Vážení zájemci o astrologii,

je tady 49. týden a přinášíme tak pravidelný náhled na hvězdnou oblohu 🙂

Pondělí 1/12: Luna v Beranu přináší jiskřivý start nového týdne. Konstelace jsou ohnivé a tak se můžeme vrhnout do víru řešení všeho možného i nemožného. Je třeba hned zkraje nasadit intenzivní tempo, protože díky setrvačnosti v něm vydržíme až do konce dne.

Úterý 2/12: Energický a rázný den, kdy nebudeme postávat se založenýma rukama. Štěstí přeje odvážným, a tak se vyplatí trocha riskování. Improvizace a tah na branku budou hlavní zbraní, které nám mohou pomoci překonat i ty nejméně čekané nástrahy tohoto dne.

Středa 3/12: Přesun Luny do Býka přinese zpomalení astrologické kvality a může dojít i k určitému zatuhnutí. S čím větším násilím se budeme snažit posunout z místa vpřed, tím hůře se nám bude dařit. Pozor tedy na přílišnou urputnost, snažme se držet spíše pohodového tempa.

Čtvrtek 4/12: Pomalým a soustředěným přístupem toho můžeme mnohé dosáhnout a i drobný posun vpřed se počítá. Je ovšem zapotřebí nepodlehnout lenosti a různým pozlátkům, které budou odvádět pozornost od toho, co je pro skutečně důležité. Zlákat nás snadno může i přejídání.

Pátek 5/12: Během dne se Luna přesouvá do znamení Blíženců, a tak energie proudit především do komunikace a společenských kontaktů. V pátek toho můžeme ještě mnoho zařídit a domluvit. Základem úspěchu je ovšem dobrá organizace. Dejme si pozor na pozor na nepřesné formulace, polopravdy či nepravdy.

Víkend 6 a 7/12: Dny volna se ponesou na uvolněné náladě a čas může utíkat rychleji, než by se nám líbilo. Vyhněme se zbrklým nápadům a při nebezpečných aktivitách se vyplatí dvojnásob myslet na opatrnost.

Přeji krásné podzimní dny,

Vít Kuntoš

 

 


Líbí se vám, co děláme?
Rádi byste podpořili provoz internetové televize Cesty k sobě?

200,-

Platba

300,-

Platba

500,-

Platba

1000,-

Platba

Za veškeré příspěvky předem děkujeme!

Zasláním daru dochází k uzavření darovací smlouvy dledarovacích podmínek.
Prohlášení o ochraně osobních údajů darujícího. Platba probíhá prostřednictvím služby

géčko.png verified_by_visa-full-colour.png Mastercard_SecureCode [Převedený].png visa-full-colour-rgb.png visa_electron_2015.png mc_accpt_match_eps.png me_accpt_match_eps.png ms_accpt_match_eps.png