Vážení příznivci astrologie,

je tady další týden, a tak se pojďme společně podívat na to, co nám přinesou astrologické konstelace tento týden.

Zajímají vás astrologické aktuality a zajímavosti?  www.facebook.com/astrologickaporadna
Pondělí 24/10: S Lunou ve Lvu můžeme do nového týdne vstoupit s hlavou vztyčenou. S běžnými povinnostmi se můžeme vypořádat nezvykle kreativně. O zábavu tak bude postaráno a nebudeme se nudit. Budeme to my samotní, kdo budou určovat pravidla hry.

Úterý 25/10: Luna se přesouvá do Panny a my můžeme začít lpět na drobnostech. Nedovolme, aby nás narušení našeho smyslu pro pořádek vykolejilo. Nenervujme se z toho, co není v našich silách ovlivnit. Snažme si zachovat nadhled, naše psychické zdraví to ocení!

Středa 26/10: Budeme mít vhodné podmínky k řešení praktických záležitostí. Hvězdy k nám budou směřovat dostatek energie, díky čemuž pro nás nebude problém dotáhnout věci do zdárného konce. Nenecháme se jen tak odradit a do svého úsilí se opřeme se vší pečlivostí.

Čtvrtek 27/10: Slunce a Merkur se potkají na obloze a umožní nám propojit mysl se srdcem. Máme možnost porozumět svým emocím a skrze intuici přijít s novými vhledy i nápady. Odpoledne nastává přesun Luny do Vah, kde podpoří sdílení myšlenek s druhými.

Pátek 28/10: Jupiter nám přinese příjemný závěr týdne. Snáze v sobě nalezneme pozitivní náhled, uvolněnost a nadšení. Štěstí přeje připraveným, a tak bude stačit nezameškat vhodnou příležitost. Pátek je ideální pro společenské události.

Víkend 29 a 30/10: V sobotu si dejme pozor na zbrklost, můžeme se nechat snáze vykolejit. V neděli dostanou více prostoru naše vnitřní roviny.

Přeji krásné dny!

Vít Kuntoš

 


Líbí se vám, co děláme?
Rádi byste podpořili provoz internetové televize Cesty k sobě?

200,-

Platba

300,-

Platba

500,-

Platba

1000,-

Platba

Za veškeré příspěvky předem děkujeme!

Zasláním daru dochází k uzavření darovací smlouvy dledarovacích podmínek.
Prohlášení o ochraně osobních údajů darujícího. Platba probíhá prostřednictvím služby

géčko.png verified_by_visa-full-colour.png Mastercard_SecureCode [Převedený].png visa-full-colour-rgb.png visa_electron_2015.png mc_accpt_match_eps.png me_accpt_match_eps.png ms_accpt_match_eps.png