Vážení příznivci astrologie,

je tady další týden, a tak se pojďme společně podívat na to, co nám přinesou astrologické konstelace tento týden.

Aktuální nabídka pro Vás!

Zajímají vás astrologické aktuality a zajímavosti?  www.facebook.com/astrologickaporadna
Pondělí 9/1: Mnoho myšlenek a nápadů může vést k roztržitosti. Před problémy se budeme zavírat do svého nitra. Nenechme svoje fantazie přerůst a zejména při řešení praktických otázek se vyplatí dvojnásobná obezřetnost.

Úterý 10/1: Budeme mnohdy mluvit rychleji, než budeme stíhat přemýšlet. A tak se snadno může stát, že přestřelíme. Nezapomínejme, že každý má odlišně nastavený práh citlivosti. Buďme tedy k druhým co nejohleduplnější.

Středa 11/1: S Lunou v Raku bude vzrůstat naše vnímavost. Ve středu tak budeme silněji prožívat a budeme více citliví vůči lidem kolem nás. Rádi tak pomůžeme, kde bude zapotřebí. Den přeje příjemným kontaktům s rodinou i romantickému programu ve dvou.

Čtvrtek 12/1: I na drobný nátlak můžeme citlivě reagovat. Bude pro nás obtížné zachovat chladnou hlavu. S úplňkem budou mnozí procházet okamžiky emoční nestability. Zkoušejme zachovávat nadhled a nenechme se děním zcela pohltit.

Pátek 13/1: S přechodem Luny do znamení Lva lze očekávat nárůst chuti užít si pozitivní stránky našeho života. Luna bude podporovat naši sebedůvěru a dodá sílu ukázat světu, co se uvnitř nás skrývá. Zábrany tak půjdou stranou.

Víkend 14 a 15/1: Sobota dodá energii a je vhodná pro pohyb a aktivní program. V neděli se vyhněme náročnějším činnostem a nenechme se ničím stresovat.

Přeji úspěšný týden!

Vít Kuntoš

 


Líbí se vám, co děláme?
Rádi byste podpořili provoz internetové televize Cesty k sobě?

200,-

Platba

300,-

Platba

500,-

Platba

1000,-

Platba

Za veškeré příspěvky předem děkujeme!

Zasláním daru dochází k uzavření darovací smlouvy dledarovacích podmínek.
Prohlášení o ochraně osobních údajů darujícího. Platba probíhá prostřednictvím služby

géčko.png verified_by_visa-full-colour.png Mastercard_SecureCode [Převedený].png visa-full-colour-rgb.png visa_electron_2015.png mc_accpt_match_eps.png me_accpt_match_eps.png ms_accpt_match_eps.png