Vážení příznivci astrologie,

je tady další týden, a tak se pojďme společně podívat na to, co nám přinesou astrologické konstelace tento týden.

Zajímají vás astrologické aktuality a zajímavosti?  www.facebook.com/astrologickaporadna
Pondělí 31/10: Počátek dalšího týdne se nese s Lunou ve Štíru, kde podpoří naši schopnost nahlédnout věcem pod pokličku. Pokud budeme následovat svoji intuici, můžeme snadno pochopit skryté souvislosti a odhalit pravou podstatu toho, co se děje. Budeme mít dostatek fantazie, nic tak pro nás nebude nemožné.

Úterý 1/11: Luna procházející posledními stupni znamení Štíra v nás může zažehnout vnitřní oheň. Můžeme zjistit, že naše skutečné zdroje, o které se můžeme opřít, se nachází v nitru nás samotných. Budeme houževnatí, trpěliví a nenecháme se jen tak ničím odradit.

Středa 2/11: S Lunou ve Střelci můžeme snadno podlehnout přílivu energie, který nás povede ke zbrklému jednání. Jako slon v porcelánu můžeme napáchat zbytečné chyby. Snažme se tedy neztrácet koncentraci a vyhnout se zmatku. Postupujme vpřed systematicky krok za krokem.

Čtvrtek 3/11: Budeme hýřit optimismem a nadšeným přístupem dokážeme udělat přijmout i velké výzvy. Nevyplatí se plánovat, protože změny mohou nastat i v nejméně čekaný okamžik. Místo toho improvizujme a přijměme možnosti, které nám život přihraje do cesty.

Pátek 4/11: Luna se přesunula do znamení Kozoroha, kde nás vrátí zpět do reality. Podpoří naši trpělivost a můžeme tak dát s klidem věci kolem nás do pořádku. Budeme se sice držet více při zemi, ale můžeme využít naplno svoji praktickou stránku.

Víkend 5 a 6/11: V sobotu se vyplatí klidnější program, nemá smysl lámat věci přes koleno. V neděli budeme mít víc sil a přijde vhod pro změnu aktivní program.

Přeji krásné dny!

Vít Kuntoš

 


Líbí se vám, co děláme?
Rádi byste podpořili provoz internetové televize Cesty k sobě?

200,-

Platba

300,-

Platba

500,-

Platba

1000,-

Platba

Za veškeré příspěvky předem děkujeme!

Zasláním daru dochází k uzavření darovací smlouvy dledarovacích podmínek.
Prohlášení o ochraně osobních údajů darujícího. Platba probíhá prostřednictvím služby

géčko.png verified_by_visa-full-colour.png Mastercard_SecureCode [Převedený].png visa-full-colour-rgb.png visa_electron_2015.png mc_accpt_match_eps.png me_accpt_match_eps.png ms_accpt_match_eps.png