“Pozdvižení”, do duchovního uvědomění a vědomí
Možné datum transformace r.2017

 

“Lidé planety Země, vy všichni jste děti hvězd … stejně jako my.

Můžete se vyvíjet, jak jsme i my se nadále vyvíjely.
Někteří z vás jsou naši skvělí, pra, pra vnuci.
Jsme si wicahpi Oyate, vaše hvězdný předkové.
Ať už jsou vaše dědictví, prostě pochopte, že jsme všichni příbuzní. 

Proč?
Protože jsme všichni vyrobeny ze stejné životní síly,
Podstatě jako hvězdy, energie a 
světlo,
a narodili jsme se z velkého tajemství, Wakan Tanka. 

Mitakuye Oyas’in,  mé děti, jsme všichni jedno. ” 

– Tanka Wheneh
Planet Dakote
Velvyslanec na Zemi
Andromeda Rady  

Láska, důvěra, víra, naděje, laskavost, soucit, srdce. 

Jste neuvěřitelné bytosti světla, síly a krásy. 

Lidé Země,, už máte vše, co potřebujete změnit svůj svět. You.

Stačí následovat své srdce. 

– Tania Piekae
Planet TERIÁL
Místopředsedkyně Diplomat 

Andromeda Rady  

 

Nový Awakening

My z hvězdných systémů a z planety  Rady Andromedy jsme vaše rodina a přátelé. Jsme tu proto, abyste věděli, váši planetu Zemi / Terra  a všichni vaši lidé se chystají projít velkými změnami, hlavní fázi růstu, posun-up s vibrací, zvanou “povznesení”.  Jedná se o zcela novou vibraci, nové, vyšší vědomí a povědomí, nová existence …poprvé v historii vaší planety. 

 

Celková skutečnost této zkušenosti pro vás bude očistná, znovuzrozující, přeměna. To bude zahrnovat přechod který je nejdůležitější, nebo lidé z planety Země. – Bude to nový začátek nejdůležitější pochopit, že je to prostě přirozený evoluční krok..

 

Ačkoli tento proces již začal, poněkud. Země se chystá přeměnit v blízké budoucnosti z jeho současné ekologické, 3D pevné hmoty, což je forma existence ve 3. dimenzi … do vyšších úrovní 4D krystalické, v podstatě věci čtvrté dimenze / hustota reality, vibrační rychlost jedna frekvence rychlejší než v současné době na Zemi … jako Zemská sluneční soustava se kříží galaktický rovníkový letoun přes Galaxie.

 

Celkově tato nová oblast 4D, čtvrté dimenzionální a vyšší, prostor je místem, kde tato záležitost má mnohem menší hustotu a hmotnost, plochu mnohem rychleji a vyšší energetické vibrace frekvence. Je to také dimenze, kde čas již nemá kontrolu nad pozemskými lidmi.  Z 4D, čtvrtý rozměr, perspektiva – čas neexistuje.

 

Kromě toho, tato oblast čtvrté dimenzionální prostor má také “černé díry” s vysoce nabitou magnetickou energií v jeho jádru.

 

Zemská sluneční soustava a planeta Země  při vstupu do této zóny narazí na vysoce nabité magnetické energie této “černé díry” a pak budou cítit jeho účinky. Některé z vašich pozemských vědců, astrofyziků, nazývají tuto oblast, kterou zadáváte – mezihvězdné energetické mraky, Galactické nebo Torzní Energy Wave.

Urychlení vaší sluneční soustavy a jejích planet včetně Země kvůli rychlejšímu a s vyšší mírou frekvence energie vibrací této oblasti – jejich pozvednutí do čtvrté hustoty vede k pokračující geofyzikální akcí a dalších změnách na planetě Zemi – tyto změny se promítají do začátku v poloviny října 2011.

“Čím více budete vědět
Čím více budete důvěřovat
a tím méně se budete bát ”

MEDEWIWIN modlitba (Ojibway lidé )

 

 

Čas přechodu na planetě Zemi  

Čas planety Země širokých změn

 

2011
Oficiální začátek infuze 4D, čtvrtý rozměr, energie, začne ovlivňovat zemskou solární systému na 11.11.11 jak to začne setkáte se s energií z galaktické rovníkové rovině regionu – jako vesmíru a s galaktickou širokou harmonickou frekvencí se otevře a ovlivní celou tuto oblast prostoru.

Zda lidé nazývají tento jev, jak jsme vstoupili do této zóny hvězdnou bránou nebo portálem. – Tuto oblast rychleji vyšší čtvrté dimenzionální energie je skutečná. Toto historické datum 11.11.11 začne infuze 4D dimenzionální energie na vaší planetě. To bude mít vliv na Zemi a všichni lidé v pozitivním, povznášejícím způsobem jako nikdy předtím co nezažily v historii vaší planety.
2012 – 2016
Prosím, mějte na paměti tento nový datum reference a úpravy jsou založeny na aktuální zpětné vazbě, na začátku roku 2015, od mnoha různých hvězdných Bratři a sester, včetně těch Rady z Andromedy, duchovní vnímavosti a “vědomí”.

Modernizovaná úroveň vyšší frekvence vibrací dosáhla plné síly v době 21. prosince 2012 – která přinesla zcela novou vibraci, ačkoli ještě 3D – tak, aby zkušenosti a měření času aby to lidé na Zemi věděly … začala a nebyla. To pokračuje v odcházení a bude trvale se snižovat v celém roce 2012 a až do očekávání, do okamžiku, kdy se vyšší dimenzionální transformace na planetě Zemi bude konat.

 

Proč je to důležité?

Prosím, mějte na paměti, že v rámci vyšší, jemné věci, frekvence, doslovné “duchovní” hustoty / rozměru … ” ČAS “, jak ho známe … neexistuje, rozhodně ne tak, jak jsme to poznali.

 

Dále žádám každého člověka, aby se fixova k datu 2017. Je to prostě odhad, referenční bod, na základě toho, co bylo sdeleno lidem Rady Andromedy.

 

Chcete-li pokračovat, budou se dít změny geofyzikální na Zemi … zemětřesení, sopky a je potřeba jít pryč, vlny, vše se bude  i nadále dít, včetně rotačního posunu zemské kůry se do dnešních dnů pohybují na východ / západ a orientace kontinentů se bude pohybovat pak do jejich nové větší orientace sever / jih.

 

K dispozici je také a Očekává se, posun magnetického pólu, a jeho obrácení během této doby, ale pravděpodobně nezpůsobí žádné problémy pro lidi na Zemi.  K dispozici je samozřejmě pravděpodobné, že přechodné období od opravy elektrických systémů na Zemi, ale to se očekává jen několik hodin času to bude trvat.  Nebude to problematické. Pokud se vyskytnou nějaké potíže vůbec, biosphera Rady Andromedy jsou připraveni pomoci a pomůže.

 

23,5 stupně mimo osu naklonění Země, která v současné době existuje, by měla být opravena stejně, a již nebude. To bude znamenat mnohem mírnější klima pro planetě Zemi celkově. Představte si, že budete mít na celé planetě takovou klima jaká je klíma v Středomoří.

 

Ano, planeta Země pravděpodobně projde a bude pokračovat některými dramatickými změnami aby se dostala do této nové vyšší vibrační existence. A tyto události jsou život měnící a budou působit na člověka i veškerého života na planetě … tyto změny jsou normální a jsou nezbytné pro tento proces. Jde o přípravu, očistu a případnou transformací. Jde o evoluci.

Během této celkové doby každá živá věc od největší k nejmenší bude jim všem nabídnuta možnost se změnit, vyvíjet, do vyšších úrovní 4D, čtvrtý rozměrný, životě.

 

Stejně jako změny v ženském těle, upraví se a roztahují se,  Země také musí projít jejích nepohodlných úprav, její porodních bolestí a momentální intenzivní bolest z porodu. Země také se musí přizpůsobit a připravit sama pro tento nový začátek, k jejímu novému životu jako 4. hustoty v tomto světě …což bude mnohem pestré, vibrující, a krásné 4. trojrozměrný svět.

Tyto změny zemin se očekávají, že se stanou v celé zbývající novější části tohoto cyklu … a na základě toho, co známe dnes, se očekává, že k zahájení a jejich dokončení bude trvat do roku 2017.
Okamžik transformace
2017 – Možné Datum Transformace

 

Opět platí, že na základě aktuální zpětné vazby od Rady Andromeda, stejně jako od různých jiných hvězdných Bratři a sestry, v tomto okamžiku v historii Země, brzy 2015, se nyní očekává na planetě Zemi, i její lidé a prakticky celý život, začne být nový , v horní 4D vyšší vibrační existenci, v určitém okamžiku v roce 2017. Opět platí, že na základě toho, co slyšíme že se uděje na začátku roku 2015.

 

Věc důležitosti –

 

Ačkoli toto datum 2017 je poskytováno, prosím, a pamatujte, že úplný přechod na vyšší hustotu / rozměrný proces transformace sluneční soustavy, včetně uspořádání planety Země, je především kosmická záležitost událost a planeta Země na základě událostí, jakož i vědomí a povědomí založena.  Není na základě konkrétní den nebo čas. Je to prostě o vývoji tohoto solárního systému. Tak že rok 2017 je aktuální nejlepší odhad.

 

A očekává se, že moment transformace se stane, když je úroveň ochrany lidského vnímavého vědomí a povědomí o duchovním životě a dosahuje svého nejvyššího vrcholu … její vrchol.

 

Vezměte prosím na vědomí, že když se to stane tento moment změny, kdy 4D se bude dít, a to doslova, bude to tak rychle, jak v “mrknutí oka”. Tato změna do 4D života bude okamžitá. K dispozici budou také některé kapsy 5D, páté dimenze, vibrace, na svém novém 4D Earth. Ale buďte si jisti, bude to ještě pestřejší, mnohem krásnější znovuzrozeni místo pro život jako 4D nebo 5D světě.

 

o 4D
Také mějte prosím na paměti, že 4D, čtvrtý rozměr, je jedním z cesty směrem k úplnému vyjádření lásky … sebelásky a lásky k sobě navzájem dovnitř. V průběhu tohoto vývoje směrem 4D, směrem k životu lásky, nezapomeňte odpustit … odpustit sobě a odpouštět druhým na cestě do … otevření svého srdce.

 

Tato cesta ze 3D na 4D lze rovněž vyjádřit jako cestu z tisíce let mužské / intelektuální / logické energie a vnějšího projevu se zaměřením na způsobech mysli;  do přechodu na více mírných projevů  ženské / dát / intuitivní energie se zaměřením na … způsobech srdce. Způsoby míru, dávání … lásky.

 

Jako mnozí mudrci řekl dříve, protože lidé Rady Andromedy řekli:  “… láska je nejmocnější silou ve vesmíru.” 

ANDROMEDSKA RADA
Natahuje za pomoci po nebi
Povznesení. Tento obraz je metafora pro Matku Zemi  porodu krásný nový svět, v nové dimenzi.

Obrázek se svolením Josephine Wall.

 

ostatní zde:

https://www.google.sk/search?q=Josephine+Wall&espv=2&biw=1422&bih=710&site=webhp&tbm=isch&tbo=u&source=univ&sa=X&ved=0ahUKEwjF682ErpXLAhXDE5oKHQObBEYQsAQIGQ&dpr=0.9

 

 

Úvod do Kontakt & Setkání 

Existují Jiní v našem rozsáhlém vesmíru.
Komu opravdu záleží na lidech na Zemi ?

 

Pomoct a připravit všechny lidi pozemské, aby zvládli projít do  tzv. step-up,  “pozdvižení”, do duchovního uvědomění a vědomí do 4. dimenze Země se kříží v galaktický rovníkové rovině –

 

Andromedska Rada se zavázala s mnohými zdroji, s vyškolenými lidmi, loděmi, poradci, a s poradcemi v mnoha oblastech do odborných znalostí s cílem pomoci lidem  Země prostřednictvím přechodu do různých fázích úprav a jejich růstu. Bude to tím, že budou vyučovat, a pomáhat pozemšťanům učit je a vyvíjet se emočně, intelektuálně, fyzicky, sociálně a nejdůležitější duchovně !

Budou připomínat lidem Země pravdu a realitu svého vlastního původu jako posvátné jiskry Stvořitele / stvoření … a volně suverénních duší, volně suverénních lidských bytostí.

 

Budou učit pozemské lidi podle příkladu: budou používat výrazné, konkrétní činy lásky a milosrdenství, někteří uvidí i neviditelné, pro lidi na Zemi … budou je považovat za jejich bratranci, bratři a sestry na tomto malém modrém světě.

 

Jeden příklad konkrétního činu laskavosti je číslo dvanáct (12) biosphera Andromedské rady / i s jejich loděmi . Tyto lodě budou používat jejich kombinaci projekcí silových polí  do které zabalí a obklopí planetu Zemi – zpomalí tak tempo změn na planetě co nejvíce, a pomůžeou tak chránit planetu Zemi, zatímco oni také minimalizujú úpravy, vibrační příčiny a efekty na tuto planetu během jeho směny, aby se svět stal čtvrtým rozměrem.

 

Budou sdílet, a připomínají, lidem na Zemi nejdůležitější, že  nejmocnější je  tvořivá síla ve vesmíru je: a tou je láska.  

Klidně navštíví Zemi a představí se, budou sdílet to, podobné co jejich životy jsou taky, přestaví se kdo jsou, jak žijí, budou mluvit přímo s lidmi na této planetě ze všech oblastí života. Do značné míry půjde o znovuzavedení starými přáteli a rodinou.

 

 

Chcete-li se dozvědět o jejich kontaktu a navštívení –

Nyní, že podobné podmořské Reptilianske základny byly vyklizeny, vypnuty, vyčistěny, a nemohou tak již lze ovládat – tato poslední “policejní” akce lidu Procyon Rady Andromedy doslova uvolnila cestu pro lidi z čtyři (4) planety Andromeda Rady (Ventra, Nikotae, Toleka & Ritol) a může začít jejich formální setkání co plánují navštívit pak lidi na Zemi.

 

Chcete-li číst o “kontakt” těchto lidí s lidmi na planetě Zemi, najdete na straně 3. “Kontakt” těchto webových stránek:www.andromedacouncil.com/Contact.html~~HEAD=pobj .

 

Také bezprostředně před jejich navštívením, prosím očekávejte, že ke splnění je zapotřebí pokročit a mít “dobrou vůli” a styčný tým: Ambassador Tanka Wheneh, diplomat Maka Nahiweh a místopředsedkyně Tania Piekae Rady Andromeda -, kteří budou sdílet s lidmi Země, co mohou očekávat, co se budou učit po dobu dlouhých měsíců od jejich návštěvy, o skutečném původu lidstva na Zemi, povahy lidské duše a ducha, povaze vaší měnící se planety Země, a co nadále očekáváme, jak se stává krásný čtvrtý-trojrozměrný svět.

 

Chcete-li se dozvědět více podrobností o globálních návštěvách výše uvedených tří (3) lidí, přejděte na – “Často kladené otázky (FAQ) stránky – FAQ – časté dotazy – této webové stránky.
Tato stránka aktualizováno: 16-02-11

Kontakt: komunikovat s Tolec, prosím, napište mi ze svého účtu YouTube [bez přihlášení do služby Google +, pokud jste schopni] adrese: TolecfromDakote . Nebo stačí kliknout na tento YouTube internetové adrese ze svého webového prohlížeče: www.youtube.com/user/tolecfromdakote~~dobj . Jakmile jste tam, lokalizovat výběr s názvem: “O”. Klikněte na něj. Pak se rozhodl: “Send Message” a uvidíte okno “Zpráva” Zdá se, že psát své poznámky / otázku (y) ke mně. Pokud máte více než jednu otázku, prosím, je omezit na tři. Poté klikněte na tlačítko “Odeslat”.

Než začnete klást otázky – před zápisem se vaše otázky, prosím, udělat si vlastní průzkum, prosím, udělat si domácí úkoly ” první.

Prosím přečti – Tento web, a to zejména – ” Archivní rozhovory ” a FAQ-Nejčastější otázky stránek. Držím aktuálnosti s mnoha kriticky důležité otázky & odpovědi.

Závěrečná poznámka: Děkuji vám všem, kteří jste si udělali čas na přečtení této webové stránky. Děkujeme za vaši pokračující – úroky, spolupráce, pomoc a porozumění.
Pokud byste chtěli odkázat na autorizovanou “rejstřík” ze všech hlavních kategorií & termínů používaných na této webové stránce, najdete na adrese: http://andromedacouncilglossary.blogspot.jp/

 

Jeho jméno je: Yellow Medicine Dancing Boy.

Chcete-li se dozvědět o Lakota White Buffalo Calf proroctví, klikněte sem:

www.youtube.com/watch?v=PHqVdZmpRgI~~dobj 

 

Lidé na Zemi, se probouzí a vyvíjejí.
Stejně tak je vaše planeta, ona se transformuje.
Brzy znovu objevíte své pravé kosmické dědictví
jak rodových děti z mnoha lidských ras mezi hvězdami.

Pouze vy můžete vytvořit svou budoucnost, otevřít své srdce k sobě navzájem.

Jako své bratry a sestry z hvězd … vím, že tě máme rádi.
Všichni jsme jedno.

– Maka Nahiweh
Planet Dakote Diplomat do Severní Ameriky
Andromeda Rady

 
Nový začátek – 4D Země
Opravdu krásná Reborn Planeta Země
New Life as vyšších dimenzí Humans

Jakmile Země přvibruje do horních patrech čtvrté dimenze, zemské zbývající vnímající obyvatelé, včetně všech lidí, budou navždy změněny. Ve chvíli, kdy změny na 4D lidského života se stanou bude to tak rychle jak “mrknutím oka”. Pokud dojde ke změně, lidé budou projevovat celou řadu přírodních, multi-smyslových schopností jako nikdy předtím co zažiy v historii Země. Tyto nové schopnosti zahrnují: telepatie, telekineze, teleportace a levitace. Pro všechny transformované lidstvo – lidské vědomí, lidského života, učiní obrovský skok v evoluci.

 

Lidé konečně zažijí a naučí se z první ruky o pravdě a realitě své vlastní duše, o jejich skutečném duchovním narození podstaty a původu. 4D lidstvo zažívá opravdový duchovní život – kompletní sebeuvědomění a poznání, Total Recall paměť, jasnozřivost, jasnosluch, clairsentience & větší přirozenou harmonii s ostatními.

 

To bude zahrnovat kompletní transformaci vaší sluneční soustavy. Kompletní proměna lidstva na planetě Zemi. Nyní budete mít krystalické těla, zdraví, světlo naplní prakticky věčného života se klene. A krásný způsob života, jako jste si nikdy nemohly představit. Tentokrát v zemské historii lidstva začne co ​​mnozí popisovali jako nový věk osvícení, doslovné duchovní uvědomění, bydlení, přičemž i vědomí, věk skutečné lidské obnovy …

zpět ke kořenům, co lidstvo mělo stát.

 

A;
Lidé planety Země, budete určovat svůj vlastní osud,

bude si  moct vytvořit svůj vlastní vědomé volby …

budete určovat svou budoucnost. Nikdo jiný.

Ale rozdíl je, s touto evolučnou změnou, od tohoto času kupředu, lidé planety Země, nyní když budete ve čtvrtém rozměru, vy už nebudete sami.

 

Budete nyní konečně skutečně opětovně propojení se svými bratry, sestry a bratranci přes hvězdy v tomto obrovském vesmíru plného sentientního, inteligentního života. Skutečně rodina a komunita mezigalaktického života.

 

Jak jen si dokážete představit, to bude větší zábava pro vás znovu s rodinou jakou jste ještě neviděli už nějakou chvíli. Je třeba, aby toto konkrétní opětovné připojení se svými příbuznými … jednou za “celoživotní” zkušenost a nového začátku, jak jste na planetě Zemi zahájili zcela novou a osvícenou kapitolu v historii vaší planety.

 

Vítejte ve větší rodině lidstva prosperující napříč vesmírem.

Mitakuye Oyas’in.

Všichni moji vztahy. Jsme jsou všichni příbuzní. Všichni jsme jedno.
Hostující čtyři (4) závody Rady Andromeda

Kliknutím na odkaz níže pro podrobnou zprávu –

což je úplný popis ze čtyř (4) mimozemské rasy [Ventra, Nikotae, Toleka & Ritol], vyrovnané členské planety Rady Andromedy, který bude dělat a mít neustálý pokračujícím otevřeném kontaktu … velmi neformálně návštěvě s soukromé osoby, lidé z této krásné planety Země.

 

 

Níže je umělecký zastoupení členských 4 závodů vytvořené a provozované Elena Kapulnik of – Zprávy o Star Traveler. Ona lze nalézt na adrese:

http://elenalist.wix.com/startravelermessages

 

 

Láska, důvěra, víra, naděje, laskavost, soucit, srdce.

Jste neuvěřitelné bytosti světla, síly a krásy.

Lidé Země,, už máte vše, co potřebujete změnit svůj svět. You.

Stačí následovat své srdce.

– Tania Piekae
Planet TERIÁL
Místopředsedkyně Diplomat 

Andromeda Rady  

 

 


Není v našich silách ručit za všechny obsahy videí, názory a jednání jednotlivců.
Přejeme vám všem mnoho lásky v této transformační době.


Vážení diváci, velmi si vážíme vašich příspěvků – dáváte nám naději, že budeme moci pokračovat a velmi nás mrzí, že se mnoho vašich chtěných plateb neuskutečnilo vzhledem k potížím funkčnosti platební brány. GoPay muselo přijmout nové podmínky bank, kdy spolkům neumožní on-line platby kartou. Prosíme o znovu zaslání/zasílání vašich příspěvků, prozatím přes klasický bankovní převod:

Pro platby v ČR: 107-7380440287/0100 s uvedením slova „Dar“ do zprávy pro příjemce.

Pro mezinárodní platby ze zahraničí: IBAN: CZ40 0100 0001 0773 8044 0287, BIC/SWIFT kód: KOMBCZPPXXX

Snažíme se pro vás najít jiné zjednodušující služby pro vaše platby. Děkujeme za pochopení i za podporu.

S láskou Cesty k sobě