Amazonie, její krása nám hoří před očima. Je to skutečně ” pouze ” prales, na který se díváme? Co pociťujete? Bolest, hněv, soucit, smutek…?

Media se plní články, kdo za tím vším je… Farmáři nynější či budoucí, obchodníci s dřevem, je mi to až podezřelé – tolik zájmu.

Já cítím bezmoc zvířat. Divokých či uměle vyrobených, tedy hospodářských. Opravdu nemáme ještě dost? Skutečně se zmůžeme na meditaci až do uhašení toho, co je vidět a jaksi, k sakru, tak s tím přeci !něco uděláme”.

Napadlo mě : nedává nám planeta další možnost, jak se postavit za jiné živé formy? A co bude dál, jestli poslední požárník proudem vody uhasí poslední plamen?

Navrátíme se znovu k pojídání těl citlivých a vnímavých bytostí, kvůli kterým hoří, doutná srdce Amazonie, aby se namnožily další hospodářská zvířata a kolo přežitého jelo dál? Nebo si opravdu uvědomíme, že jsme tu proto, abychom pomohli vytvořit Novou Zem!..

Víme, víte, jakou máme Moc? Kdo nám zakáže navštěvovat prodejny s potravinami rostlinného původu. Výběr je veliký. Planeta nás miluje a my milujeme ji.

Přišli jsme sem milovat Život. Žasnout.

K našemu rozhodnutí potřebujeme Soucit.

Přidejme tedy do meditace vizualizaci, ve které na planetě Zemi každý člověk otevíra Srdce pro zvířecí bytosti, které svým nastavením vědí, jak prožít život zde.

Amazonie, její krása, nám hoří před očima… nebo zahoří naše Duše a mocná Srdce?

Mo – ri – an – na

 


Není v našich silách ručit za všechny obsahy videí, názory a jednání jednotlivců.
Přejeme vám všem mnoho lásky v této transformační době.


Vážení diváci, velmi si vážíme vašich příspěvků – dáváte nám naději, že budeme moci pokračovat a velmi nás mrzí, že se mnoho vašich chtěných plateb neuskutečnilo vzhledem k potížím funkčnosti platební brány. GoPay muselo přijmout nové podmínky bank, kdy spolkům neumožní on-line platby kartou. Prosíme o znovu zaslání/zasílání vašich příspěvků, prozatím přes klasický bankovní převod:

Pro platby v ČR: 107-7380440287/0100 s uvedením slova „Dar“ do zprávy pro příjemce.

Pro mezinárodní platby ze zahraničí: IBAN: CZ40 0100 0001 0773 8044 0287, BIC/SWIFT kód: KOMBCZPPXXX

Snažíme se pro vás najít jiné zjednodušující služby pro vaše platby. Děkujeme za pochopení i za podporu.

S láskou Cesty k sobě