Zdroj: sonda SDO/NASA
Před Úplným Zatměním Měsíce v Galaktickém Centru, které je zarovnáno se Střelcem, energie narůstají. Komentář ke Sluneční erupci přicházející ze sluneční skvrny, podle Spaceweather:
“Po téměř týdnu ospalého klidu se znovu rozhořela sluneční skvrna AR2824.” Po impulzivním vzplanutí třídy C4.8 v pozdních hodinách 21. května (1928 UT) následovala ještě silnější vzplanutí C6.1 22. května (0256 UT) …… .. AR2824 nyní zásobuje Zemi jako stroboskop, který vysílá pulzy ultrafialového záření. Vlny ionizace vlnící se v horních vrstvách atmosféry Země, způsobily výpadky krátkovlnného rádia nad Severní Amerikou 21. května (mapa) a jihovýchodní Asií 22. května (mapa). “
Můj nervový systém určitě pociťuje účinky stroboskopu ultrafialového záření.
Pokud jste citliví, dobře se o sebe starejte a zůstaňte hydratovaní.
Vězte, že přichází kreativní magie, kterou lze použít k vytvoření vašich snů. Pokračujte ve snění a tanci stvoření.
Přeji klidný a kreativní konec týdne. ❤ ❤ ❤
ZDROJ: Celia Fenn
Sdíleno v rozpoznání a uctívání dokonalé Božské podstaty vesmíru,
Dodatek od Celia Fenn:
23. května, který je posledním z 5/5/5 dnů v tomto cyklu, a nese mocné energie Brány Býka a Plejádského portálu.
Včerejšek byl tedy také OBROVSKÝ z hlediska solárních energií:
SOLAR ZÁBLESK : Včera, 22. května, sluneční skvrna AR2824 rozpoutala závan slunečních erupcí na rozdíl od všeho, co jsme viděli roky. Observatoř sluneční dynamiky NASA (SDO) zaznamenala 9 záblesků třídy C a 2 záblesky třídy M za pouhých 24 hodin ……… Výbuchy rychlých energií vrhly do vesmíru několik překrývajících se CME. Analytici NOAA stále rozmotávají mraky, aby zjistili, zda by nějaká mohla zasáhnout Zemi. Zatím se zdá, že žádná není přímo zaměřená na Zemi, ale od 26. května jsou možné přímé záblesky směrem k Zemi. “(Spaceweather)
Jak se dalo očekávat, došlo k zemětřesení (v Číně) a sopečným erupcím (Afrika), protože Země reagovala na tuto příval světla. Nejen, že je to 5/5/5 den, ale jsme v „okně“ Zatmění 26. května.
Jsem si jista, že ti z vás, kteří jsou citliví, pociťují tyto výbuchy energie ve vašem těle. Vím, že jsme, ve velkém čase.
Starejte se o sebe. Toto bude intenzivní období, když vzlétneme …. místo přistání Nové Země … na místě poblíž vás … brzy ….
Láska všem!
Celia Fenn
https://www.facebook.com/celiastarchild

Není v našich silách ručit za všechny obsahy videí, názory a jednání jednotlivců.
Přejeme vám všem mnoho lásky v této transformační době.


Vážení diváci, velmi si vážíme vašich příspěvků – dáváte nám naději, že budeme moci pokračovat a velmi nás mrzí, že se mnoho vašich chtěných plateb neuskutečnilo vzhledem k potížím funkčnosti platební brány. GoPay muselo přijmout nové podmínky bank, kdy spolkům neumožní on-line platby kartou. Prosíme o znovu zaslání/zasílání vašich příspěvků, prozatím přes klasický bankovní převod:

Pro platby v ČR: 107-7380440287/0100 s uvedením slova „Dar“ do zprávy pro příjemce.

Pro mezinárodní platby ze zahraničí: IBAN: CZ40 0100 0001 0773 8044 0287, BIC/SWIFT kód: KOMBCZPPXXX

Snažíme se pro vás najít jiné zjednodušující služby pro vaše platby. Děkujeme za pochopení i za podporu.

S láskou Cesty k sobě