Alita Zaurak, Zprávy z nebe na období Raka (21.6.-22.7.2022)

datum 30. 6. 2022
Zdroj: Pixabay.com

Co přináší uvolněně plynoucí anebo taky pěkně rozplizlé vodní období Raka? Novoluní 29.6 bude "obohacené" zatemňující anebo o to více temnotu nevědění prozařující Černou lunou! A spoustu dalších drobnějších astrologických konstelací jistě napomůže řádně si prohlédnout, procítit a hluboce prozkoumat naší aktuální životní situaci - témata vztahová, rodinná, finanční…

Proces osvětlování a prozařování, projasňování a vyjasňování započatý v období Blíženců tedy pokračuje, jen se budeme muset ponořit mnohem hlouběji. Ať se to týká našich soukromých záležitostí či osudu lidstva…

Přeji pokud možno příjemné potápění a taky chvíle příjemného uvolnění a spočinutí, čerpání psychických sil, které se nám budou hodit třeba v zimním období Kozoroha…

Konstelace Slunce v Raku a Luna v Panně (předem stavím své zdraví): 3.7. 14.32 - 6.7. 00.26

Slunce v Raku a Luna ve Vahách (předem stavím své partnerství, soulad a harmonii): 6.7. 00.26 - 8.7 7.16

Slunce v Raku a Luna ve Střelci (předem stavím vzestup a zářnou budoucnost lidstva(-:) 10.7. 10.35 - 12.7. 11.02

A zde slíbených dvanáct domů horoskopu - dvanáct konkrétních životních oblastí a témat:

I. souvisí s Beranem – SEBEREALIZACE, prosazení své vlastní osoby, s čím do života vstupujeme, jak vypadáme, jak jsme na tom s životní energií. ASC a znamení v prvním domě ukazuje, jakou kvalitu potřebujeme, abychom se mohli realizovat, v jaké oblasti.

II. souvisí s Býkem: MAJETEK, peníze, životní energie, vztah k jídlu, k pití, hmotné věci. Jak zacházíme s penězi, jak je vyděláváme, za co utrácíme.

III. souvisí s Blíženci: KOMUNIKACE, studium základní myšlení, krátké cesty, stěhování, sourozenci. Jak se učíme, jaké potkáváme lidi, způsob myšlení.

IV. souvisí s Rakem: RODINA, domov, předci. Bod IC ukazuje, jak vypadá moje bydlení, co mi moje rodina dala, jak bydlím, co řeším ve svém domově.

V. souvisí se Lvem: děti, láska, TVOŘIVOST, hry a hravá láska. Kde jsme tvůrčí, jak prožíváme milenecké vztahy, jaký máme vztah k dětem. Též početí a rození dětí.

VI. souvisí s Pannou: ZAMĚSTNÁNÍ, služba, ZDRAVÍ A NEMOCI, jak mohou vznikat. Jaké je naše zaměstnání, práce, co tam prožíváme. Jak můžeme léčit sebe a druhé.

VII. souvisí s Vahami: PARTNERSTVÍ, manželství, spolupráce, soudy. Jak vypadají naše vztahy, co se skrze ně učíme. Dsc poukazuje na to, čeho se nám nedostává, co si skrze partnerství máme doplnit.

VIII. souvisí se Štírem: TRANSFORMACE, smrt, extrémní podmínky, krizové situace, sexualita. Ukazuje na způsob naší smrti, co nás vysiluje, jak pracovat s energií, zvládnout extrémní podmínky.

IX. souvisí se Střelcem: DALEKÉ CESTY a vše, co s nimi souvisí, vyšší vzdělání, vyučování, působení na lidi. Jak se adaptujeme ve společnosti.

X. souvisí s Kozorohem: KARIÉRA, vzestup, vyvýšení, samostatná práce/podnikání/. Kam sám se jedinec dopracuje na duchovní i životní cestě. MC poukazuje na to, v čem vynikneme, za co k nám ostatní vzhlížejí.

XI. souvisí s Vodnářem: PŘÁTELÉ, kolektivní zájmy, změny, nové ideje. S čím vám někdo může ještě pomoci - kurzy, semináře, různé spolky a sdružení. Sdílení v kolektivu, s lidmi podobných zájmů.

XII. souvisí s Rybami: karma, TAJEMSTVÍ, utrpení, izolace. Poslední věci člověka se, kterými nám nikdo nepomůže. Okolnosti minulého života, poučení z chyb. Hluboká duchovní zkušenost.

O videokurzu Struktura Zvěrokruhu více zde: https://alitazaurak.cz/kurzy/videokur...

Zdroj: Youtube www.alitazaurak.cz

sdílet: 
holubice
Podpořte nás

Děkujeme

Vážení diváci, velmi si vážíme vašich příspěvků – dáváte nám naději, že budeme moci pokračovat.

Pro platby zdarma v ČR a Eurozóně:
2502009848/2010 s uvedením slova
„Dar“ do zprávy pro příjemce.

Pro platby v ČR:
107-7380440287/0100 s uvedením
„Dar“ do zprávy pro příjemce.

Pro mezinárodní platby ze zahraničí:
IBAN: CZ40 0100 0001 0773 8044 0287 
BIC/SWIFT kód: KOMBCZPPXXX
Název účtu: CESTY K SOBĚ
Praha 4, 149 00
Česká republika

111
111 Kč
222
333 Kč
333
555 Kč
444
777 Kč
999
999 Kč
libovolna
libovolná částka
Cesty k sobě
FB ico