Vážení příznivci astrologie,

je tady 34. týden roku 2017, a tak se pojďme společně podívat na to, co nám přinesou astrologické konstelace tento týden.

Představuji Vám novou dostupnou službu:
esence osobního horoskopu!
Měsíc srpen bude ve znamení pomoci zvířatům!
Z objednaného výkladu horoskopu či jiné služby dostane 10 % organizace Svoboda zvířat. Tato nezisková organizace již od roku 1994 hájí práva zvířat a má za sebou velký kus práce. Astrologie tak může pomoci nejenom Vám, ale i našim zvířecím společníkům!!! 🙂Aktuálně – zvu Vás na následující akce:
Zajímají vás astrologické aktuality a zajímavosti?  www.facebook.com/astrologickaporadna

Pondělí 21/8: Nový týden startuje za dynamických konstelací. Jiskry nastávajícího novu ve Lvu mohou zažehnout pořádný plamen. Mohou probudit vášeň i touhu prosadit se a zvítězit. Budeme bojovat za svoje zájmy a nebudeme se bát vykročit i novým směrem.Úterý 22/8: V úterý budeme moci naplno využít svoje intelektuální kapacity. Luna je již v Panně, a tak zapojíme svůj přísný pohled. Pokud se nenecháme zahltit, budeme moci věnovat svoji pozornost i nejmenším detailům. Nebuďme zbytečně kritičtí vůči sobě i vůči svému okolí.

Středa 23/8: Smysl pro zodpovědnost nám nedovolí odvést pouze polovičatou práci. Naše povinnosti nás tentokrát mohou zcela pohltit a budeme se jim tak věnovat na maximum. Máme šanci vpustit do svého života více pořádku a dotáhnout do zdárného cíle to, co máme již delší dobu rozdělané.

Čtvrtek 24/8: Přesun Luny do znamení Váhy s sebou přináší příslib většího klidu a harmonie. Nebudeme se z ničeho stresovat a budeme lépe rozumět tomu, že vše má svůj správný čas. Nezapomeňme si svůj všední den zpříjemnit a udělat si radost!

Pátek 25/8: Páteční konstelace se nesou v bezstarostném a veselém duchu. Příležitost bavit se rozhodně neodkládejme na jindy. Vyplatí se strávit den v dobré společnosti, od které se dočkáme podpory, pochopení, ale i spontánních záchvatů smíchu.

Víkend 26 a 27/8: V sobotu se snažme raději do ničeho nešťourat a nejlépe nic neřešme. V neděli můžeme zapojit svoji fantazii.

Přeji co nejhezčí týden!

Vít Kuntoš


Není v našich silách ručit za všechny obsahy videí, názory a jednání jednotlivců.
Přejeme vám všem mnoho lásky v této transformační době.


Vážení diváci, velmi si vážíme vašich příspěvků – dáváte nám naději, že budeme moci pokračovat a velmi nás mrzí, že se mnoho vašich chtěných plateb neuskutečnilo vzhledem k potížím funkčnosti platební brány. GoPay muselo přijmout nové podmínky bank, kdy spolkům neumožní on-line platby kartou. Prosíme o znovu zaslání/zasílání vašich příspěvků, prozatím přes klasický bankovní převod:

Pro platby v ČR: 107-7380440287/0100 s uvedením slova „Dar“ do zprávy pro příjemce.

Pro mezinárodní platby ze zahraničí: IBAN: CZ40 0100 0001 0773 8044 0287, BIC/SWIFT kód: KOMBCZPPXXX

Snažíme se pro vás najít jiné zjednodušující služby pro vaše platby. Děkujeme za pochopení i za podporu.

S láskou Cesty k sobě