Alternativní medicína je moje poslání: výzkum + příroda = úspěšná léčba

views 6 501 datum 8. 6. 2020
Zdroj: Pixabay.com

Ostropestřecovou bylinnou pastu jsem začal vyrábět primárně pro svoji potřebu, z důvodu poškozených jater, v důsledku špatné životosprávy a nadměrnému užívání léků. Výsledky jaterních testů po měsíčním užívání překvapily i samotného ošetřujícího lékaře. Začal jsem tedy bylinnou pastu vyrábět i pro kamarády a známé s podobnými               problémy. I jejich ošetřující lékaři většinou nevěřícně kroutili hlavami nad pozitivními a rychlými účinky mého výrobku. Foxylife Ostropestřecovou bylinnou pastu si začali dokonce objednávat lékaři sami pro vlastní použití a dnes ji někteří doporučují i svým pacientům.

Foxylife Ostropestřecová bylinná pasta je zcela přírodní produkt bez konzervantů a barviv, ruční výroby. K její výrobě používám kvalitní ostropestřecové semínko (plod), bylinky na zlepšení zažívání (libeček, fenykl a lopuch) a kvalitní slovenský panenský slunečnicový olej.

Abych mohl vyhovět poptávce všech svých známých, kamarádů, ostatních zájemců a legislativním požadavkům, vybudoval jsem pro výrobu přírodních produktů výrobnu potravin a zařídil si malou kamennou prodejničku s produkty alternativní medicíny. 

 • Čistě přírodní produkt
 • Speciální mechanický způsob zpracování zachovává 100 % látek obsažených v semenech
 • Díky zpracování za nízkých teplot nedochází k degradaci účinných látek, citlivých na teplo (např. vitaminy).
 • Ruční výroba
 • Rozdrcená semena jsou konzervována panenským slunečnicového olejem, který zamezuje oxidaci rozemletých semínek
 • Výroba dle poptávky (nikoliv na sklad) – vždy Čerstvé

Zakoupit Ostropestřecovou bylinnou pastu můžete  >>>>ZDE<<<<<

Výroba               

Výrobní metoda byla vyvinuta tak, aby byly zachovány všechny složky obsažené v syrovém ostropestřecovém plodu

 • Kvalitní suroviny – osobní výběr českých farmářů
 • Rozemletí na nejjemnější směs  - nejvíce účinných látek přímo pod tvrdou slupkou.
 • KRYO metoda udržuje nízkou teplotu při zpracování (max. 39 °C) – nedochází ke žluknutí
 • Ruční plnění do sklenic pomocí dřevěných nástrojů
 • Rychlé zpracování a konzervace panenským slunečnicovým olejem - prevence oxidace.
 • Celá výroba probíhá dle nejpřísnějších norem s certifikací kvality HACCP včetně vstupní a výstupní kontroly surovin.

Zakoupit Ostropestřecovou bylinnou pastu můžete  >>>>ZDE<<<<<

Alternativní medicína

Začal jsem bádat a hledat i další přírodní produkty a alternativní metody, které by mohly pomoci zlepšit a zkvalitnit zdraví lidí, ale třeba i zvířat.

Zjistil jsem, že existuje mnoho neprávem zapomenutých přírodních produktů a metod z tradiční lidové medicíny, které mají opravdu někdy až zázračný vliv na lidské zdraví a organismus. 

Začal jsem studovat a vyhledávat informace na internetu, spojil jsem se s mnoha  lidovými léčiteli nejen v Čechách, ale i po celém světě. Naštěstí to v této době internetu a překladačů není zase tak nemožná věc. Zjistil jsem, že takových nadšenců jako já je v Čechách a po celém světě mnohem více, a téměř všichni se rádi podělí o zkušenosti z jejich tradiční lidové  medicíny. Několik let jsem sbíral různé materiály, dokumenty, zkušenosti lidí a většinu získaných informací jsem uložil na informační web www.lekarenskypetrolej.cz 

Očista fyzického těla

Kromě tradiční lidové medicíny jsem se začal věnovat i terapiím sirnými sloučeninami (MSM a  DMSO), léčbě lékárenským petrolejem, urinoterapii, léčbě půstem, olejovo-bílkovinové dietě Dr. Buddwig, Gersonově metodě, frekvenčí diagnostice a terapiím, parazitům, vodíkové terapii, vitamínu B17, jihoamerické přírodní medicíně, Boraxu, detoxikaci těžkých kovů, očistu jater, střev apod. Všechny tyto metody mají téměř jednu věc společnou. Jedná se o vlastně o očistu fyzického těla a následné nastartování imunitního systému a samo léčících ozdravných procesů. Jinými slovy. Pokud přestaneme fyzické tělo zanášet (zdravá strava, čistá očištěná voda a vyloučení ostatních toxických látek), přidáme častější pohyb na čerstvém vzduchu a sluníčku a souběžně tělo důkladně očistíme  nějakou výše uvedenou metodou od organických a anorganických patogenů, začneme se  se organismus téměř vždy „uzdravovat“ sám. 

Očista energetických těl

Po mnoha letech, kdy jsem se věnoval pouze očistě fyzického těla, jsem zcela logicky a pochopitelně došel k závěru, že nelze řešit jen fyzické zdraví. I když zdravé stravě, pohybu a detoxikaci fyzického těla neustále přikládám největší důraz, poznatky z mé cesty na poutní místo v Casa dom Inácio de Loyola v Abadiânia v Brazílii mě doslova fascinovali. I když jsem dlouho tušil, proč i naprosto zdravě žijící lidé umírají na těžké a civilizační choroby, poznání z Brazílie a zkušenosti se slovenskou duchovní léčitelkou Lenkou, mi konečně v této otázce udělali zcela jasno. Duševní a fyzické zdraví musí být v rovnováze. Nelze se tedy starat jen o fyzická těla a přitom zapomínat na duševní očistu. A naopak, nelze jen neustále meditovat, duševně se čistit,  spirituálně se vzdělávat a zanedbávat fyzické tělo. 

Každá nemoc nám totiž ukazuje náš vnitřní nesoulad. Nemoc nás chce přivést ke změně životního stylu, ke změně poznání a práci na sobě, abychom žili kvalitnější život. Každá nemoc vzniká na energetické úrovni. Jsme bytosti světla. My nejsme tělo, co má ducha, ale duch co má tělo. Naše duše - naše nitro je to hlavní, o co bychom se měli starat. Jsme lidé a přišli jsme se sem učit žít.

Kromě našeho fyzického těla, které všichni vidíme, máme i energetická těla, které většina z nás nevidí a nevnímá. U každého z nás jednoho dne nastane čas, kdy to pochopíme a začneme se skutečně zajímat o naši duchovní podstatu. Máme emocionální tělo, máme mentální tělo a máme duchovní těla. Naše myšlenky, naše emoce, naše výčitky, naše přesvědčení, vzorce, návyky, naše dětství a výchova, všechno to, co nemáme zpracováno, nemáme odpuštěno se nám ukládá právě do těchto těl.

Přes naše energetická centra - čakry, přijímáme energii. Čakry jsou propojeny na orgány fyzického těla, a když nastane energetický problém, odrazí se to v našem těle jako nemoc. Ať jsou to jakékoliv nemoci, téměř vždy mají duchovní příčinu. Staré nezapomenuté křivdy, hněvy, závist, nenávist, neodpuštění, smutek, negativní myšlenky, stresy, ublížení a tak dále.

Pokud se chceme uzdravit, musíme odstranit nebo změnit tyto příčiny, tím pádem poučit se z minulosti a změnit se. Vyčistit se od starých, těžkých a mrtvých energií, vyčistit mysl, podpořit fyzické tělo pohybem a stravou. Pokud nastane tato kombinace, uzdravení nastane dokonce velmi rychle.

Pokud se duše nebude v těle cítit dobře, onemocní nám duševní tělo a to se pak odrazí jako nemoc ve fyzickém těle. Zde se nejlépe uplatní staré pravdivé pořekadlo "ve zdravém těle zdravý duch". My potom můžeme léčit fyzické tělo, jak chceme, ale dokud neodstraníme příčinu nemoci v duševním těle, nemoc ve fyzickém těle buď vůbec nevyléčíme, nebo se nám bude neustále vracet. Jak ale mohu odstranit problémy v duševním těle, když je fyzické tělo zanesené a znečištěné a duše se v něm necítí dobře. To je prakticky téměř nemožné, anebo jen dočasné. Proto je potřeba starat se a očišťovat nejen fyzické, ale i naše jemně hmotná energetická těla.

Křišťálová postel a energetické léčby

 V Brazílii, na zázračném poutním místě v Casa dom Inácio de Loyola v Abadiânia, mě slovenská duchovní léčitelka Lenka seznámila s místním duchovním, který mi vyjednal a zařídil možnost přivézt si a provozovat v Čechách křišťálovou postel. V Casa dom Inácio lidé využívají 13 takových křišťálových postelí. Účinky léčby našich energetických těl na této posteli v Brazílii mě doslova uchvátily. Moje osobní zkušenosti mě vedly k tomu, abych se ji pokusil získat a dopravit do Čech. Abych tak i nadále mohl využívat její blahodárné účinky a zároveň poskytl tuto možnost i dalším potřebným. Její účinky mohou zájemci vyzkoušet v Hradci Králové, kde mám jak křišťálovou postel, tak výrobnu Ostropestřecové pasty a ostatních přírodních doplňků, tak i maličký obchůdek s alternativní medicínou. 

S duchovní léčitelkou Lenkou jsme zahájili pravidelnou spolupráci, kdy společně řešíme jak očisty fyzických, tak i energetických těl.

V poslední době kromě energetických terapií a křišťálové postele využíváme také Somavedic Amber a Uran, který vykazuje také úžasné účinky jak na energetická těla, tak samozřejmě i na fyzická těla.

Energetické léčby na dálku

Každou středu, počínaje dnem 1. 4. 2020, pořádá duchovní léčitelka Lenka zdarma skupinové energetické léčby na dálku. Podobné léčby pořádá také australský léčitel Charlie Goldsmith a jeho 

energetických terapií se v jednu chvíli zúčastňují tisíce lidí z celého světa. Můžeme být nesmírně vděčni za to, že i mi máme v ČR a na Slovensku tuto možnost, díky této úžasné duchovní léčitelce. 

Léčby se mohou účastnit všichni, kdo se zaregistrují na FB stránce Sám sobě léčitelem . Na této stránce se vždy ve středu dozvíte přesný postup terapie. 

Miloš Liška

praktik alternativní medicíny, majitel obchodu

email: info@foxylife.cz

www.foxylife.cz

www.lekarenskypetrolej.cz

www.kristalovapostel.cz

www.vitaminb17.cz

www.todicamp.cz

sdílet: 
holubice
Podpořte nás

Děkujeme

Vážení diváci, velmi si vážíme vašich příspěvků – dáváte nám naději, že budeme moci pokračovat.

Pro platby zdarma v ČR a Eurozóně:
2502009848/2010 s uvedením slova
„Dar“ do zprávy pro příjemce.

Pro platby v ČR:
107-7380440287/0100 s uvedením
„Dar“ do zprávy pro příjemce.

Pro mezinárodní platby ze zahraničí:
IBAN: CZ40 0100 0001 0773 8044 0287 
BIC/SWIFT kód: KOMBCZPPXXX
Název účtu: CESTY K SOBĚ
Praha 4, 149 00
Česká republika

111
111 Kč
222
333 Kč
333
555 Kč
444
777 Kč
999
999 Kč
libovolna
libovolná částka
Cesty k sobě
FB ico