Pondělí 10/11: Luna v Raku uzavírá velký vodní trigon a do nového týdne si tak můžeme urovnat naše pocity, opřít se o intuici a zaměřit se na naše nejbližší. Emoce budou spolupracovat s rozumem, namísto aby se dohadovaly. Vyplatí se nenechat se pohltit svými cíly a povinnostmi, zachovejte si raději od všeho dostatečný odstup.

Úterý 11/11: Pohlídejme si naše reakce, neboť pokud necháme řídit naše jednání “autopilota”, dost možná bychom mohli některých kroků litovat. A to zejména těch, které jsou vykonány pod nátlakem či náhlým emočním výkyvem. I s náladou můžeme být jako na houpačce. Snažme se na ničem nelpět a udržet si uvolněný přístup.

Středa 12/11: Je na čase udělat si pořádek ve svém nitru a provětrat zaprášené kouty našeho “já”. Den je vhodný zaměřit na sebepoznání a vnitřní práci. Energii budeme směřovat především do zajištění a zabezpečení našeho zázemí a otevření zadních vrátek na pevnou půdu.

Čtvrtek 13/11: Luna se přesouvá do znamení Lva a můžeme tak pocítit svěží energii. Dá se očekávat větší činorodost a aktivní přístup k životu. Rádi přijmeme nové výzvy a zkusíme zapojit více tvořivosti do našeho jednání. Dejme si však pozor, aby naše ego nezaslepilo naše uvažování a v komunikaci neuškodí více pokory.

Pátek 14/11: Závěr týdne bude silový, a tak můžeme dohnat leckteré resty. Důvěřujme svým schopnostem i umění improvizace. Na druhou stranu se však vyplatít mít ruku na brzdě, protože páteční spád může být někdy až moc dramatický. Nenechme se vyprovokovat, abychom druhým řekli něco, čeho bychom poté mohli litovat.

Víkend 15 a 16/11: Sobota se ponese v lenivějším duchu a drobnému příjemnému zahřešení. Neděle poté umožní vše napravit a dát do pořádku.

Přeji krásné podzimní dny,

Vít Kuntoš

www.astrolog-terapeut.cz

 


Líbí se vám, co děláme?
Rádi byste podpořili provoz internetové televize Cesty k sobě?

200,-

Platba

300,-

Platba

500,-

Platba

1000,-

Platba

Za veškeré příspěvky předem děkujeme!

Zasláním daru dochází k uzavření darovací smlouvy dledarovacích podmínek.
Prohlášení o ochraně osobních údajů darujícího. Platba probíhá prostřednictvím služby

géčko.png verified_by_visa-full-colour.png Mastercard_SecureCode [Převedený].png visa-full-colour-rgb.png visa_electron_2015.png mc_accpt_match_eps.png me_accpt_match_eps.png ms_accpt_match_eps.png