Speciální celosvětové vysílání nám představí mnohovrstvé schopnosti našeho Supervědomého vnitřního dítěte. Alcazar nás provede energetickým prožitkem. Propojme se s naším Já.

Doba čtení 2,5 min.

Cesty k sobě


Alcazar nedávno přinesl zcela nový aspekt práce Hvězdné brány s vnitřním dítětem: Supervědomé vnitřní dítě. Zjišťujeme, že toto spojení se Supervědomým vnitřním dítětem vytváří rozsáhlé nové potenciály pro urychlení probuzení a tak chceme prozkoumat tento úžasný aspekt Já spolu s vámi při 4týdenním webináři (podrobnosti ohledně programu budou sděleny během tohoto úvodního webináře!).

Zveme vás k tomuto speciálnímu celosvětovému vysílání, kde vám představíme mnohavrstvé schopnosti vašeho Supervědomého vnitřního dítěte, a Alcazar vás provede energetickým prožitkem, jehož záměrem je propojit vás s tímto krásným aspektem Já.

Supervědomý aspekt vašeho vnitřního dítěte může být vaším nejbližším průvodcem při rozpouštění omezujících vzorců a vytváření nových úrovní svobody ve vašem životě.

Přidejte se k nám a objevte toto kouzlo v sobě.

Zde si poslechněte Alcazarovu pozvánku – klikněte na tlačítko níže…

“Mnoho let jsme sdíleli práci Hvězdné brány s vnitřním dítětem s tisícovkami lidí z celého světa. A oni zažili, jak se jim zvolna měnil život, jak se staré záležitosti z jejich raného dětství, které je omezovaly v jejich dospělém životě, pozvolna rozpouštěly a vytvořily zcela nový prožitek svobody a volnosti v jejich životě. 

Chceme vás nyní zavést ještě dál. Chceme vás zavést do hlubin a výšek vnitřního dítěte. Chceme vám ukázat spojení, které má vnitřní dítě ke svému vlastnímu Supervědomí, a chceme vám ukázat, jak vaše Supervědomí vedlo vaše vnitřní dítě až do tohoto okamžiku vaší dospělosti.

Je toho mnoho ke sdělení, je toho mnoho k pochopení, a je zde také veliký potenciál pro úplně každého z vás, abyste mohli projít branou do zcela nové úrovně prožitku bytí člověkem. Ale k tomu se potřebujete spojit se svým vlastním vnitřním dítětem a my vás provedeme tímto procesem a zavedeme vás hlouběji, hlouběji a hlouběji.

Milovaní, toto je příležitost, kterou každý na vaší Zemi bude muset v určitém bodě své evoluce projít. Ať už v tomto životě nebo v tom dalším, nebo v tom ještě dalším. A tak vám říkáme, pokud slyšíte tato slova – proč čekat?

Vneste více svobody, více kreativity, více hojnosti do svého života tím, že budete pracovat s tím maličkým ve vás, který čeká, až ho osvobodíte, aby vás pak mohl vést do vyšších říší prožitků. Práce Hvězdné brány s vnitřním dítětem je naprosto unikátní a my vás zveme, abyste se k nám připojili a dozvěděli se více o tom, co s vámi chceme sdílet.”

Představujeme:
Supervědomé vnitřní dítě 

Úvodní webinář zdarma 

sobota 24. října 2020 ve 20:00 h

Toto celosvětové vysílání proběhne týden po vysílání v angličtině.

“Je toho mnoho ke sdělení, je toho mnoho k pochopení,
a je zde také veliký potenciál pro úplně každého z vás,
abyste mohli projít branou do zcela nové úrovně prožitku bytí člověkem
.” 

Více info ZDE


Není v našich silách ručit za všechny obsahy videí, názory a jednání jednotlivců.
Přejeme vám všem mnoho lásky v této transformační době.


Vážení diváci, velmi si vážíme vašich příspěvků – dáváte nám naději, že budeme moci pokračovat a velmi nás mrzí, že se mnoho vašich chtěných plateb neuskutečnilo vzhledem k potížím funkčnosti platební brány. GoPay muselo přijmout nové podmínky bank, kdy spolkům neumožní on-line platby kartou. Prosíme o znovu zaslání/zasílání vašich příspěvků, prozatím přes klasický bankovní převod:

Pro platby v ČR: 107-7380440287/0100 s uvedením slova „Dar“ do zprávy pro příjemce.

Pro mezinárodní platby ze zahraničí: IBAN: CZ40 0100 0001 0773 8044 0287, BIC/SWIFT kód: KOMBCZPPXXX

Snažíme se pro vás najít jiné zjednodušující služby pro vaše platby. Děkujeme za pochopení i za podporu.

S láskou Cesty k sobě