Vážení příznivci astrologie,

je tady 3. týden roku 2017, a tak se pojďme společně podívat na to, co nám přinesou astrologické konstelace tento týden.

Aktuální nabídka pro Vás!

Zajímají vás astrologické aktuality a zajímavosti?  www.facebook.com/astrologickaporadna
Pondělí 16/1: Čím zodpovědnější přístup a zaměření i na malé detaily, tím více budeme muset čelit zmatku a nejasnostem. Nedělejme zbytečně složitě to, co lze udělat jednoduše. Nezapomínejme, co je pro nás důležité a co není, nestojí za naši pozornost.

Úterý 17/1: Luna v průběhu dne vstoupí do znamení Váhy, kde podpoří naši schopnost vyjít s druhými lidmi. Neřiďme se pouze rozumem a logickými argumenty. Někdy jsou ve hře i zcela odlišné faktory, a tak se zkusme otevřít i nemožným možnostem.

Středa 18/1: Budeme se snažit zachovat kolem sebe pohodu a harmonii, nicméně mnohdy se jen stěží budeme bránit dojmu, že se všechno spiklo proti nám. Snažme se nepodlehnout nátlaku a nenechme se stresovat tím, co není v naší moci ovlivnit.

Čtvrtek 19/1: Čtvrtkem projde nejsnáze ten, kdo si zachová i v náročnějších situacích pozitivní náhled. Bude pro nás těžší udělat jasné rozhodnutí. Namísto souboje zvolme spolupráci. Zapojme úsměv a dejme druhým najevo, že je máme rádi.

Pátek 20/1: Luna ve Štíru posvítí na naše vnitřní kvality. Do našeho vnímání zapojíme více svoje emoce. Můžeme nalézt více blízkosti s lidmi kolem nás. Zapojíme i svoji intuici. Během dne mohou dostat prostor i otázky spirituality a vlastního rozvoje.

Víkend 21 a 22/1: Čeká nás příjemný víkend, který se ponese v uvolněném a radostném duchu. Může mimo jiné podpořit romantiku a milostné sblížení.

Přeji úspěšný týden!

Vít Kuntoš

 


Líbí se vám, co děláme?
Rádi byste podpořili provoz internetové televize Cesty k sobě?

200,-

Platba

300,-

Platba

500,-

Platba

1000,-

Platba

Za veškeré příspěvky předem děkujeme!

Zasláním daru dochází k uzavření darovací smlouvy dledarovacích podmínek.
Prohlášení o ochraně osobních údajů darujícího. Platba probíhá prostřednictvím služby

géčko.png verified_by_visa-full-colour.png Mastercard_SecureCode [Převedený].png visa-full-colour-rgb.png visa_electron_2015.png mc_accpt_match_eps.png me_accpt_match_eps.png ms_accpt_match_eps.png