Chceme všem, kterým není lhostejný osud naší země – České republiky – budoucnost naše i našich potomků, nabídnout alternativní návrh ekonomické reformy a nového uspořádání naší společnosti. Chceme ukázat, že slovaVOLNOST, ROVNOST, BRATRSTVÍ mohou získat díký našemu alternativnímu návrhu reálný smysl i význam.

Chceme ukázat, že svobodná volba občana ve spojení s odpovědností za jeho volbu není utopickou představou v životě člověka, ale je jediným možným principem pro smysluplný a svobodný život každého jedince ve společnosti. Chceme ukázat, že alternativní ekonomický systém společnosti je postaven nejen na smysluplné konkurenci, ale což je podstatnější, na neomezené kooperaci všech vrstech společnosti.

VOLNOST = svobodná volba + osobní odpovědnost. ROVNOST neznamená rovnostářství. BRATRSTVÍ = kooperace všech vrstev společnosti.

čtěte více: http://ekonomickareforma.cz/ormeggiare/index.html


Líbí se vám, co děláme?
Rádi byste podpořili provoz internetové televize Cesty k sobě?

200,-

Platba

300,-

Platba

500,-

Platba

1000,-

Platba

Za veškeré příspěvky předem děkujeme!

Zasláním daru dochází k uzavření darovací smlouvy dledarovacích podmínek.
Prohlášení o ochraně osobních údajů darujícího. Platba probíhá prostřednictvím služby

géčko.png verified_by_visa-full-colour.png Mastercard_SecureCode [Převedený].png visa-full-colour-rgb.png visa_electron_2015.png mc_accpt_match_eps.png me_accpt_match_eps.png ms_accpt_match_eps.png