Vážení příznivci astrologie,

je tady 14. týden roku 2015, a tak se pojďme společně podívat na to, co nám přinesou astrologické konstelace.

Pondělí 30/3: Začátek týdne bude rychlý a na žádné opozdilce nečeká. Můžeme vnímat více odvahy a chuti do řešení. Překážky nebudou brzdou, ale výzvou, která nás bude mobilizovat. Aneb jak se říká, s chutí do toho a půl je hotovo 🙂

Úterý 31/3: I úterý se ponese v duchu svižnějšího naladění, a tak toho můžeme stihnout mnohé. Budeme aktivnější a zrychlenější, někdy i o něco méně trpěliví. Co bude třeba udělat, uděláme hned. Dají se očekávat tvůrčí nápady a ve svém přístupu tak budeme kreativní.

Středa 1/4: Luna se přesouvá do Panny, což přinese mírné stažení do našeho nitra a především usnadní zaměření pozornosti na povinnosti. Spolu s přesunem Marta do Býka je tento den vhodný k řešení praktických témat. Budeme se držet při zemi a nejlepších úspěchů dosáhneme při důkladné organizaci.

Čtvrtek 2/4: Čeká nás pohodový čtvrtek, který bude přát poklidnému programu. Na tento den si tedy naplánujme uvolněnější režim. Najděme si čas na dobré jídlo v příjemné společnosti. Stejně tak bychom se měli věnovat všemu, co nás baví a naplňuje radostí.

Pátek 3/4: Luna se zabydlela ve Vahách a do popředí se dostanou naše kontakty. Ožít může náš společenský život a komunikační dovednosti. Nenechme se zahnat do kouta a vyhněme se zásadnějším rozhodnutím. Vybrat si jednu stranu mince pro nás může být těžší, a tak zůstaňme pro tento den raději neutrální.

Víkend 4 a 5/4: Sobotní úplněk nenechá některé zcela v klidu a nervozita se může projevit i zhoršenou kvalitou spánku. Nenechme se provokovat drobnostmi a nikam nespěchejme.

Přeji krásné dny,

Vít Kuntoš

astrolog-terapeut.cz

 


Líbí se vám, co děláme?
Rádi byste podpořili provoz internetové televize Cesty k sobě?

200,-

Platba

300,-

Platba

500,-

Platba

1000,-

Platba

Za veškeré příspěvky předem děkujeme!

Zasláním daru dochází k uzavření darovací smlouvy dledarovacích podmínek.
Prohlášení o ochraně osobních údajů darujícího. Platba probíhá prostřednictvím služby

géčko.png verified_by_visa-full-colour.png Mastercard_SecureCode [Převedený].png visa-full-colour-rgb.png visa_electron_2015.png mc_accpt_match_eps.png me_accpt_match_eps.png ms_accpt_match_eps.png