Vážení příznivci astrologie,

je tady 12. týden roku 2015, a tak se pojďme společně podívat na to, co nám přinesou astrologické konstelace.

Pondělí 16/3: Luna se přesouvá do znamení Vodnáře a v pondělí se tedy můžeme cítit nejlépe, pokud budeme mít dostatek prostoru a svobody. V některých momemtech můžeme být zbytečně příliš horliví a vyplatí se zvolnit tempo. V mezilidských vztazích se může projevit více dynamiky.

Úterý 17/3: Do cesty nám mohou vstoupit různé nové podněty a vyplatí se ponechat věcem volný průběh. Zkusme si den ozvláštnit a vybočit z našich zajetých kolejích. Pokud provedeme i byť jen drobnou změnu v našich stereotypních programech, může to být velice osvěžující a inspirující. Venuše se přesouvá do Býka a do dalších dnů tak vstoupí větší smysl pro pohodlí a další dobré věci 🙂

Středa 18/3: Luna se v poledne zabydlí v Rybách a podpoří tak v průběhu dne naše vnitřní prožívání. Svoje emoce nijak nepotlačujme a dopřejme jim dostatek prostoru a pozornosti. Je vhodné najít si čas na chvíli o samotě, kdy budeme mít čas na rozjímání a naslouchání hlasu svého srdce.

Čtvrtek 19/3: Čtvrtek přináší příležitost udělat si větší pořádek ve svých citech. Můžeme pochopit, co chceme a co je kořenem současného stavu věcí. Mezi druhými lidmi najdeme větší pochopení a stejně tak i my budeme lépe rozumět tomu, co se odehrává v nitru ostatních.

Pátek 20/3: Z astrologického hlediska se jedná o významný den. Nejenom že v pátek nastává přesné novolunní, ale před půlnocí nás čeká především vstup Slunce do Berana. Nastává tak jarní rovnodenost, počátek nového astrologického roku. Energie tohoto dne přeje novým počátkům a vyplatí se hledět vpřed do budoucnosti, která může nabrat nové obrysy.

Víkend 21 a 22/3: Před námi je víkend s energickými konstelacemi, a tak se vyplatí strávit dny volna aktivně. Pokud počasí dovolí, byla by škoda sedět doma na gauči.

Přeji krásné dny,

Vít Kuntoš

 


Líbí se vám, co děláme?
Rádi byste podpořili provoz internetové televize Cesty k sobě?

200,-

Platba

300,-

Platba

500,-

Platba

1000,-

Platba

Za veškeré příspěvky předem děkujeme!

Zasláním daru dochází k uzavření darovací smlouvy dledarovacích podmínek.
Prohlášení o ochraně osobních údajů darujícího. Platba probíhá prostřednictvím služby

géčko.png verified_by_visa-full-colour.png Mastercard_SecureCode [Převedený].png visa-full-colour-rgb.png visa_electron_2015.png mc_accpt_match_eps.png me_accpt_match_eps.png ms_accpt_match_eps.png