Nově koncipovaná praktická učebnice výkladu horoskopu pro každého.

Jak to začalo

Astrologii se věnuji každý den již celé desetiletí a nepřestává mě fascinovat. Není divu, že tento obor poznání provází lidstvo již několik tisíciletí. Rozhodně to ovšem není metoda nijak zastaralá. Naopak, v dnešní době, kdy je moderní společnost odstřižena od přírody, je potřeba astrologie velice aktuální. Pozoruji to při astrologických konzultacích, kdy skrze hvězdy pomáhám druhým orientovat se v jejich životě. Jako astrolog mohu lidem ukázat jejich vlastní potenciál, jejich možnosti a místo na zemi. Znalost horoskopu umožňuje nalezení sebe sama, pochopení životních souvislostí. Ještě více ovšem může astrologie proměnit Váš život, když jí naplno porozumíte. To jsem mohl pozorovat nejen na své vlastní cestě, ale i u svých studentů.

Astrologii mnozí považují za velice složitou. A není se co divit, protože z běžných knih tak skutečně může působit. Nicméně při vedení kurzů jsem zjistil, že se astrologii může při správném vedení naučit každý. Aby se astrologie otevřela co nejširšímu okruhu zájemcům a nejenom těm, co mohou absolvovat kurz, rozhodl jsem přenést svoje zkušenosti do ryze praktické astrologické učebnice.

Co je náš cíl?

Astrologii je užitečné rozumět. Astrologie pro samouky má za cíl představit astrologii novým způsobem. Pochopení výkladu horoskopu je tak dostupné všem a každý tak může využít pro sebe a svoje okolí její úžasné možnosti.

Detaily

V současné době existuje mnoho knih o astrologii. Mají však jeden zásadní nedostatek. Jen velice špatně se lze z těchto knih naučit výklad horoskopu. Knihy popisují běžné jednotlivé prvky, které horoskop obsahuje, ale nenaučí, jak tyto prvky smyslupně pospojovat dohromady. Astrologie pro samouky je jiná. Nabízí každému možnost pochopit správně horoskop a rozvinout samostatné astrologické myšlení. Kniha je koncipována tak, aby každému umožnila vynahradit absenci přímého vedení učitele. Prakticky a bez obalu tak ukazuje principy, které se v horoskopu odráží. Astrologie se díky této knížce stává snadno přístupnou všem, kdo o ní projeví zájem.

  • celkem 13 lekcí
  • není třeba o astrologii nic vědět
  • nejsou nutné žádné další investice do knih a programů
  • každá lekce obsahuje část teoretickou, praktickou, časté otázky a testík
  • od základů až ke kompletnímu výkladu horoskopu
  • přímé a systematické vedení bez zbytečného balastu
  • pracujeme s horoskopy známých osobností (Jack Nicholson, Bill Clinton, Kurt Cobain, Julia Roberts, Diana Spencer, atd.)

Kniha je již napsaná. Čeká na finální úpravy, grafické zpracování a samotné vydání.

Astrologie pro samouky je nyní i na facebooku, kde budete moct sledovat aktuální informace z přípravy vydání knihy: www.facebook.com/astrologieprosamouky

Kdo jsme?

Jmenuji se Vít Kuntoš a věnuji se astrologii a dalším esoterickým metodám. Vykládám zájemcům horoskopy a poskytuji konzultace, pořádám kurzy a semináře, publikuji o astrologii v médiích. Mezi mé velké zájmy patří můj pes, cvičení čchi kung, příroda, včelaření a vedení dětského včelařského kroužku.

Osobní internetová prezentace: www.astrolog-terapeut.cz
Na Facebooku přináším denní pohled na konstelace: www.facebook.com/vit.kuntos

Proč to děláme?

Astrologii nevnímám jako byznys. Jakmile mají esoterické obory jako hlavní motivaci finanční zisk, dochází k jejich zneuctění a výstupy poradců tomu poté odpovídají. Vydání knihy Astrologie pro samouky nemá za cíl výdělek, ale rozšíření znalosti astrologie. Při psaní jsem vycházel z hluboké lásky a obdivu k astrologii. Jenom nadšení ovšem k vydání nestačí, a proto využívám systému HitHit..

Za Vaši podporu získáté originální a na míru zpracované odměny.

 

Srdečně děkuji!


Není v našich silách ručit za všechny obsahy videí, názory a jednání jednotlivců.
Přejeme vám všem mnoho lásky v této transformační době.


Vážení diváci, velmi si vážíme vašich příspěvků – dáváte nám naději, že budeme moci pokračovat a velmi nás mrzí, že se mnoho vašich chtěných plateb neuskutečnilo vzhledem k potížím funkčnosti platební brány. GoPay muselo přijmout nové podmínky bank, kdy spolkům neumožní on-line platby kartou. Prosíme o znovu zaslání/zasílání vašich příspěvků, prozatím přes klasický bankovní převod:

Pro platby v ČR: 107-7380440287/0100 s uvedením slova „Dar“ do zprávy pro příjemce.

Pro mezinárodní platby ze zahraničí: IBAN: CZ40 0100 0001 0773 8044 0287, BIC/SWIFT kód: KOMBCZPPXXX

Snažíme se pro vás najít jiné zjednodušující služby pro vaše platby. Děkujeme za pochopení i za podporu.

S láskou Cesty k sobě