ASTROLOGŮV PÁTEK 10.6. Tlak, atmosféra a ctnosti

datum 10. 6. 2022
Zdroj: Pixabay.com

V hlavní roli je trigon Pluto v Kozorohu a Merkur v Býku. Téma důležité nejen pro Býky a Kozorohy, ale pro všechny, co mají planety v těchto znameních. Tlak roste a atmosféra houstne. Zdá se, že některé situace nemají jiné, než to viditelné a prosazované, případně protežované řešení. Nemusíme ale plnit zadání a dělat to, co se od nás očekává, aspekty dneška nám v tom velmi pomohou. Dokonce lze v procesu, v diskusi, ve hře, prostě když se něco bude dít, řešit nebo rozebírat nově nastavit pravidla a reflektovat na to, co nabízejí zúčastnění. Je den na vytýčení nových pravidel hry. A ta budou vždy odrazem našeho fyzického i psychického stavu a intelektuální připravenosti.

Kromě aspektu number one tu máme ještě velký vzdušný trigon v sestavě Luna va Vahách, Saturn ve Vodnáři a Slunce v Blížencích. Dostává se nám do ruk mocný nástroj k tomu, aby se leccos vyřešilo. Řekněme si to tak, procesy budou chtít, aby byly řešeny a budou vyžadovat nějaká rozumná a hlavně vstřícná prohlášení a hlavně závěry. Ve své velkomyslnosti tedy se neuzavírejme naději pro všechny zúčastněné a hleďme zařídit to, aby každý aspoň trochu vyhrál. Jejich vítězství budou v těchto chvílích i vítězstvími našimi. A budoucnost to samozřejmě bude sledovat, nemusíme s ní počítat, ale jednou nás za takovýhle citlivý, vstřícný, empatický a laskyvý přístup odmění.

Mars v konjunkci s Chironem v Beranu budou tvořit spolu s Lunou pomyslnou příčku konfigurace Draka. A tak je tady čas, ve kterém lze citlivě a nesmírně prakticky vyřešit to, co jsme pokaňkali a jinak zkazili. Jako protiváha se očekává upřímnost. No, zdá se, že ctnosti obecně budou v kurzu, může za to samozřejmě naplňující se konjunkce Marsu s Beranem. Dají nám totiž možnost zachovat se autenticky a jasně mířit na branku.

Zdroj: https://www.facebook.com/astrolog.ondrej.habr

sdílet: 
holubice
Podpořte nás

Děkujeme

Vážení diváci, velmi si vážíme vašich příspěvků – dáváte nám naději, že budeme moci pokračovat.

Pro platby zdarma v ČR a Eurozóně:
2502009848/2010 s uvedením slova
„Dar“ do zprávy pro příjemce.

Pro platby v ČR:
107-7380440287/0100 s uvedením
„Dar“ do zprávy pro příjemce.

Pro mezinárodní platby ze zahraničí:
IBAN: CZ40 0100 0001 0773 8044 0287 
BIC/SWIFT kód: KOMBCZPPXXX
Název účtu: CESTY K SOBĚ
Praha 4, 149 00
Česká republika

111
111 Kč
222
333 Kč
333
555 Kč
444
777 Kč
999
999 Kč
libovolna
libovolná částka
Cesty k sobě
FB ico