Vážení příznivci astrologie,je tady 10. týden roku 2015, a tak se pojďme společně podívat na to, co nám přinesou astrologické konstelace.

Pondělí 2/3: Tento start týdne bude mít rychlý spád, a tak není třeba na nic čekat. Využijme energii hvězd k naplňování menších i větších cílů. Budeme tvůrčí a najdeme větší jistotu v našich vlastních schopnostech, což může podpořit i naše sebevědomí.Úterý 3/3: Konjunkce Luny s Jupiterem ve Lvu přináší radost a optimismus. Do našeho života tak může vstoupit více energie a zápalu pro věc. Nejlepších výsledků dosáhneme tehdy, pokud dáme průchod tvůrčímu nadšení. Konstelace mohou zažehnout i milostnou jiskru ve vztazích.

Středa 4/3: V první části dne může být náročnější korigovat svojí energii a naplno ji využít. Odpolední přesun Luny do znamení Panny přinese zklidnění a zvážnění astrologické kvality. Můžeme se více uzavírat do sebe. Nedovolme, aby nás nepodstatné věci svazovaly.

Čtvrtek 5/3: Naše sny a bujná představivost mohou být inspirativní, ale při řešení praktických otázek nás mohou brzdit. V 19:06 nastává přesný úplněk. Abychom se vyvarovali zmatku a nepochopení, snažme se zůstat alespoň jednou nohou na zemi. Vyplatí se větší opatrnost a důvěra ve zdravý rozum.Pátek 6/3: Naše emoce a racionální myšlení si nemusí rozumět, a mohou tak ukazovat vždy jiným směrem. Důležitá rozhodnutí se vyplatí odložit. Místo toho se můžeme vrhnout do pracovních aktivit, či uspořádat nedotažené záležitosti z minulosti.

Víkend 7 a 8/3: S Lunou ve Vahách je víkend vhodný pro společenská setkání. Zachovejme klidný režim a vyhněme se zbrklému jednání.

Přeji krásné dny,Vít Kuntoš

 


Líbí se vám, co děláme?
Rádi byste podpořili provoz internetové televize Cesty k sobě?

200,-

Platba

300,-

Platba

500,-

Platba

1000,-

Platba

Za veškeré příspěvky předem děkujeme!

Zasláním daru dochází k uzavření darovací smlouvy dledarovacích podmínek.
Prohlášení o ochraně osobních údajů darujícího. Platba probíhá prostřednictvím služby

géčko.png verified_by_visa-full-colour.png Mastercard_SecureCode [Převedený].png visa-full-colour-rgb.png visa_electron_2015.png mc_accpt_match_eps.png me_accpt_match_eps.png ms_accpt_match_eps.png