Vážení příznivci astrologie,
je tady 13. týden roku 2015, a tak se pojďme společně podívat na to, co nám přinesou astrologické konstelace.
Pondělí 23/3: Dnes bychom nejraději zůstali ve svém bezpečném prostoru a vyhnuli se všemu, co naruší naše pohodlí. Luna v Býku nám umožní vypořádat se s praktickými tématy. Bude však zhoršovat reakceschopnost, a tak si dejme pozor, abychom v něčem důležitém zbytečně nezaspali 🙂

Úterý 24/3: První část dne bude mít spíše pomalejší ráz a může nám chvíli trvat, než se zcela rozkoukáme. Budeme si více stát za tím, čemu věříme, pro jiný pohled však budeme hůře hledat pochopení. Odpoledne se přesouvá Luna do Blíženců. Dejme si tak pozor na roztěkanost a snažme se být co nejvíce ohleduplní k lidem kolem nás.

Středa 25/3: Můžeme se těšit na příjemná setkání, dobré vyjadřovací schopnosti a ještě lepší nápady. Vyplatí se však neukousnout si příliš velký krajíc a postupovat pokud možno postupně a systematicky. Nenechme se příliš ovládnout svými sny a představami, může přijít vhod trocha pragmatismu a selského rozumu.

Čtvrtek 26/3: Čtvrtek může být rychejším dnem, kdy se budeme stavět ke všemu aktivně a se zájmem. Mnozí mohou vnímat příliv energie a inspirace. Přesto se nenechme unést děním natolik, abychom ztratili přehled o tom, co je skutečně důležité. Pozor si dejme na práci s informacemi. Ať už jde o ty, které se dostanou k nám či od nás, mohou být zavádějící.

Pátek 27/3: Přesun Luny do znamení Raka některým může zabrnkat na nervy. Zejména těm, kdo se poddají netrpělivosti a budou horlivě tlačit svoje zájmy vpřed. Pátek přeje ovšem také zábavám, a tak je vhodné najít si čas na naše oblíbečné činnosti či si zařídit příjemný program.

Víkend 28 a 29/3: Nenechme si kazit dny volna něčím, co nemůžeme ovlivnit. Svoji sílu využívejme přiměřeně. Jsou dny volna, není třeba nikam spěchat.

Přeji krásné dny,

Vít Kuntoš

 


Líbí se vám, co děláme?
Rádi byste podpořili provoz internetové televize Cesty k sobě?

200,-

Platba

300,-

Platba

500,-

Platba

1000,-

Platba

Za veškeré příspěvky předem děkujeme!

Zasláním daru dochází k uzavření darovací smlouvy dledarovacích podmínek.
Prohlášení o ochraně osobních údajů darujícího. Platba probíhá prostřednictvím služby

géčko.png verified_by_visa-full-colour.png Mastercard_SecureCode [Převedený].png visa-full-colour-rgb.png visa_electron_2015.png mc_accpt_match_eps.png me_accpt_match_eps.png ms_accpt_match_eps.png