Astrolog Richard Stříbrný - Horoskop červen 2021

datum 1. 6. 2021
Zdroj: Pixabay.com

Nejvýznamnější konstelace červen 2021

Bezesporu nejvýznamnější konstelací tohoto měsíce je vstup Slunce do znamení Raka, ke kterému dochází v pondělí 21. června v 5.32 hod SELČ. Na Severní polokouli tak dochází k Letnímu slunovratu a horoskop sestavený pro tento okamžik pak bude podbarvovat dění na naší krásné planetě po následujícího čtvrt roku. Horoskop Letního slunovratu sestavený pro souřadnice Prahy poukazuje na spíše větrné a vlhké léto, jelikož ve 4. domě tohoto horoskopu, který ovlivňuje počasí zejména se nachází zemské znamení Panny ( vládce Merkur ve vzdušných Blížencích ) a druhá část 4. domu je pak ve znamení Vah ( vládce Venuše ve vodním Raku v harmonické vazbě s pánem vodstev Neptunem v Rybách ). Vzhledem k tomu, že nejen pán vodstev, ale i pán virů – Neptun, je v tomto významném mundánním horoskopu v harmonických vazbách, lze očekávat v následujícím čtvrtletí ústup pandemie a Covid – 19 bude pomalu vyklízet pole. Nicméně cestovní ruch a letecká doprava či kultura se budou jen pozvolna vzpamatovávat z předchozích těžkých ran. V tomto horoskop je víc tzv. velký kosmický kříž mezi Lunou ve Štíru. Marsem ve Lvu, Saturnem ve Vodnáři a Uranem v Býku, který v následujícím čtvrtletí světu pravděpodobně přinese řádění živlů přírodních i teroristických. Z astrokartografického hlediska lze očekávat zemětřesení, výbuchy sopek, tsunami či společenské nepokoje zejména v Mexiku, ve Střední Americe, v Západní Africe, v Rusku, v Indii a v Tichomoří mohou přijít extrémní cyklóny.

Další významná mundánní konstelace je prstencové zatmění Slunce, ke kterému dojde 10. června a jehož střed nastává ve 12.52 hod SELČ a tentokráte bude v případě příznivého počasí viditelné i na našem území mezi 11.44 hod a 13.36 hod SELČ, přičemž v maximální fázi ve 12.39 hod bude zakryto 17 procent Slunečního kotouče. Podle pravidel klasické astrologie bude ovlivňovat dění na Zemi více než rok. A silné napětí mezi trojkonjunkcí Slunce, Luna a Merkur v Blížencích vůči Neptunu v Rybách lze usuzovat, že se v budoucích měsících objeví nové mutace Covidu 19 a že informační válka plná „fake news“ na všech stranách barikády bude ještě kulminovat a obyčejný člověk nebude schopen se v toku zmatených a protikladných informací zorientovat…V následujícím roce pravděpodobně dojde ke krachu mnohých mediálních společností a firem obchodujících s kryptoměnami.

1. - 6. červen - dění u nás pozitivně ovlivní Merkur, který se ocitne v harmonických vazbách na Lunu i na Urana republiky – úspěchy našeho státu na poli ekonomickém i v mezinárodních vztazích. Zabodovat by měli nejen naši obchodníci, ale i vědci a technici. Venuše bude v trigonu se Sluncem republiky a díky tomu by se obchody na našem území měly hýbat. Aktivní budou nejen obchodníci, ale i umělci.

9. - 20. červen Slunce s Merkurem budou v opozici na Marse republiky, což může přinést rozhořčení naší veřejnosti nad násilnými trestnými činy. Saturn ve Vodnáři bude v kvadrátu s Uranem v Býku, a to by světu mohlo přinést krachy finančních a mediálních společností. Bubliny nadhodnocených akcií či kurzů kryptoměn by mohly prasknout a zanechat mnohé investory v zoufalství. Leckde mohou zaznamenat výpadky rozvodných a počítačových sítí či kolapsy internetového bankovnictví.

21. - 25. červen Slunce trigon Venuše republiky – obchody se budou hýbat a úspěchy kromě obchodníků mohou zaznamenat i naši umělci. Vhodné dny pro důležitá jednání, pro podpisy smluv a pro uzavírání obchodů a pro seznamování se s vhodnými partnery.

28. červen – 4. červenec – kritické konstelace specificky působící na naši republiku i platné pro celý svět ( mundánní konstelace ) by mohly přinést dramatické děje v přírodě i ve společnosti a ten, kdo může, by měl odložit odjezd na dovolenou na jinou dobu. Hrozí neštěstí v dopravě ( i letecké ) i v průmyslu, technika se může vymykat zpod kontroly.

Zdroj: http://stribrny.cz/

sdílet: 
holubice
Podpořte nás

Děkujeme

Vážení diváci, velmi si vážíme vašich příspěvků – dáváte nám naději, že budeme moci pokračovat.

Pro platby zdarma v ČR a Eurozóně:
2502009848/2010 s uvedením slova
„Dar“ do zprávy pro příjemce.

Pro platby v ČR:
107-7380440287/0100 s uvedením
„Dar“ do zprávy pro příjemce.

Pro mezinárodní platby ze zahraničí:
IBAN: CZ40 0100 0001 0773 8044 0287 
BIC/SWIFT kód: KOMBCZPPXXX
Název účtu: CESTY K SOBĚ
Praha 4, 149 00
Česká republika

111
111 Kč
222
333 Kč
333
555 Kč
444
777 Kč
999
999 Kč
libovolna
libovolná částka
Cesty k sobě
FB ico