Vážení příznivci astrologie,

je tady 11. týden roku 2015, a tak se pojďme společně podívat na to, co nám přinesou astrologické konstelace.

Pondělí 9/3: Dopoledne Luna prochází posledními stupni znamení Váhy, a bude tak podporovat naše komunikaci, jednání a celkové organizační schopnosti. Odpoledne se Luna přehoupne do Štíra, což přinese do astrologické kvality tendenci více nahlížet do hloubek svého nitra. Celkově den může přinášet skloubení intuice a nápadů, což může být velmi inspirativní.

Úterý 10/3: Tento den vzroste naše sebedůvěra, budeme se moci více opřít o vlastní síly. Můžeme se dočkat větší vyrovnanosti a budeme se lépe orientovat v tom, co chceme. Tím, co budeme dělat, se můžeme nechat zcela pohltit a okolní svět pro nás nebude hrát příliš důležitou roli.

Středa 11/3: Konstelace nám stále přináší větší vnímavost a empatii. Dobrým pomocníkem nám bude zejména naše intuice, a tak se řiďme svými pocity a důvěřujme vyššímu vedení. Není nutné držet vše pevně v rukách. Větší uvolněnost naopak umožní otevřít se možnému i nemožnému, a den nás tak bude moci o to více překvapit.

Čtvrtek 12/3: Luna se přesunula do Střelce, kde nám může nabídnout příslib větší dynamiky a veselosti. Nicméně vliv Saturna nám tuto energii může pro tento den zablokovat. Snažme se uvolnit, nelpět na zbytečnostech a dopřejme věcem čas, aby mohly nejprve uzrát. Neuzavírejme se do vlastní ulity a svého vnitřního světa, ale naopak vystrčme růžky 🙂

Pátek 13/3: Merkur se přesouvá do Ryb a naše myšlenkové koncepty tak mohou v dalších dnech ztratit všechny bariéry. Čeká nás bohatší fantazie a lepší vzájemné pochopení. Pátek nám dodá energii, a tak jej mnozí stráví aktivně. Vyplatí se lepší organizace, jinak můžeme tímto dnem proletět, aniž bychom pořádně věděli jak.

Víkend 14 a 15/3: Ve dnech volna nastane zklidnění a do popředí se mohou dostat praktičtější témata. Neděle může přinést třenice do našich vztahů, snažme se o co největší toleranci.

Přeji krásné dny,

Vít Kuntoš

 


Líbí se vám, co děláme?
Rádi byste podpořili provoz internetové televize Cesty k sobě?

200,-

Platba

300,-

Platba

500,-

Platba

1000,-

Platba

Za veškeré příspěvky předem děkujeme!

Zasláním daru dochází k uzavření darovací smlouvy dledarovacích podmínek.
Prohlášení o ochraně osobních údajů darujícího. Platba probíhá prostřednictvím služby

géčko.png verified_by_visa-full-colour.png Mastercard_SecureCode [Převedený].png visa-full-colour-rgb.png visa_electron_2015.png mc_accpt_match_eps.png me_accpt_match_eps.png ms_accpt_match_eps.png