Pěkný den všem! Po sledování zajímavých aspektů tam nahoře na obloze stojí zato vrátit se zpátky dolů k sobě. Tam vše začíná, probíhá i končí. Sami jsme strůjci svého osudu a my jsme ti, ketří se mají vlivem okolních podmínek uvnitř měnit a vyvíjet. V horoskopech pro tento den převažují konzervativní a budovatelské aspekty. Nechybí nadšení a víra v lepší osud, ale nekoná se bujaré veselí. Jakoby je vše tak trochu usměrňováno a korigováno. Nechce se zkoušet nové, ale zajímá nás to, co funguje. Naše uplatněné zkušenosti, spravedlnost, zachovávaná pravidla, blízcí, které jsme dlouho neviděli a nebo se kterými jsme se toužili setkat.

 

Po probuzení už je Luna ve znamení Vodnáře a zajistí tak zajímavou atmosféru plnou výjimečností. Přinese nám možnosti se skutečně hluboko do sebe ponořit a porozumět tomu, co dále v životě potřebujeme. Luna ve Vodnáři je většinou ukazatelem svobody a volnosti. Ze začátku dne to tak vypadat nebude, Luna bude propojena se Saturnem ve Střelci. Je to aspekt iniciace a zrození začátků. Můžeme si cokoli zkusit vymyslet – a pokud to bude v souladu s místně platnými pravidly, povede se nám to i uskutečnit.

Slunce v Kozorohu se dopracuje do trigonu s Lilith v Panně. Tento aspekt nám suše konstatuje, že dobrodružství se nekoná. Zábava ano, pokud je povolna a v případech, že je rozumná. Na druhou stranu právě tento aspekt dává možnosti poznat to, co se nám děje, co nás tíží, co se opakuje a … přestat to dělat. Střihem, nápadem, znenadání …

Mars ve znamení vodnáře v příznivých aspektech na lunární uzly dává akčnost, odvahu až bláznovskou překonat překážky, které jsou spíš vnitřní a vyřešit něco, čím už se delší dobu zabýváme. Přichází k tomu nejen vnitřní síla, ale i odvaha!

A chystá se konjunkce mezi Merkurem a Plutem ve znamení Kozoroha. Bude platit jak pro dnešek, tak i pro čtvrtek. Je v ní skryta potřeba udělat si jasno v myšlenkách, mluvit přímo, neříkat nic zbytečně a vyslovit nahlas to, co si myslíme. A naopak tam, kde si nevěříme, raději mlčet a nebo zkusit jiný způsob komunikace.

Přeji vám i nám všem, ať jsou k nám hvězdy milostivé a ukáží nám vždy to, co dělat. A my, kteří se v tyto výjimečné dny díváme na oblohu, ať v ní umíme lépe hledat a rozumět sami sobě, blízkým i světu.

Ondřej Habr  https://www.facebook.com/ondrej.habr

 

 

 


Líbí se vám, co děláme?
Rádi byste podpořili provoz internetové televize Cesty k sobě?

200,-

Platba

300,-

Platba

500,-

Platba

1000,-

Platba

Za veškeré příspěvky předem děkujeme!

Zasláním daru dochází k uzavření darovací smlouvy dledarovacích podmínek.
Prohlášení o ochraně osobních údajů darujícího. Platba probíhá prostřednictvím služby

géčko.png verified_by_visa-full-colour.png Mastercard_SecureCode [Převedený].png visa-full-colour-rgb.png visa_electron_2015.png mc_accpt_match_eps.png me_accpt_match_eps.png ms_accpt_match_eps.png