Vážení zájemci o astrologii,

je tady další týden, a tak se pojďme společně podívat na to, co nám přinesou astrologické konstelace.

Pondělí 26/1: Začátek týdne přináší dynamické konstelace, a tak se hned zkraje týdne můžeme vrhnout do řešení důležitých povinností. Využijme svojí činorodosti i vyjadřovacích schopností a našich přátelských kontaktů. Co můžeme udělat dnes se vyplatí neodkládat a možná stihneme i něco navíc.

Úterý 27/1: Luna se přesunula do znamení Býka a musíme si tak dát pozor na to, abychom nebyli přespříliš tvrdohlaví. Nebraňme se změnám a jiným pohledům na věc, zároveň také netlačme za každou cenu svoje odlišné názory. Snažme se nenechat vyvést z rovnováhy a soustřeďme se na podstatu věcí.

Středa 28/1: Upřestřed týdne mohou konstelace vybízet k odpočinku. Kdo však bude příliš lhostejný k důležitým otázkám, nastřádá si zbytečné starosti do dalších dnů a může snadno přijít o vhodné příležitosti. Nenechme se rozptylovat drobnostmi a než se do něčeho pustíme, stanovme si priority.

Čtvrtek 29/1: Luna v Blížencích může rozproudit náš společenský život a přinést spoustu podnětů. V hlavě nám může vřít mnoho myšlenek a nápadů, díky kterým můžeme snadno vyřešit i nečekané situace. Nechme se vést momentální inspirací a můžeme být překvapení, kam nás dovede.

Pátek 30/1: V samotném závěru týdne se nebudeme chtít věnovat seriózním a nudným úkolům. Konstelace nám budou přát ve chvíli, kdy se rozhodneme využít tvůrčí síly a budeme se věnovat tomu, co nás naplňuje radostí. S hravostí a otevřeností můžeme prožít velice příjemný osvěžující den.

Víkend 31/1 a 1/2: O víkendu se stáheme spíše do svého nitra a budeme se nejlépe cítit v domácím prostředí. Díky zvýšené citlivosti je vhodný čas udělat si romantický program se svojí drahou polovičkou.

Přeji krásné dny,

Vít Kuntoš

 


Líbí se vám, co děláme?
Rádi byste podpořili provoz internetové televize Cesty k sobě?

200,-

Platba

300,-

Platba

500,-

Platba

1000,-

Platba

Za veškeré příspěvky předem děkujeme!

Zasláním daru dochází k uzavření darovací smlouvy dledarovacích podmínek.
Prohlášení o ochraně osobních údajů darujícího. Platba probíhá prostřednictvím služby

géčko.png verified_by_visa-full-colour.png Mastercard_SecureCode [Převedený].png visa-full-colour-rgb.png visa_electron_2015.png mc_accpt_match_eps.png me_accpt_match_eps.png ms_accpt_match_eps.png