Vážení příznivci astrologie,

je tady další týden, a tak se pojďme společně podívat na to, co nám přinesou astrologické konstelace.

Pondělí 2/2: Luna se na obloze nachází v úseku znamení Raka, a tak se budeme při pondělku postupně opatrně rozkoukávat, než se do něčeho vrhneme. Nejlépe se budeme cítit v oblastech, které již důvěrně známe a nijak nás zásadně nepřekvapí. Přistupujme ke všemu s klidem a snažme se o pomalejší, ale o to důkladnější přístup.

Úterý 3/2: S Lunou ve Lvu nás čeká dynamičtější den, který nám přinese mnoho energie. Dnes toho můžeme zvládnout mnoho vyřídit a vypořádáme se i s nečekanými povinnostmi. Abychom však byli úspěšní, je třeba nenechat řídit své kroky egem a nepodlehnout tendenci zaujmout za každou cenu osobité stanovisko.

Středa 4/2: Konjunkce Luny s Jupiterem je příslibem příjemného dne. Kam zamíříme naši energii, tam se nám bude lépe dařit a budeme se rychle posouvat vpřed. Dejme průchod svojí kreativitě a věnujme se všemu, co nám přináší radost a uspokojení. Nudné povinnosti je vhodné omezit jen na nejnutnější.

Čtvrtek 5/2: Luna se přesouvá do znamení Panny a do popředí mohou vystoupit praktičtější témata. Zaměřit se můžeme na práci vyžadující důkladnost a smysl pro detail. Držme si při zemi a nedovolme, aby nad námi převzaly moc nerealistické představy, které by nám mohly den zbytečně zašmodrchat.

Pátek 6/2: Úhlavním nepřítelem pátku je zmatek a nepořádek. Proto se snažme hned zkraje dne zaměřit na dobrou organizaci programu. Vyplatí se méně důvěřovat a více prověřovat, protože jedině tak se můžeme mít jistotu, že nesejdeme z cesty. Celkově lze doporučit spíše poklidnější plány, vyhněme se stresovým situacím.

Víkend 7 a 8/2: O víkendu nás může potrápit nedostatek pozornosti. Nevyplatí se příliš náročné aktivity a pokud i tak budeme chtít něco podniknout, dejme si pozor na zbrklost a případné úrazy.

Přeji krásné dny,

Vít Kuntoš

astrolog-terapeut.cz

 


Líbí se vám, co děláme?
Rádi byste podpořili provoz internetové televize Cesty k sobě?

200,-

Platba

300,-

Platba

500,-

Platba

1000,-

Platba

Za veškeré příspěvky předem děkujeme!

Zasláním daru dochází k uzavření darovací smlouvy dledarovacích podmínek.
Prohlášení o ochraně osobních údajů darujícího. Platba probíhá prostřednictvím služby

géčko.png verified_by_visa-full-colour.png Mastercard_SecureCode [Převedený].png visa-full-colour-rgb.png visa_electron_2015.png mc_accpt_match_eps.png me_accpt_match_eps.png ms_accpt_match_eps.png