Astro - náhled na únor 2022

datum 3. 2. 2022
Zdroj: Pixabay.com

Do 18.2. prochází Slunce znamením Vodnáře (spolu se Saturnem) a od 14.2. Vodnářem bude procházet i Merkur, planeta komunikace a myšlení. Vodnář nás učí svobodě, nezávislosti, originalitě a samostatnému myšlení -v čemž nás "testuje" i Saturn - tato témata se ještě zesílí kolem 4.2. kdy Slunce tvoří se Saturnem konjunkci. Jsme skutečně schopni přijmout plnou zodpovědnost za svůj vlastní život a být nezávislé a svobodné bytosti? Nebo stále potřebujeme aby nás vedla nějaká vnější autorita "za ručičku" a diktovala nám co máme dělat, co je správné a co nesprávné atd.??


1.2. nastává Novoluní ve znamení Vodnáře - Nov se volně spojuje se Saturnem ve Vodnáři. Vodnáři otevírají nový cyklus. Nov ve Vodnáři nás vede k samostatnosti, nezávislosti. Důležité je zdravé sebevědomí. Saturn, jež se spojuje s Novem, může otevřít naše bloky v oblasti sebedůvěry - těch se nyní můžeme zbavit, abychom byli skutečně dospělé, samostatné, nezávislé a originální osobnosti. Uvědomme si, co je na naší osobnosti a schopnostech originální a rozvíjejme to. Můžeme “položit základní kámen” nějakému projektu, na němž chceme pracovat v budoucnosti.


14.2. vstupuje na sedm měsíců do znamení Vodnáře Selena a bude nás plně podporovat v našem odhodlání žít svobodný, nezávislý a samostatný život spolu ve spolupráci se stejně smýšlejícími lidmi. Selené ukazuje, že toto je správná cesta našeho vývoje.


4.2. se Merkur navrací do přímého chodu a naše myšlení i komunikace se projasní a 14.2. vstupem Merkura do Vodnáře můžeme přijímat a rozvíjet originální myšlenky a nápady jež nám pomohou v budoucnosti.

11.2. se Merkur spojuje s Plutem -ve svých úvahách můžeme proniknout skutečně hluboko ke kořeni problému, zároveň však na nás může být vyvíjen psychologický nátlak k nějakému závažnému rozhodnutí - nenechejme sebou nikým a ničím manipulovat a rozhodujme se zcela samostatně. 24.2. se Merkur harmonickým sextilem spojuje s Chironem v Beranu což je léčivý aspekt, který nám pomůže zahojit zraněné sebevědomí. 25.2. Merkur vytváří dynamickou a napěťovou kvadraturu s Uranem v Býku - pozor na zbrklost, nervozitu a nepozornost - obzvláště při řízení automobilu.


16.2. nastává úplněk ve znamení Lva: : energie úplňku je ohnivá, vášnivá a tvůrčí. Lvi uzavírají jedno období. Úplněk ve Lvu nás nabádá :”žij naplno, tvoř, hraj si, miluj”. Není vhodná doba pro machinace s nemovitostmi. Nákup ani prodej domu či bytu se v tento čas nedoporučuje. Neuzavírejte ani nepodepisujte žádné smlouvy. Také je třeba hlídat si ego. V tento den je v plné síle.


18.2. v 17h43 vstupuje Slunce do vodního senzitivního znamení Ryb v němž setrvá do 20.3. "Období Ryb" je obdobím v němž se můžeme propojit se svou vlastní Duší, snáze se napojíme na své nitro a na své nevědomí. Měli bychom trávit co nejvíce času v klidu a v přírodě, věnovat pozornost sobě, svým pocitům, své intuici. Intuici může rozvíjet např.pomocí meditace či aktivní imaginace. Ryby nás učí soucitu, odpuštění, bezpodmínečné lásce. Nyní můžeme uzavřít minulost, odpoutat se od všech křivd i karmických zátěží tím, že se naladíme na "duchovní svět" tím, že budeme důvěřovat "Vyšším principům" a Božímu vedení".


Venuše po celý měsíc nadále prochází znamením Kozoroha a vede nás k přijetí zodpovědnosti za své vztahy, učí nás vztahy vyjasnit a prohloubit. 16.2. se Venuše spojuje v konjunkci s Marsem což je aspekt , který přeje lásce, vášnivému milování a propojení mužského a ženského principu. 24.2.se Venuše v Kozorohu harmonicky propojuje s Neptunem v Rybách - tento aspekt přeje duchovní lásce, soucitu a odpuštění a podporuje tvůrčí a uměleckou činnost.


Mars také prochází znamením Kozoroha a vede nás k plánování, budování, zejména profesních cílů, ke koncentraci energie na to podstatné. 4.2. Mars vytváří harmonický sextil s Jupiterem což je aspekt, který podporuje všechny naše cíle a obchodní jednání, jakož i sportovní výkony. 6.2. Mars vytváří dynamickou a napěťovou kvadraturu s Chironem v Beranu a umožní nám tak léčit bloky v sebedůvěře, protože tyto bloky nyní "vynese na povrch". 8.2. se Mars harmonickým trigonem spojuje s Uranem v Býku a podporuje profesní i sportovní výkony a také podporuje naše nezávislé jednání i snahu odpoutat se od čehokoli co nás omezuje. 23.2. Mars v Kozorohu vytváří harmonický sextil s Neptunem a my se můžeme nechat vést svou intuicí.


18.2. Jupiter v Rybách se propojí v harmonickém sextilu s Uranem v Býku - tento aspekt přináší možnost změny perspektivy, obecně možnost změnit úhel pohledu , osvobodit se od něčeho omezujícího, změny ve vývoji, duchovní odvahu (odvážnému štěstí přeje) Tento aspekt bude působit nejen 18.2.ale v období od cca 9.2. do 27.2.


Jupiter spolu s Neptunem se nacházejí ve znamení Ryb v němž můžeme rozvíjet svůj soucit, intuici, empatii, imaginaci. Štěstí a pocit spokojenosti nacházíme v plném prožití přítomného okamžiku, uprostřed přírody a v činnostech jako je meditace, modlitba či léčení vlastní duše.


Saturn nadále prochází Vodnářem a učí nás to, co co to znamená být svobodný člověk ve svobodné zemi. Skrze neochvějné překonávání překážek nesmíme cíl svobodného bytí a žití ztrácet ze zřetele.
Uran prochází znamením Býka, spolu se Severním lunárním uzlem (Dračí hlava) a učí nás nebát se dělat změny, které pomohou náš život osvobodit od toho, co nás omezuje, učí nás nacházet svobodu v přírodě, učí nás léčit tělo skrze energii a přírodní medicínu, učí nás uvědomit si, že zdraví těla a ducha máme plně ve svých rukou a to, že základem fyzického zdraví je psychické zdraví -naladění naší psychiky ovlivňuje hormonální pochody těla i imunitní systém, a silný imunitní systém je zárukou fyzického zdraví. Mění se také naše finanční a majetková oblast.


Chiron stále prochází znamením Berana a umožňuje nám léčit bloky a traumata v oblasti sebedůvěry, a schopnosti žít si život podle sebe sama, nikoliv podle diktátu druhých
Lilit ještě stále prochází znamením Blíženců a zřetelně ukazuje jak lze skrze informace lidmi manipulovat - zde je třeba se spoléhat na vlastní intuici a zdravý "selský" rozum a pečlivě vybírat, kterým informacím budeme věnovat pozornost.

Zdroj: https://www.facebook.com/astrologverasourkova/

sdílet: 
holubice
Podpořte nás

Děkujeme

Vážení diváci, velmi si vážíme vašich příspěvků – dáváte nám naději, že budeme moci pokračovat.

Pro platby zdarma v ČR a Eurozóně:
2502009848/2010 s uvedením slova
„Dar“ do zprávy pro příjemce.

Pro platby v ČR:
107-7380440287/0100 s uvedením
„Dar“ do zprávy pro příjemce.

Pro mezinárodní platby ze zahraničí:
IBAN: CZ40 0100 0001 0773 8044 0287 
BIC/SWIFT kód: KOMBCZPPXXX
Název účtu: CESTY K SOBĚ
Praha 4, 149 00
Česká republika

111
111 Kč
222
333 Kč
333
555 Kč
444
777 Kč
999
999 Kč
libovolna
libovolná částka
Cesty k sobě
FB ico