Vážení zájemci o astrologii,

je tady 46. týden a přinášíme tak pravidelný náhled na hvězdnou oblohu 🙂

Nejdříve ovšem skvělá zpráva: minulý týden byla pokřtěna učebnice Astrologie pro samouky a nyní si jí můžete zakoupit u všech dobrých knihkupců či zvýhodněně na mých webových stránkách!

Pár fotek ze křtu – děkuji kmotrům herečce a političce Táně Fischerové, ekoložce Janě Vitnerové a astrologovi Pavlu Hanzalovi (více viz http://astrolog-terapeut.us7.list-manage1.com/track/click?u=f76250a2d40512835e8e1207e&id=11e4327988&e=076803d46b)


Úterý 18/11: Luna ve Vahách může podpořit naši touhu po vyváženém přístupu, nicméně je zde mnoho vlivů, které se ji budou snažit narušit. Nečekejme, že se dnešek bude odvíjet podle předem určeného scénáře. Místo toho se připravme na improvizaci a pilujme naše komunikační dovednosti. Pamatujme, že moudřejší je ten, kdo ustoupí.

Středa 19/11: Nebuďme na ostatní příliš nároční. Sami se nenechme zahnat nikam do kouta. Vítězové tohoto dne budou především ti, kdo budou sami sebou a zároveň si zachovají v každé situaci úsměv na tváří. Vyvarujme se rychlých kroků a unáhlených rozhodnutí.

Čtvrtek 20/11: Přesun Luny do znamení Štíra může přinést zvýšení naší citlivosti. Podněty, které by dříve kolem nás proběhly bez povšimnutí, nyní mohou zanechat hlubokou odezvu. Budeme vnímavější k jemným vlivům a v lidech kolem nás se budeme moci více orientovat.

Pátek 21/11: Luna se dostává do blízkosti Merkura a do popředí se tak dostává náš rozum. Myšlení může fungovat na plné obrátky, ale budeme si je nechávat spíše sami pro sebe. Neuzavírejme se však za každou cenu do svého vnitřního světa, jinak náš pohled bude postrádat nadhled a bude příliš jednostranný.

Víkend 22 a 23/11: Sobota může zadrhávat a vyplatí se vyhnout náročným programům. Neděle přeje hravým a zábavným aktivitám, den je vhodné strávit s nejbližšími.

Přeji krásné podzimní dny,

Vít Kuntoš

 

 


Líbí se vám, co děláme?
Rádi byste podpořili provoz internetové televize Cesty k sobě?

200,-

Platba

300,-

Platba

500,-

Platba

1000,-

Platba

Za veškeré příspěvky předem děkujeme!

Zasláním daru dochází k uzavření darovací smlouvy dledarovacích podmínek.
Prohlášení o ochraně osobních údajů darujícího. Platba probíhá prostřednictvím služby

géčko.png verified_by_visa-full-colour.png Mastercard_SecureCode [Převedený].png visa-full-colour-rgb.png visa_electron_2015.png mc_accpt_match_eps.png me_accpt_match_eps.png ms_accpt_match_eps.png