Vážení příznivci astrologie,

je tady 18. týden roku 2019, a tak se pojďme společně podívat na to, co nám přinesou astrologické konstelace tento týden.

Týden 29.4. – 5.5.: 
Saturn se od úterka dostane do zpětného chodu, což může vést ke zpomalení rozvoje a růstu v dalších dnech a týdnech. Může se začít objevovat více překážek, které budeme muset překonat. Ale úspěchy, kterých nakonec dosáhneme, budou o to pevnější a stabilnější.

Pondělí s Lunou v Rybách nám přinese podněty a inspiraci, které budeme umět prakticky využít. Hranice naší komfortní zóny se mohou posunout vpřed.

Úterý bude den intuice a vnitřních vhledů. Skrze empatii a pochopení lépe porozumíme problémům druhých a nebudeme k nim lhostejní.

Středa s Lunou v Beranu nám může přinést horlivost a touhu prosadit se. Dejme si však pozor, abychom to nepřepálili a nevstupovali do zbytečných konfliktů.

Čtvrtek může přinést přetlak energie, který se nám nemusí dařit uvolnit. Potrápit nás může roztržitost a zbrklost. Rozptýlit nás může (ne)vinný flirt.

V pátek bude naší největší zbraní komunikace. Dokážeme hbitě vybruslit z nepříjemné situace, ale dokážeme i zatlačit, když něco budeme potřebovat.

Víkend přeje obvyklému programu. Zejména bychom měli odpočívat – ať už klidovým režimem či příjemnou nenáročnou prací v bytě či na zahrádce.

Přeji úspěšný týden!

Vít Kuntoš
www.astrolog-terapeut.cz


Není v našich silách ručit za všechny obsahy videí, názory a jednání jednotlivců.
Přejeme vám všem mnoho lásky v této transformační době.


Líbí se vám, co děláme?
Rádi byste podpořili provoz internetové televize Cesty k sobě?

200,-

Platba

300,-

Platba

500,-

Platba

1000,-

Platba

Za veškeré příspěvky předem děkujeme!

Zasláním daru dochází k uzavření darovací smlouvy dledarovacích podmínek.
Prohlášení o ochraně osobních údajů darujícího. Platba probíhá prostřednictvím služby

géčko.png verified_by_visa-full-colour.png Mastercard_SecureCode [Převedený].png visa-full-colour-rgb.png visa_electron_2015.png mc_accpt_match_eps.png me_accpt_match_eps.png ms_accpt_match_eps.png