Zdroj: Pixabay.com

Vážení příznivci astrologie,

je tady 36. týden roku 2019, a tak se pojďme společně podívat na to, co nám přinesou astrologické konstelace tento týden.

Týden 2.9. – 8.9.: 
Po drobné prázdninové přestávce pokračujeme v pravidelném pohledu na aktuální dění na obloze 🙂 První zářijový týden začíná za výrazných konstelací. Slunce se potká na stejném úseku zvěrokruhu spolu s Merkurem, Venuší a Martem. Budeme mít prostor na praktické otázky života a řídit se budeme především rozumem. Bezpečně se budeme cítit v přehledných situacích, které se řídí jasnými pravidly. Naopak zmatek a nepořádek nám mohou pořádně zamotat hlavu. Nebuďme příliš nároční a tvrdí na sebe ani na druhé. Pamatujme, že dokonalost není vždy nutná a kvůli zaměření na detaily nám mohou uniknout širší souvislosti.Příjemným dnem bude především středa, kdy se budeme moct opřít o svoje vnitřní síly. Naopak nejnáročnějším dnem bude pátek, kdy můžeme být jako na trní a hrozí konflikty a mezlidské kolize.

Přeji úspěšný týden!

Vít Kuntoš
www.astrolog-terapeut.cz


Není v našich silách ručit za všechny obsahy videí, názory a jednání jednotlivců.
Přejeme vám všem mnoho lásky v této transformační době.


Vážení diváci, velmi si vážíme vašich příspěvků – dáváte nám naději, že budeme moci pokračovat a velmi nás mrzí, že se mnoho vašich chtěných plateb neuskutečnilo vzhledem k potížím funkčnosti platební brány. GoPay muselo přijmout nové podmínky bank, kdy spolkům neumožní on-line platby kartou. Prosíme o znovu zaslání/zasílání vašich příspěvků, prozatím přes klasický bankovní převod:

Pro platby v ČR: 107-7380440287/0100 s uvedením slova „Dar“ do zprávy pro příjemce.

Pro mezinárodní platby ze zahraničí: IBAN: CZ40 0100 0001 0773 8044 0287, BIC/SWIFT kód: KOMBCZPPXXX

Snažíme se pro vás najít jiné zjednodušující služby pro vaše platby. Děkujeme za pochopení i za podporu.

S láskou Cesty k sobě