Vážení příznivci astrologie,

je tady další týden, a tak se pojďme společně podívat na to, co nám přinesou astrologické konstelace tento týden.

Zajímají vás astrologické aktuality a zajímavosti?  www.facebook.com/astrologickaporadna
Pondělí 7/11: Další týden začínáme s Lunou ve Vodnáři. Budeme tak mnohdy nuceni vystoupit ze svého nitra a zapojit se do společenského dění. V kontaktu s druhými můžeme nakonec nalézt podporu. Nebraňme se situacím, které nastanou. Naopak s pozitivním přístupem můžeme dojít velmi daleko.

Úterý 8/11: Je na čase opustit zajeté koleje. Nebojme se učinit změnu a vydat se i zcela neznámým směrem. Jedině tak si totiž můžeme rozšířit obzory a přinést do svého života nové prvky. Nenechme se ničím svazovat, zahoďme nedůvěru a vyjděme vstříc svým ideálům.

Středa 9/11: Luna v Rybách podpoří náš vnitřní svět. Budeme intenzivněji prožívat a díky tomu nám neuniknou ani jemné signály kolem nás. Hranice mezi námi a druhými lidmi bude velmi tenká, proto můžeme být lidem kolem nás o něco blíž a uděláme vše proto, abychom jim pomohli.

Čtvrtek 10/11: Před námi je sympatický čtvrtek, kdy se budeme obvykle cítit příjemně ve své kůži. Budeme vnímat a prožívat naplno. Budeme vědět, co chceme a též o tom budeme moci hovořit. Celkově se budou vzájemně doplňovat náš rozum spolu s city.

Pátek 11/11: Přesun Luny do Berana s sebou přinese dynamiku do našich životů. Díky přílivu energie budeme aktivní a pracovití. Budeme snáze prosazovat svoje představy a můžeme toho zvládnout více, než bychom očekávali.

Víkend 12 a 13/11: V sobotu bychom měli být dvojnásob opatrní při manuální práci i sportování. Neděle přeje relaxu a užívání si klidného programu.

Přeji krásné dny!

Vít Kuntoš

 


Líbí se vám, co děláme?
Rádi byste podpořili provoz internetové televize Cesty k sobě?

200,-

Platba

300,-

Platba

500,-

Platba

1000,-

Platba

Za veškeré příspěvky předem děkujeme!

Zasláním daru dochází k uzavření darovací smlouvy dledarovacích podmínek.
Prohlášení o ochraně osobních údajů darujícího. Platba probíhá prostřednictvím služby

géčko.png verified_by_visa-full-colour.png Mastercard_SecureCode [Převedený].png visa-full-colour-rgb.png visa_electron_2015.png mc_accpt_match_eps.png me_accpt_match_eps.png ms_accpt_match_eps.png