Zde je další ochutnávka z činností a vlastností hudby Anderse Holteho.
Již brzy, vlastně za pár dní, 8. listopadu, bude mít v Tel Avivu na mezinárodním festivalu Spirit Film Festival, světovou premiéru filmový dokument “1 Pole”.
Film dokumentuje hned několik vědeckých experimentů s energií – od celosvětové meditace se spojeným záměrem vlivu na lidské vědomí, chování i mír na světě až po zkoumání vlivu hudby na vzorky krve. Právě tohoto experimentu se zúčastnil i Anders Holte a Cacina Meadu s jeho hudbou, přičemž se plně prokázaly LÉČIVÉ účinky jeho hudby.
Dále se experimentů zúčastnilo obrovské množství lidí (během meditací) a ve filmu jsou zachyceny také rozhovory s vědci a badateli, jako jsou Gregg Braden, Bruce Lipton a mnozí další. A samozřejmě nedílnou a důležitou součástí je také například channeling Kryona prostřednictvím Leeho Carrolla. V závěru ukázky zpívá Anders Holte za doprovodu Caciny Meadu hebrejsky o míru a lásce mezi lidstvem. https://www.youtube.com/watch?v=HIZ3-aR0szo&feature=youtu.be

Přijďte si vyzkoušet hudbu Anderse a Caciny na “vlastní buňky” 25.10.2019 na koncert a 26.-27.10.2019 na workshop a poznat její LÉČIVOU a energetizující schopnost. Máte možnost již tento pátek při koncertu Zvuk domova v kostele Sv. Šimona a Judy a pak také při následném workshopu. Vstupenky si můžete zajistit mailem a zaplatit pak hotově na místě.
http://anders-holte-praha.cz/koncert-zvuk-domova/
nebo pak při víkendovém workshopu.
http://anders-holte-praha.cz/workshop-spojeni-zvuku-a-duse…/


Není v našich silách ručit za všechny obsahy videí, názory a jednání jednotlivců.
Přejeme vám všem mnoho lásky v této transformační době.


Vážení diváci, velmi si vážíme vašich příspěvků – dáváte nám naději, že budeme moci pokračovat a velmi nás mrzí, že se mnoho vašich chtěných plateb neuskutečnilo vzhledem k potížím funkčnosti platební brány. GoPay muselo přijmout nové podmínky bank, kdy spolkům neumožní on-line platby kartou. Prosíme o znovu zaslání/zasílání vašich příspěvků, prozatím přes klasický bankovní převod:

Pro platby v ČR: 107-7380440287/0100 s uvedením slova „Dar“ do zprávy pro příjemce.

Pro mezinárodní platby ze zahraničí: IBAN: CZ40 0100 0001 0773 8044 0287, BIC/SWIFT kód: KOMBCZPPXXX

Snažíme se pro vás najít jiné zjednodušující služby pro vaše platby. Děkujeme za pochopení i za podporu.

S láskou Cesty k sobě