Máme za sebou naprosto turbulentní období plné hlubokých vnitřních rozhodnutí o tom, jaký svět chceme zažívat – zvláště proto, že se nám ten svět během srpna ukazoval v podobách různých, tím jsme si některé věci ujasnili. Vnější svět je odrazem toho, co se děje na kolektivní úrovni lidského Ducha. Náš osobní život je odrazem individuální esence Ducha projevené jako ohraničená perspektiva Já.

Hloubky, které jsme díky štíří saturnovské revizi navštívili, nezůstanou bez projevu. Je to doba zhodnocení, podíváme-li se rok zpět, vidíme za sebou kus cesty k větší lásce, otevřenosti a zodpovědné svobodě. Necítíme-li se dostatečně svobodní, nestali jsme se potřebně zodpovědní a tvořiví.

Zítra začíná nový cyklus mayského kalendáře, a tak je ve vzduchu cítit, že nové cesty se otevírají. A ještě docela třídíme, co si na ně ze svého starého vybavení vezmeme a co už ne. Znamení Panny, které vládne měsíci září nás podpoří pílí, organizovaností a schopností věci realizovat po praktické stránce. Pomalu se začíná blížit rovnodennost a energie začnou akcelerovat.

Jako bychom s novým školním rokem i my vstupovali do nějakého dalšího levelu učebních lekcí, kde se začne projevovat vše, co se změnilo v nás, navenek – i vše, co jsme zvládli změnit navenek, se projeví vnitřními změnami. Jedno ovlivňuje druhé a změny jdou ruku v ruce.

Jestli jsme byli v předcházejících týdnech a dnech k sobě upřímní a nezavírali oči před pravdou – (Když nám někdo nevolá, nemá o nás prostě zájem. Když jsme se nezeptali, nemůžeme se zlobit, že nám ten druhý něco neřekl. Když jsme nezískali práci, po které jsme toužili, nemusí v tom být hned korupce a osud a bůhvíco, možná prostě jen byl mezi uchazeči někdo kvalifikovanější a kdo tu práci opravdu chtěl. Nezhubli jsme do požadované váhy, protože máme po mamince špatný metabolismus, ale protože špatně držíme tělo, nehýbáme se a jíme, co tělu neprospívá. Atd. Atd. Vaše srdce ví – dokonce to ví i každý ve Vašem okolí bez ohledu, jaké pohádky si vymyslíte pro své bližní i sebe sama, věci začínají vyplouvat dost solidně na povrch – když není ČIN, je NIC;) – jestli jsme na sobě odvedli dobrou práci, možná překvapíme sami sebe zcela novými nečekanými myšlenkami, reakcemi, příležitostmi, fungováním i tím, jaký svět se nám bude ukazovat – protože ten je krásným potvrzením souladu či nesouladu s Duchem. A jít proti obecné vlně Návratu začíná být čím dál těžší.

„Nemůžete vinit nikoho jiného, v jakém světě žijete…. prostě se jen probudíte a zjistíte, že jste Bůh.“ Alan Watts. Meditace může přinést nové vhledy a nečekané aha momenty. A když píšu meditace – myslím tím jednoduše toto:

 

Důležitým tématem bylo odpuštění. Jsme-li schopni odpustit v našich očích největší křivdy a zrady, opravdu se to projeví zlepšení kvalitou našeho vlastního života. To mohu potvrdit. Odpusťte, protože se milujete, protože dál už s sebou tohle břemeno vzteku a ublížení tahat nechcete, protože vy pro sebe volíte lehký krok životem…

I když zatím jednou nohou ve starém bolestném a chaotickém a tou druhou už v novém láskyplném, smířeném a tvořivém – věřte mi, že jste schopni naprosto jasně rozpoznat, co patří kam :)

Když nevíte, jestli volit A nebo B, většinou je to C – porozhlédněte se kolem a rozšiřte svou perspektivu pohledu.

Tělo se stabilizuje, ale je unavené. Pro něj to byla šoková buněčná terapie, takže na zářijové túry po horách to asi úplně není, ono i dojít pár set metrů do parku nebo do lesa může být tyto dny výzva, procesy dojíždí, tak na sebe buďme hodní – ať se ty nové informační matrice pořádně usadí do DNA – tím snížíme riziko, že se staré vzorce vrátí – ty fungují totiž jako plevel, jakmile mají prostor – šup, už jsou tu zpátky. Takže jednoduše ten prostor v mysli i životě zaplňte něčím novým, pro Vás zajímavým, a riziko bude minimální. A hodně pijte, já jsem ve dnech silné očisty schopná vypít až sedm litrů. A choďte na záchod vícekrát denně, nedržte to v sobě. Chodit na záchod, kdykoliv tělo potřebuje, je základní projev sebelásky ;)  … klidně i desetkrát, když na to mám prostor, tedy nejsem na cestách,, pochůzkách po městě atp.- (je odpověď na otázku – Kolikrát denně chodím na záchod já, když vypiju cca 3 litry :))))

Už to není tak intenzivní a mysl se uklidňuje, ale je dobré vyslovit své strachy nahlas a hlavně přiznat si, že co chceme – ještě nemáme, protože jedině tak toho můžeme skutečně dosáhnout. Když známe výchozí bod, můžeme stanovit dílčí kroky cesty. Když žijeme v iluzi, že už jsme v cíli, nenutí nás nic k pohybu a jen sbíráme podklady pro udržení té iluze (a to se časem může stát obtížnější, než konečně vyrazit na cestu ke svému snu).

Některým z nás přišly do života nečekané situace, jakési „úkoly“ v rámci Celku, kde se ukázal náš léčivý vliv na okolní svět. Prošli jsme jimi sice s otevřenou pusou, ale s jakýmsi podvědomým vedením a vědomím, že vše je na správném místě, že právě na toto jsme se celou dobu připravovali a že je to důsledek našich opravdu výjimečných životů, které dostávají najednou velmi širokou perspektivu. Univerzum má důvěru v nás, tak mějme my důvěru v něj. Člověk vedený jednotou už nehledá, kde by komu mohl pomoci, on má vědomí, kdy stačí aktivně otevřít své pomyslné dveře a nechat přijít situace, kde může „spravovat“. Maják nepobíhá po pobřeží, stojí pevně a vyzařuje. Jestliže jste „žádný úkol nedostali“, ještě jste nepřijali plně zodpovědnost za svůj život – taková je pravda, že snahou pomáhat jinde jen utíkáte od vlastních životů. Kdo chce se stát správcem širších událostí, musí si být absolutně jistý, že jeho slova a činy vycházejí z čisté lásky a jednoty. Když jste připraveni, pevní a stabilní (v rámci možností této doby:), dospělí – dospěli jste do bodu, kdy se můžete stát nástrojem lásky. Věřte, že lidé potřebují mluvit s lidmi. Jinak je to Vaše vlastní honba za egem.

Některé životní záležitosti můžou nabrat zcela jiný spád – takový, jaký bychom neočekávali, vždy je to v dobrém, i když se to zpočátku tak jevit nemusí. Je to důsledek naší letošní práce – sbíráme plody. A jestli Vám dává prozřetelnost zabrat, tak jen proto, že jste si to sami vyžádali, abyste už nadále nemuseli žít ve strachu a iluzi.Vesmíru je jedno, jak žijete, samozřejmě že božská láska ráda, když její jednotlivá stvoření prožívají svůj plný potenciál, ale je v pohodě i s tím, když svůj život probloumáte, takže ve výsledku jste to zas jen a jen vy – kteří jste se rozhodli pro tuhle očistnou bouři.

Jestliže přichází nějaká bolest, rozhodněte se neuhýbat a jděte odhodlaně hluboko až ke kořenům svého strachu, je to opravdu jako důlní činnost, chce to obrovskou sílu a odhodlání a pak to vše skrze tělo tranformovat. Ano, pálí to v každé buňce. Metamofrická operace buněčného nastavení – tedy toho, jak Vaše buňky reagují na podněty. Jakmile to jednou projde, bude to zvědomeno a nebude Vás to moci ovládat tajně – už budete mít volbu – budu reagovat postaru nebo nově.

A s tou proměnou jsou odhaleny i ony iluze, kterých jsme se drželi – ty praskají jako laciné balonky. Požádejte nejčistší energii pravdy, aby otevřela kanály, kterými z Vašeho těla odejde vše, co už není v souladu s vaší novou vizí lásky a hojnosti a tyto kanály pak definitivně uzavřela, aby se matrice již neobnovovali. Pokud jste zvyklí pracovat s energetickým zhmotněním této energie do formy archanděla Michaela – chtějte vždy pracovat s tím, který je z nejčistšího zdroje lásky, která je nad vším pozemských i galaktickým dramatem – ať se Vám nestane, že se napojíte na astrální koncept AA Michaela, který má za úkol energii jen recyklovat, a tím Vás udržet v iluzi – chce to opravdové rozhodnutí a pevnou vůli oprostit se od neláskyplných energií v sobě, to Vám zaručí, že Vám bude pomáháno z vrstev, které jsou nejsou chladným Vědomím řádu podporující oddělenost, ale hřejivým vědomím Lásky. Nežádejte o pomoc, žádejte o vedení! To Vám ponechává svobodnou vůli… jste-li na ni připraveni.

Zdroj:  http://www.liveinspirit.cz/aktualni-energie-2-7-zari/

 


Líbí se vám, co děláme?
Rádi byste podpořili provoz internetové televize Cesty k sobě?

200,-

Platba

300,-

Platba

500,-

Platba

1000,-

Platba

Za veškeré příspěvky předem děkujeme!

Zasláním daru dochází k uzavření darovací smlouvy dledarovacích podmínek.
Prohlášení o ochraně osobních údajů darujícího. Platba probíhá prostřednictvím služby

géčko.png verified_by_visa-full-colour.png Mastercard_SecureCode [Převedený].png visa-full-colour-rgb.png visa_electron_2015.png mc_accpt_match_eps.png me_accpt_match_eps.png ms_accpt_match_eps.png