kryon, zamilovaný do lidstva.

A tak to je.

Kryon

Zdroj: www.kryon.com - Attributes of Innate - part 2 - MP3 -  min. 15:08

Pro všechny poutníky na Cestě Lásky do češtiny přeložila Jana S. (www.kryon.webnode.cz). Tuto českou verzi je možné v nezkrácené a neupravené podobě dále kopírovat a rozšiřovat nekomerčním způsobem, pokud bude připojena celá tato poznámka včetně všech zdrojů i s aktivními odkazy.

Další zprávy a informace od Kryona, Leeho Carrolla i českého překladatelského Kryonova týmu naleznete na naší facebookové stránce KRYON česky  Budeme rádi, když se k nám připojíte.

Kryonovy knihy

O všech těchto skutečnostech, o všem, co je a co tvoří lidský život, člověka či celé lidské společnosti, ve všech oblastech života, i v návaznosti na spojitost s životem Vesmíru, Galaxie, o tom všem Kryon láskyplně a otevřeně hovoří ve svých poselstvích, ale i také ve svých knihách, které prostřednictvím Leeho Carrolla uvádí na scéně lidského života s cílem napomoct ve vzestupu života planety a člověka do vyšší úrovně.

Informace o Kryonových knihách vč. informací o možnostech pořízení naleznete v e-shopu Kryonových knih ZDE a na našem webu  ZDE

Zdroj: https://kryon.webnode.cz/news/atributy-innate-2-cast/

sdílet: 
holubice
Podpořte nás

Děkujeme

Vážení diváci, velmi si vážíme vašich příspěvků – dáváte nám naději, že budeme moci pokračovat.

Pro platby zdarma v ČR a Eurozóně:
2502009848/2010 s uvedením slova
„Dar“ do zprávy pro příjemce.

Pro platby v ČR:
107-7380440287/0100 s uvedením
„Dar“ do zprávy pro příjemce.

Pro mezinárodní platby ze zahraničí:
IBAN: CZ40 0100 0001 0773 8044 0287 
BIC/SWIFT kód: KOMBCZPPXXX
Název účtu: CESTY K SOBĚ
Praha 4, 149 00
Česká republika

111
111 Kč
222
333 Kč
333
555 Kč
444
777 Kč
999
999 Kč
libovolna
libovolná částka
Cesty k sobě