Aktuální energie

datum 25. 6. 2021
Zdroj: Pixabay.com

Se slunovratem jsme právě vstoupili do druhé fáze tohoto intenzivního léta. Slunovrat, který nás vede blíže ke Lví Bráně v sprnu, jejíž frekvence budou směřovat ke správné integraci nedávných plazmatických vln, které přijímáme. Plazma, čtvrtý stav hmoty, je ionizovaný plyn, který je životně důležitý v procesu vzestupu, protože působí jako vodič energie.

Když vědomě vstoupíme na tuto evoluční cestu, pracujeme se svými těly a alchymizujeme je, jak se vyvíjíme, a naše těla v tomto procesu transfigurace také produkují plazmu. Pochopení toho, jak naše těla procházejí procesem vzestupu, je klíčové, pokud je chceme transformovat, zatímco jsme stále ve fyzickém stavu.

Naučit se různé energie a jak s nimi naše těla pracují, je nezbytné pro pochopení mechaniky vzestupu. To, co se odehrává během tohoto léta, přesahuje naše lidské chápání, proto mají ti, kteří se rozhodli jít dále touto cestou, mnoho dobročinných sil a bytostí, které nám v této transmutaci pomáhají. Jelikož existuje mnoho věcí, které bychom jako lidé nemohli dělat sami, protože práce v éterických rovinách vyžaduje sebeovládání a určitou úroveň rozpomenutí duše, kterou mnohokrát ještě zatím nemáme.

Plazma je tak důležitá, protože právě ona buduje světelné tělo. Aby však k tomuto procesu mohlo dojít, musíme co nejvíce integrovat energii, protože k provedení této transformace je potřeba energie.

Jedná se o dlouhý proces, který se podle toho, co sdíleli moji průvodci, bude odehrávat celé toto léto a který může mít hluboký dopad na naše těla v závislosti na tom, co potřebujeme uvolnit a s čím budeme pracovat. Proces, který vyžaduje veškeré naše porozumění a péči.

Stát se sebe-pečovateli je v této době nanejvýš důležité, protože se můžeme cítit vyčerpaní, velmi emotivní, podráždění a mnoho dalších pocitů, které se mohou objevit, když rozpustíme staré energie, rány, způsoby bytí a myšlení, které nám brání přijmout naše autentické Já.

Být oddaný naší osobní cestě zahrnuje nejen práci na uzdravení, vyčištění a aktivaci. Znamená to milovat a respektovat sebe a náš jedinečný proces, i když možná ne vždy chápeme, co se skutečně děje.

Nemůžeme vynutit evoluci. Nemůžeme se ponořit hluboko do cesty, po které toužíme, zahájit proces a pak chtít, aby byla jednodenní. To je dlouhá cesta pro lidi, kteří mají rádi věci rychle. Právě proto je trpělivost, porozumění a soucit nejen s ostatními, ale také se svým vlastním Já, to, co nám pomůže navigovat mezi touto silnou vlnou, do které jsme ponořeni.

Je čas, jak nám tento měsíc neustále zdůrazňuje prostřednictvím mnoha planetárních zarovnání, pohybovat se dovnitř, dovolit si pozorovat, rozlišovat a rozšiřovat se zevnitř, to vše napomáhá tomu, co se později projeví ve fyzické rovině reality.
Ve stvoření je čas na všechno a přišel čas, abychom se o sebe postarali.
Přeji vám láskyplnou integrační pasáž a požehnaný slunovrat!
V nekonečné lásce,

Natalia Alba

Sdíleno v umožnění si vnímat život z různých perspektiv a náhledů, jenž se neustále mění v dokonalém přítomném okamžiku,
sdílet: 
holubice
Podpořte nás

Děkujeme

Vážení diváci, velmi si vážíme vašich příspěvků – dáváte nám naději, že budeme moci pokračovat.

Pro platby zdarma v ČR a Eurozóně:
2502009848/2010 s uvedením slova
„Dar“ do zprávy pro příjemce.

Pro platby v ČR:
107-7380440287/0100 s uvedením
„Dar“ do zprávy pro příjemce.

Pro mezinárodní platby ze zahraničí:
IBAN: CZ40 0100 0001 0773 8044 0287 
BIC/SWIFT kód: KOMBCZPPXXX
Název účtu: CESTY K SOBĚ
Praha 4, 149 00
Česká republika

111
111 Kč
222
333 Kč
333
555 Kč
444
777 Kč
999
999 Kč
libovolna
libovolná částka
Cesty k sobě
FB ico