Pondělí 20/10: Luna v Panně přináší začátek týdne se zaměřením na praktická témata. Vyplatí se postupovat krok za krokem sytematicky a spolehnout se na osvědčené metody. Budeme více racionální a logické uvažování může být důležitou pomocí.

Úterý 21/10: Dopoledne se může projevovat nervozita, kterou může rozptýlit přesun Luny do Vah brzy odpoledne. Po celý den se vyplatí rozumné hospodaření s energií. Přílišná horlivost a nadšení mohou upozadit zdravý rozum, a tak se vyhněme zbrklým rozhodnutím.

Středa 22/10: Napětí, které se kolem nás bude objevovat, se budeme snažit urovnat. Ne vždy se to ovšem bude dařit a můžeme se nechat snáze rozhodit. Zejména mezlidské vztahy mohou zaskřípat. V takových situacích je vhodné zachovat úsměv na tváři a nepodlehnout nátlakům.

Čtvrtek 23/10: Do čtvrtečního novoluní ve Štíru je zapojená i Venuše, takže se celý den ponese v příjemné náladě. Některé momenty dne mohou být velice silné. Pokud den strávíme v blízkosti drahé polovičky, můžeme objevit nové vrstvy a obzory vzájemného pouta.

Pátek 24/10: Po emoční stránce nás čeká bohatý den. Silná intuice nám může pomoci najít důležitou inspiraci či jinou informaci, kterou již delší dobu potřebujeme – ať už si to uvědomujeme či nikoliv. Celý den bude proudit svěží energie, a tak můžeme chytit ke konci týdne druhý dech.

Víkend 25 a 26/10: Během soboty se nám do ničeho příliš chtít nebude a příliš nebudeme ve své kůži. Vyplatí se odpočinek. V neděli nás přesun Luny do Střelce může probrat a tak se otevřeme spontánním nápadům.

Přeji krásné podzimní dny,

Vít Kuntoš

 


Líbí se vám, co děláme?
Rádi byste podpořili provoz internetové televize Cesty k sobě?

200,-

Platba

300,-

Platba

500,-

Platba

1000,-

Platba

Za veškeré příspěvky předem děkujeme!

Zasláním daru dochází k uzavření darovací smlouvy dledarovacích podmínek.
Prohlášení o ochraně osobních údajů darujícího. Platba probíhá prostřednictvím služby

géčko.png verified_by_visa-full-colour.png Mastercard_SecureCode [Převedený].png visa-full-colour-rgb.png visa_electron_2015.png mc_accpt_match_eps.png me_accpt_match_eps.png ms_accpt_match_eps.png