Alita Zaurak, ZPRÁVY Z NEBE - Období Štíra

views 1 524 datum 23. 10. 2021
Zdroj: Pixabay.com

Období Štíra začíná letos 22.10 ve 21.22 a přináší značné a razantní urychlení všemožných revolučních a transformačních procesů, řešení dlouhodobě se táhnoucích problémů. Rovněž však hluboký vnor do nitra, jasné zření původu těchto potíží a často nekompromisní obnažení “holé skutečnosti”. Ptejme se, jak se věci doopravdy mají a také co konkrétně nám pomůže se hluboce uklidnit a pozorovat, vnímat, zjišťovat a opravdu řešit problémy i uprostřed bitevní vřavy...

MARS VE ŠTÍRU: RADIKÁLNÍ A ZÁSADNÍ FÁZE BOJE ZA SVOBODU!!!

Druhý vládce znamení Štíra, planeta Mars, vstupuje do toho znamení přesně 30.10 v 15.22 a zdrží se zde až do 13.12 2021. Najednou budeme mít dostatek vnitřní psychické síly k tomu, abychom jaksi prorazili všemožné bariéry, pronikli k podstatě, pod povrch běžného dění.

Celosvětové hnutí lidí za svobodu a pravdivou informovanost získá též mnohem větší sílu, rozhodnost a razanci. Podobně jako voda, která byla dlouho zadržována všemožnými hrázemi a přehradami, uvolní se nyní energie všeho druhu a projeví se ve své plné síle...

Kolem 10.11. se Mars spojí s Merkurem v šestém stupni Štíra a zároveň se obě tyto planety dostanou do kvadratury se Saturnem ve Vodnáři. Konjunkce Marsu s Merkurem ve Štíru (“informační pěst”) může způsobit “protržení či proražení informační bariéry, napomoci k zásadním osvobozujícím rozhodnutím a k vykomunikování dlouhodobě se táhnoucích sporů, konfliktů atd.

Omezující tlak Saturna ve Vodnáři,který se dostane do kvadratury s Marsem i Merkurem však bude zároveň nadále omezovat ve svobodě, bude se pokoušet zbrzdit, v lepším případě usměrnit divokou a volně proudící informační vlnu.

To, co se děje v podstatě neustále již dva roky (naposledy byl Mars ve znamení Štíra v listopadu a prosinci 2019), bude ovšem v těchto dnech jaksi (pro někoho) nepříjemně zviditelněno!

OPOZICE MARS-URAN 17.11 2021 (přesně v 19.22(-:)

Co přinese opozice Marsu s Uranem ve dnech kolem 17.11? Tato opravdu náročná konstelace samozřejmě volně naváže na předchozí kvadraturu Mars-Saturn. Síla vůle a rozhodnost, ovšem až sebevražedná bojová energie Marsu ve Štíru se dostane do zásadního rozporu s dlouhodobým vlivem Urana v Býku. Co stojí za všemi „divnými“ a šokujícími událostmi a situacemi posledních let? Jaké jsou trendy v oblasti ekonomiky a ekologie? Co si kdo představuje pod pojmem změna, svoboda? Radikální energie Marsu nás donutí podívat se pravdě přímo do očí. Mars ve Štíru vyžaduje řešit problémy děj se co děj, zatímco padající Uran v Býku má na vše dost času a jeho chápání svobody může být v některých případech poněkud nepřirozené. Za to nás vrací na zemi, ke skutečným hodnotám, které se nedají koupit!

Tyto dvě energie bude třeba v těchto dnech jaksi harmonicky propojit, aby boj za svobodu přinesl skutečné plody, abychom viděli obě strany mince, uměli si představit, kolik práce nás čeká. Přijměme dobrovolně nezbytné změny v nastavení a životním stylu a dělejme zásadní rozhodnutí směrem k mnohem láskyplnějšímu a třeba i jednoduššímu prožívání svého života v těle!

Pro jednotlivce to bude možnost uvědomění si potřeby či přímo zásadní a radikální změny, spojené především s tématem obživy, způsobu vydělávání peněz. Co všechno jsme ochotní udělat pro své pohodlí, pro své zajištění? Jak dokazujeme svému okolí svou hodnotu a nakolik je nám v tom opravdu dobře? Jaké nezdravé návyky, třeba i stravovací můžeme již opustit?

Tyto dny mohou být jedny z nejdůležitějších v tomto roce Saturna, roce cesty ke svobodě. Ať se bude dít cokoliv, můžeme si být jistí, že se osvobozující procesy, tolik důležité hlavně v tomto roce, urychlí - ať už celospolečensky či v našich soukromých životech.

Celkově bude Mars v období Štíra hrát hlavně roli ničitele, šokujícího odhalovače či přímo "obnažovače", bude bodat do slabých míst, ovšem na pozitivní léčivé výsledky tohoto procesu si zřejmě počkáme do období Střelce, od 22.11...

NOVOLUNÍ A ÚPLNĚK V OBDOBÍ ŠTÍRA

Novoluní ve Štíru nastane přesně 4.11 ve 22.16, jeho energie budou působit už od 4.11 v 1.54 do 6.11 v 1.54, dokud bude Luna spolu se Sluncem ve znamení Štíra. Tyto dny je dobré strávit spíše v meditativním poklidu, co nejvíce i o samotě, sami se sebou, abychom mohli hluboce doprožít a dopochopit náročné situace či doposud nezpracované záležitosti nashromážděné za celý uplynulý rok! Pozornost věnujme tématům, která jsme, jak se říká „zametali pod koberec“...Dopřejme si též řádnou detoxikaci, hlavně ve dnech před novoluním!

Po novu přidávejme do svého života aktivity vyžadující pevnou vůli a odhodlání – pravidelné cvičení, otužování, posilování, duchovní a meditační praxi atd.

Magický úplněk Býk/Štír nastane přesně 19.11 v 9.59, jeho energie budou působit od 17.11 ve 3.19 do 19.11 v 15.34.

Hlavním tématem tohoto období je vnitřní práce s našimi pocity, touhami, s hlubokou a dlouhodobě shromažďovanou potřebou ve změně či přímo kvantovém skoku k lepšímu životu. Touha cítit se lépe se může stát jakousi naší vnitřní navigací na cestě životem. Stejně tak může být i naším vězením a zdrojem utrpení, pokud se zaměřujeme na to, co momentálně nemáme, pokud lepší a naplněný život a dobré pocity a prožitky projektujeme buď do minulosti nebo naopak do mlhavé a nejisté budoucnosti. Proto je třeba se zastavit, nasměrovat pozornost dovnitř, do svého srdce, uklidnit se fyzicky i mentálně a tuto oblast řádně prozkoumat.

Co si opravdu bytostně přejeme? Podobně, jako si vybíráme, co budeme jíst, co si oblékneme, kam půjdeme, s kým se setkáme, můžeme si vybírat také to, na co na co myslíme a tudíž i jak se cítíme. Které věci, činnosti, vztahy, jídlo, návyky už nás spíše otravují, zatěžují či nám a našemu okolí způsobují vyloženě utrpení?

Luna se v Býku nalézá v povýšení a proto nám v těchto dnech může obzvláště pomoci hluboce procítit, co nám chutná, voní, co nás těší, co je nám opravdu příjemné, co milujeme. Slunce ve Štíru nám zase dá sílu opustit to, co už nepotřebujeme, na čem jsme spíše už závislí - ať už se jedná o alkohol, sladkosti, toxické vztahy apod. Nyní máme sílu rozhodnout se pro změnu! Toto rozhodnutí však musíme udělat my sami, z hlubiny své vlastní bytosti. Prohlédnout můžeme i své nejhlubší obavy, založené obvykle na traumatech minulosti, ať už se to týká tohoto či minulých životů!

Pobývání v přírodě je v těchto dnech obzvláště blahodárné. Pozorujme změny, kterými příroda prochází - uvítejme padající listy, tlení, rozklad a umírání...To vše je nezbytným předpokladem a příslibem zrození nového života. Stejně tak i z našeho fyzického, ovšem i mentálního a emocionálního těla a tedy i z naší reality musí vše překonané a odžité odejít, aby mohlo přijít nové a obohacují.

Hluboký dech a díky němu i klidnější mysl, a tedy bdělé pozorování myšlenek a pocitů, nám pomohou se osvobodit, přerodit, transformovat a přejít na novou úroveň vnímání a tvoření své reality zevnitř.

Domy horoskopu v nichž se opozice Slunce ve Štíru a Luny v Býku nalézá nám napoví, jaké konkrétní životní oblasti se tato proměna může týkat.

KORIDOR ZATMĚNÍ

V období mezi úplňkem ve Štíru a novoluním ve Střelci (19.11 – 4.12 2021) zažijeme v tomto roce již druhý „koridor zatmění“ - poměrně náročné transformační a očistné 14 denní období, trvající až do novu 4.12. Je to doba, kdy bychom neměli dělat zásadní rozhodnutí a naopak dobře procítit, případně i přehodnotit rozhodnutí předchozí. Zásadně nevhodné je toto období pro tak klíčové události jak jsou svatby, koupě domu či bytu, start podnikání atd!

Dopřejme si dostatek času pro sebe: své tělo, mysl a emoce očištujme, proplachujme se energií všeobjímající Lásky a radosti bez jakékoliv vnější příčiny. Odpouštějme, pouštějme, rozpouštějme co už nepotřebujeme. V tomto období (druhá polovina listopadu) je též každým rokem aktivizováno mystické znamení Hadonoše a koridor zatmění mu tentokrát dodává obzvláštní sílu!

VENUŠE VE STŘELCI A V KOZOROHU

Venuše ve Střelci v sextilu s Jupiterem ve Vodnáři nám ve dnech kolem 28.10 pomůže lépe a z jakéhosi kosmického nadhledu pochopit a uchopit své hmotné a milostné záležitosti. Osvoboďme svou mysl, umožněme si a dovolme více radosti a potěšení. Ovšem tak, abychom byli v souladu se sebou a vesmírnými zákonitostmi!

Vstup Venuše do Kozoroha nastane po novu, přesně 5.11 v 11.45. Příjemná ovšem zde i poněkud strohá energie Venuše nám bude až do začátku března pomáhat dotáhnout do reálné a umělecké, krásné harmonické podoby záležitosti a projekty uplynulého roku. Bude to doslova „běh na delší trať“ a pohled do horoskopu a zjištění, v jakém domě se druhá polovina znamení Kozoroha nalézá nám pomůže vyjasnit, jaké konkrétní životní oblasti se toto láskyplné a při tom přísná podpora Venuše bude týkat - zdraví, finance, bydlení atd…

V úplňkových dnech, přesně 19.11 v 8.07 se Venuše v Kozorohu dostává do pozitivního propojení (trigon) s Uranem v Býku. Tato konstelace nám může být jakousi oporou v očistném a osvobozujícím procesu. Protože jde o zemský trigon budou nám umožněny zcela konkrétní změny a posuny vedoucí k mnohem uspokojivějšímu prožívání života v těle. Urychleme svůj emocionální vývoj, otevřeme svá srdce, milujme všechny a všechno, ovšem začínejme u sebe!

Přátelé, přeji, intenzivní, avšak pokud možno obratně řízenou vzrušující jízdu či spíše plavbu revolučním obdobím Štíra 2021!

Vaše věrná astrologyně

Alita

www.alitazaurak.cz

Pro vědomé prožití tohoto období doporučuji řízené meditace.

Z těch svých obzvláště doporučuji hlubokou relaxaci NA VLNÁCH JEDNOTY a tantrickou meditaci SVATBA PROTIKLADŮ.

Všech pět audionahrávek nabízím pro čtenáře Zpráv z nebe se speciální slevou 500 korun za všechny. Jedna nahrávka zůstává za cenu 200 korun.

Podrobněji zde:

sdílet: 
holubice
Podpořte nás

Děkujeme

Vážení diváci, velmi si vážíme vašich příspěvků – dáváte nám naději, že budeme moci pokračovat.

Pro platby zdarma v ČR a Eurozóně:
2502009848/2010 s uvedením slova
„Dar“ do zprávy pro příjemce.

Pro platby v ČR:
107-7380440287/0100 s uvedením
„Dar“ do zprávy pro příjemce.

Pro mezinárodní platby ze zahraničí:
IBAN: CZ40 0100 0001 0773 8044 0287 
BIC/SWIFT kód: KOMBCZPPXXX
Název účtu: CESTY K SOBĚ
Praha 4, 149 00
Česká republika

111
111 Kč
222
333 Kč
333
555 Kč
444
777 Kč
999
999 Kč
libovolna
libovolná částka
logo Cesty k sobě 2021