ASTROLOGOVO ÚTERÝ 9.3. Rychle a nekontrolovatelně

views 1 664 datum 9. 3. 2021
Zdroj: Pixabay.com
Čím se liší jeden den od druhého? Dneska třeba Lunou ve Vodnáři. Princip Vodnáře je v zásadě spojený s potřebou jít vlastní cestou tam, kam vede vize, představa, myšlenka, vůdčí slovo.
Vodnářské znamení je celkem plné planet (Jupiter, Saturn, Merkur) a ty vždy setkáním s Lunou ožijí. Začnou působit vnitřněji, inspirativněji. Tentokrát budou ponoukat k tomu, abychom udělali to, co jsme dávno udělat chtěli nebo potřebovali.
Luna ve Vodnáři nám přinese hodně témat a v nich abychom se vyznali, zabere docela dost času. Doporučuje se každopádně přímá a jednoznačná cesta. Nenechat se odbýt a ani zastavit. Toho, kdo jde po své cestě, nic nezastaví.
Bude tu příznivý trigon mezi Lunou a Marsem a tak opravdu když budeme chtít, dostaneme se daleko. Je v tom potřeba dát pozor na povrchnost, vše si proberme a vysvětleme. A dívejme se na vlastní záležitosti, kt. chceme prosadit z pohledu udržitelnosti. Podle teorie vyvažování nevznikne nic, co nemá podporu.
Vodnářská Luna bude i v kvadratuře s Uranem (se svou aktuálně vládnoucí planetou). Setkáme se tak častěji než jindy s nesmyslnými instrukcemi, protichůdnými argumenty, mírnými až středními zmatky. Jakoby se vize a plány v některých, ale stěžejních přitom bodech nepotkávaly se skutečností. Někteří se budou stavět za vize, další, konzervativnější budou prosazovat praktickou stránku věci a budou chtít vidět výsledky.
Dá se říci, že dnes budeme rychlí, přemýšliví, nesoustředění (a nebo naopak zažraní do svých témat), lehce podráždění, rozhádaní (ale naopak se zase rádi vyladíme na toho, s kým ladíme). Budeme vyžadovat instantní odpovědi a odkryté podrobnosti.
Slunce se setkává s Neptunem a tak skoro nic definitivně nedopadne a bude potřeba se k řadě záležitostí několikrát vrátit. Hrozí i potřeba a nutnost dokončené předělat, překontrolovat, vrátit se s omluvou, znovu se zeptat, opakovaně přeměřit, vše nastudovat.
Venuše v sextilu s Lilith i dnes mluví o hodnotě, sebehodnotě. O spokojenosti zvrhávající se spontánně v nespokojenost a naopak.
Zdá se, že tu máme velmi dynamický den, my sami nemusíme ale být tak efektivní a úspěšní jak bychom si přáli. Představy budou o dost bohatší než realita. Spokojme se s tím, co dostaneme a neobávejme se, že jsme něco udělali špatně.
sdílet: 
holubice
Podpořte nás

Děkujeme

Vážení diváci, velmi si vážíme vašich příspěvků – dáváte nám naději, že budeme moci pokračovat.

Pro platby zdarma v ČR a Eurozóně:
2502009848/2010 s uvedením slova
„Dar“ do zprávy pro příjemce.

Pro platby v ČR:
107-7380440287/0100 s uvedením
„Dar“ do zprávy pro příjemce.

Pro mezinárodní platby ze zahraničí:
IBAN: CZ40 0100 0001 0773 8044 0287 
BIC/SWIFT kód: KOMBCZPPXXX
Název účtu: CESTY K SOBĚ
Praha 4, 149 00
Česká republika

111
111 Kč
222
333 Kč
333
555 Kč
444
777 Kč
999
999 Kč
libovolna
libovolná částka
logo Cesty k sobě 2021