ASTROLOGOVA SVÁTEČNÍ STŘEDA

datum 25. 12. 2014
Pěkný den všem! Po sledování zajímavých aspektů tam nahoře na obloze stojí zato vrátit se zpátky dolů k sobě. Tam vše začíná, probíhá i končí. Sami jsme strůjci svého osudu a my jsme ti, ketří se mají vlivem okolních podmínek uvnitř měnit a vyvíjet. V horoskopech pro tento den převažují konzervativní a budovatelské aspekty. Nechybí nadšení a víra v lepší osud, ale nekoná se bujaré veselí. Jakoby je vše tak trochu usměrňováno a korigováno. Nechce se zkoušet nové, ale zajímá nás to, co funguje. Naše uplatněné zkušenosti, spravedlnost, zachovávaná pravidla, blízcí, které jsme dlouho neviděli a nebo se kterými jsme se toužili setkat.

 

Po probuzení už je Luna ve znamení Vodnáře a zajistí tak zajímavou atmosféru plnou výjimečností. Přinese nám možnosti se skutečně hluboko do sebe ponořit a porozumět tomu, co dále v životě potřebujeme. Luna ve Vodnáři je většinou ukazatelem svobody a volnosti. Ze začátku dne to tak vypadat nebude, Luna bude propojena se Saturnem ve Střelci. Je to aspekt iniciace a zrození začátků. Můžeme si cokoli zkusit vymyslet – a pokud to bude v souladu s místně platnými pravidly, povede se nám to i uskutečnit.

Slunce v Kozorohu se dopracuje do trigonu s Lilith v Panně. Tento aspekt nám suše konstatuje, že dobrodružství se nekoná. Zábava ano, pokud je povolna a v případech, že je rozumná. Na druhou stranu právě tento aspekt dává možnosti poznat to, co se nám děje, co nás tíží, co se opakuje a … přestat to dělat. Střihem, nápadem, znenadání …

Mars ve znamení vodnáře v příznivých aspektech na lunární uzly dává akčnost, odvahu až bláznovskou překonat překážky, které jsou spíš vnitřní a vyřešit něco, čím už se delší dobu zabýváme. Přichází k tomu nejen vnitřní síla, ale i odvaha!

A chystá se konjunkce mezi Merkurem a Plutem ve znamení Kozoroha. Bude platit jak pro dnešek, tak i pro čtvrtek. Je v ní skryta potřeba udělat si jasno v myšlenkách, mluvit přímo, neříkat nic zbytečně a vyslovit nahlas to, co si myslíme. A naopak tam, kde si nevěříme, raději mlčet a nebo zkusit jiný způsob komunikace.

Přeji vám i nám všem, ať jsou k nám hvězdy milostivé a ukáží nám vždy to, co dělat. A my, kteří se v tyto výjimečné dny díváme na oblohu, ať v ní umíme lépe hledat a rozumět sami sobě, blízkým i světu.

Ondřej Habr  https://www.facebook.com/ondrej.habr

 

 

 

sdílet: 

Mohlo by vás zajímat

holubice
Podpořte nás

Děkujeme

Vážení diváci, velmi si vážíme vašich příspěvků – dáváte nám naději, že budeme moci pokračovat.

Pro platby zdarma v ČR a Eurozóně:
2502009848/2010 s uvedením slova
„Dar“ do zprávy pro příjemce.

Pro platby v ČR:
107-7380440287/0100 s uvedením
„Dar“ do zprávy pro příjemce.

Pro mezinárodní platby ze zahraničí:
IBAN: CZ40 0100 0001 0773 8044 0287 
BIC/SWIFT kód: KOMBCZPPXXX
Název účtu: CESTY K SOBĚ
Praha 4, 149 00
Česká republika

111
111 Kč
222
333 Kč
333
555 Kč
444
777 Kč
999
999 Kč
libovolna
libovolná částka
Cesty k sobě
FB ico