Vážení příznivci astrologie,

je tady 36. týden roku 2019, a tak se pojďme společně podívat na to, co nám přinesou astrologické konstelace tento týden.

Týden 2.9. – 8.9.: 
Po drobné prázdninové přestávce pokračujeme v pravidelném pohledu na aktuální dění na obloze 🙂 První zářijový týden začíná za výrazných konstelací. Slunce se potká na stejném úseku zvěrokruhu spolu s Merkurem, Venuší a Martem. Budeme mít prostor na praktické otázky života a řídit se budeme především rozumem. Bezpečně se budeme cítit v přehledných situacích, které se řídí jasnými pravidly. Naopak zmatek a nepořádek nám mohou pořádně zamotat hlavu. Nebuďme příliš nároční a tvrdí na sebe ani na druhé. Pamatujme, že dokonalost není vždy nutná a kvůli zaměření na detaily nám mohou uniknout širší souvislosti.Příjemným dnem bude především středa, kdy se budeme moct opřít o svoje vnitřní síly. Naopak nejnáročnějším dnem bude pátek, kdy můžeme být jako na trní a hrozí konflikty a mezlidské kolize.

Přeji úspěšný týden!

Vít Kuntoš
www.astrolog-terapeut.cz


Není v našich silách ručit za všechny obsahy videí, názory a jednání jednotlivců.
Přejeme vám všem mnoho lásky v této transformační době.


Líbí se vám, co děláme?
Rádi byste podpořili provoz internetové televize Cesty k sobě?

200,-

Platba

300,-

Platba

500,-

Platba

1000,-

Platba

Za veškeré příspěvky předem děkujeme!

Zasláním daru dochází k uzavření darovací smlouvy dledarovacích podmínek.
Prohlášení o ochraně osobních údajů darujícího. Platba probíhá prostřednictvím služby

géčko.png verified_by_visa-full-colour.png Mastercard_SecureCode [Převedený].png visa-full-colour-rgb.png visa_electron_2015.png mc_accpt_match_eps.png me_accpt_match_eps.png ms_accpt_match_eps.png