Horoskop týdne od 5. do 11. ledna 2015

 

připravil Ing. Richard Stříbrný

Tento týden začíná úplňkem spojeným s polovičním kosmickým křížem – Slunce v Kozorohu, Luna v Raku a Uran v Beranu, což v neděli a v pondělí přinese velké napětí ve společnosti i mezi živly v přírodě. Možné jsou srážkové extrémy a stoupat bude počet karambolů v mezilidských vztazích i na cestách. Na straně druhé budou v tomto týdnu postupovat ekliptikou ruku v ruce Merkur s Venuší ve znamení Vodnáře, což přeje nákupům zlevněné elektroniky či investicím do výpočetní nebo komunikační techniky. Tato konstelace by mohla světu přinést převratné vynálezy, které posunou lidstvo vpřed na poli technického pokroku, ovšem povzbuzeny budou i liberálně a nezávisle uvažující proudy společnosti.

Pondělí a úterý

Pondělí mezi 0. – 12. hodinou je z astrologického hlediska náročné a dají se předpokládat extrémy ohnivého, vodního a zemského živlu. Technika se bude vymykat kontrole, stejně tak emoce mohou převažovat nad zdravým rozumem. V těchto dnech vytvoří tranzitující Slunce opozici na Jupitera republiky, a to by mohlo přinést ekonomicko-politické komplikace v mezinárodních vztazích, dají se očekávat sporná rozhodnutí soudů. Dále Venuše vytvoří kvadraturu se Sluncem republiky, což může přinést odhalení korupce vlivných představitelů našeho státu či přinejmenším jejich ne zrovna korektní chování.

Středa a čtvrtek

Toto jsou pro naši republiku díky opozici Marse na Saturna republiky velmi kritické dny, za kterých může dojít na našem území k násilným trestným činům, které pobouří naši veřejnost. Do potíží se mohou dostat firmy řádně neodvádějící daně či pojištění. Četnost kriminálních deliktů bude pravděpodobně stoupat a to i za použití zbraní, nelze vyloučit ani oslabení či úmrtí významných osobností našeho státu.

Pátek až neděle

V pátek mezi 1. a 12. hodinou se na ekliptice vytvoří poloviční kosmický kříž mezi Lunou v Panně, Neptunem v Rybách a Saturnem ve Střelci, což může nám i světu přinést komplikace s vodním živlem v různých skupenstvích. Navíc v sobotu a v neděli vytvoří Merkur s Venuší ve Vodnáři opozici na Neptuna republiky ve znamení Lva. Tato méně příjemná konstelace nám přinést zvýšenou četnost havárií rozvodů plynu a vody, naši lupiči mohou lámat rekordy a provalit se mohou další případy korupčního chování vysoce postavených úředníků. Pozlobit nás opět může vodní živel v různých skupenstvích.

 

 
 


Líbí se vám, co děláme?
Rádi byste podpořili provoz internetové televize Cesty k sobě?

200,-

Platba

300,-

Platba

500,-

Platba

1000,-

Platba

Za veškeré příspěvky předem děkujeme!

Zasláním daru dochází k uzavření darovací smlouvy dledarovacích podmínek.
Prohlášení o ochraně osobních údajů darujícího. Platba probíhá prostřednictvím služby

géčko.png verified_by_visa-full-colour.png Mastercard_SecureCode [Převedený].png visa-full-colour-rgb.png visa_electron_2015.png mc_accpt_match_eps.png me_accpt_match_eps.png ms_accpt_match_eps.png