Dobrý den,

zdravím Vás ve 24. týdnu! Co nám přinesou aktuální konstelace?

Pondělí 9/6: Luna dnes přechází do znamení Štíra a zaměříme tak více pozornosti do nitra namísto vnějších záležitostí. Lepší vnímavost a intuice nám pomohou zorientovat se v každé situaci. Rozum a city si rozumí, takže si můžeme některé věci ujasnit. A s druhými lidmi se snáze naladíme na stejnou frekvenci.

Úterý 10/6: Tento den je třeba důkladně dělit povinnosti a zábavu. První kategorie by přitom měla mít vždy přednost, jinak se může stát, že nestihneme vše důležité. Můžeme hůře snášet změny, které den přinese a čím dříve novinky dne přijmeme, tím lépe pro všechny zúčastněné.

Středa 11/6: Ve středu bychom se měli zaměřit na vnitřní duchovní rovinu. Snáze si uvědomíme, že radost a štěstí najdeme především v nás samotných a vnější touhy nás nikam neposunou. Důležitou roli pro nás budou hrát též tradiční hodnoty.

Doporučujeme http://astrolog-terapeut.us7.list-manage.com/track/click?u=f76250a2d40512835e8e1207e&id=7a930f7320&e=076803d46b 🙂

Čtvrtek 12/6: Luna procházející znamením Střelce přinese rozproudění energií. Je třeba si dát ovšem pozor na koncentraci, protože snadno se může stát, že budeme běhat z místa na místo, aniž by se cokoliv užitečného vyřešilo. Využijte svoje kontakty, jak se říká – “líná huba, holé neštěstí.”

Pátek 13/6: Dejme si pozor na to, jak svými slovy můžeme na druhé působit. Nevhodně zvolený výraz může způsobit nedorozumění, které zamotá naše vztahy. Slibujme pouze to, co je v našich reálných silách splnit. Vítězem dne bude ten, kdo umí dobře improvizovat.

Víkend 14 a 15/6: Zejména sobota může být krizová a tak se nenechme rozčílit a vyprovokovat ke konfliktům. Vyplatí se větší opatrnost při sportu i manuálních aktivitách.

Přeji krásné dny!

Vít Kuntoš

 

www.astrolog-terapeut.cz
www.radostnezpravy.cz


Není v našich silách ručit za všechny obsahy videí, názory a jednání jednotlivců.
Přejeme vám všem mnoho lásky v této transformační době.


Vážení diváci, velmi si vážíme vašich příspěvků – dáváte nám naději, že budeme moci pokračovat a velmi nás mrzí, že se mnoho vašich chtěných plateb neuskutečnilo vzhledem k potížím funkčnosti platební brány. GoPay muselo přijmout nové podmínky bank, kdy spolkům neumožní on-line platby kartou. Prosíme o znovu zaslání/zasílání vašich příspěvků, prozatím přes klasický bankovní převod:

Pro platby v ČR: 107-7380440287/0100 s uvedením slova „Dar“ do zprávy pro příjemce.

Pro mezinárodní platby ze zahraničí: IBAN: CZ40 0100 0001 0773 8044 0287, BIC/SWIFT kód: KOMBCZPPXXX

Snažíme se pro vás najít jiné zjednodušující služby pro vaše platby. Děkujeme za pochopení i za podporu.

S láskou Cesty k sobě