Andělé a naše ego

datum 24. 2. 2022

Ego dokáže být velmi hlučné a otravuje naše láskyplné myšlenky. Andělé mi pomáhali s egem v jeho největším volání. Přišlo se mi připomenout a zároveň i rozloučit v životním období, kdy mě andělé připravovali na partnerovu nevěru.

Andělé mi pověděli o jeho nevěře, která bude božím vedením v pravý čas vyzrazena. Postavili mě do časů, kdy dali přípravu na tuto situaci, která nastane. Nevěděla jsem, kdy to přijde na Zemi. Mé ego začalo hlasitě křičet o pomoc. Stala se ze mě žena bolestná, která pochybovala o svém vzhledu a začala hledat chyb. Andělé mi dali uklidnění, že tato situace je pro mě zázrakem opustit tento nefunkční vztah. Vztah byl plný lží z partnerovy strany a egem svým vládl ve všem, co dělal. Nebyla jsem šťastná.

Ego cvičilo s mou ženou, kterou jsem budovala od základů a měla jsem pocit, že se zbořila jak domeček z karet. Andělé začali léčit mou ženu od začátku.

Řekli mi:
"Nedávej si viny posíláme ženou cizí zázraku.
Viny si nedávej, sobě již věř.
Znovu se nacházíš, věz že bylo potřeba.
Krásy své nevnímej egem, nesrovnávej s jinými ženami.
Láska mezi Vámi podmíněná je bolestná.
Láska podmíněná prozařuje ega a krásu postrádá.
Posílá jí vedením jeho ega, každý z Vás egem má.
Povíme jak egu poslat ze života.
Každý z Vás povídá o svém egu, sloupnete-li slupku ega zažijete pravý život.
Andělé pomáhat budou, radostní z Vaší zářivé lásky bez ega.
Slupku ega pomalu sundáte.
Bez Vašeho ega bude se žít lépe, ega rázná jsou.
Krabičku s egem si představte, andělé jsou připraveni krabičku odnášet.
Až ji budete naplňovat energií plnou ega, buďte k sobě pravdivými."

Příkladem bylo mé ego, představila jsem si červenou krabičku a byla jsem k sobě pravdivá. Mé ego obsahovalo nelásku k mé ženě, kontrolu, žárlivost, nedůvěru, strach, hrdost, bolest.

Požádala jsem své ego o poslání emocí, které ve mě vyvolával vztah. Ty emoce nebyly moje, nikdy jsem se tak necítila ani nechovala. Byly mi nepříjemné a brzdily mou duchovní cestu. Plnila jsem jimi červenou krabičku.

Poslala jsem svému egu lásku, andělé všemu sledovali a bezpečím dávali. Zažívala jsem velký pocit uvolnění, loučila jsem se se svým egem a andělé ho radostně odnášeli. Začínalo se mi lépe dýchat - byla jsem svým egem dušena a povýšena.

Krásu svou jsem začala vnímat bez ega a loučila jsem se s ženou raněnou. Postavila jsem se před zrcadlo úplně nahá, koukala na sebe a pozorovala. Pohled můj začal od hlavy. Božím darem mi byly dány krásné tmavé vlasy, krásné oči modré barvy, krásný nos, krásná ústa bezvadně napnutá. Krásnému obličeji jsem poděkovala. Bohu jsem děkovala za moje stvoření. Brala jsem již své krásy. Bosou nohou přešla jsem k velkému zrcadlu a postavila se svému tělu čelem. Pozorovala jsem láskou celé své tělo - bylo krásné, přesně takové jaké má být. Pocítila jsem radosti z něho, božím stvořením bylo krásné. Svým tělem cítila jsem bezpečí. Bez ega zažijete velké uvolnění, přestane řídit Vaše tělo, myšlenky a především život.

Již neřídilo mou kontrolu nad partnerem, byla jsem volná dávno před tím, než se všemu stalo. Jak řekli andělé, žena cizí napsala mi zprávy vedené jejím egem, že s mužem mým je. Andělé řekli mi ať jí pošlu poděkování a muže z domu pošlu. Byla jsem bez ega a velmi klidná, již jsem si sebe dostatečně vážila a byla připravená na změnu. Svou ženu oblékla jsem do krásných šatů a těšila se na chvíli samoty a léčení a anděly.

Mé ego odešlo. Kdyby zůstalo, jednala bych jinak. Zdrceně a bolestně. Andělé mi pomohli prohlédnout lež ve vztahu a kvést mé nové krásné ženě.

Zkuste také kouzelnou krabičku poslat svým andělům k odvedení ega. Představte si jí jakkoliv velkou či barevnou a procitťe plně svými emocemi. Můžete plakat nebo křičet vše je v pořádku. Dojdete k velkému uvolnění. Naše ega nám brání v prožívání plného a přítomného života. Nedejme mu šanci nás ovládnout.

Krásný den

Martina Šandová
FB Komunikace duše

sdílet: 
holubice
Podpořte nás

Děkujeme

Vážení diváci, velmi si vážíme vašich příspěvků – dáváte nám naději, že budeme moci pokračovat.

Pro platby zdarma v ČR a Eurozóně:
2502009848/2010 s uvedením slova
„Dar“ do zprávy pro příjemce.

Pro platby v ČR:
107-7380440287/0100 s uvedením
„Dar“ do zprávy pro příjemce.

Pro mezinárodní platby ze zahraničí:
IBAN: CZ40 0100 0001 0773 8044 0287 
BIC/SWIFT kód: KOMBCZPPXXX
Název účtu: CESTY K SOBĚ
Praha 4, 149 00
Česká republika

111
111 Kč
222
333 Kč
333
555 Kč
444
777 Kč
999
999 Kč
libovolna
libovolná částka
Cesty k sobě
FB ico