Channel: Edita Lemiana Santiago, Channelováno: 2.4.2018, Manoa Falls, Oahu, Hawaii

Mnozí z vás jste vedeni v tomto období do míst, které mají vyjímečnou aktivitu svého silového pole. Tato aktivita stále zesiluje v těchto energetických polích planety Země. Proto, aby se tato aktivní energie rozšířila do potřebných míst na celé planetě, začínají se propojovat i vortexy, které jsou poháněny spirálovým magnetismem. Toto bude pro mnohé znamenat i očistu planety Země na místech, kde je velmi velká hustota stále nízkých vibrací.

Ať již žijete ve městech či v přírodě, vědomí planety je řízeno i frekvenčními pohyby v kosmu, proto mnoho citlivých jedinců může zaznamenávat tyto změny skrze svůj element země, skrze své tělo. Je vás již mnoho, kteří tyto planetární změny cítíte každý den a proto jste vedeni se propojovat s takovými místy a poli, která jsou ve skutečnosti i OCHRANNÁ POLE pro vaší další práci, na kterou jste připravováni.

Z jakéhokoliv místa se poté můžete přenést ve svém vědomí a ve svých jemněhmotných tělech do takového místa, které vám nabízí maximální ochranu i na velkou vzdálenost pro práci s těžkými, hustými vibracemi. Pouze potřebujete být v bdělosti a pro vás již známou technikou se propojit tam, kde vás silové místo právě volá.

Práce se silovými poli Matky Země bude stále více vyhledávána všemi, kteří planetu cítí skrze sebe. Bude pro vás tak lehčí se pohybovat v jakýchkoliv energiích a zároveň se nechat prostoupit takovým silovým polem, ke kterému se právě rozhodnete připojit.

OTEVŘETE SE PRÁCI SE SILOVÝMI POLI, JEJICHŽ VYSOKOVIBRAČNÍ ELEMENTY JIŽ MŮŽETE CÍTIT POUHÝM NÁDECHEM MÍSTNÍHO VZDUCHU. AŤ VAŠE KROKY JSOU VŽDY VEDENY PRO SLADĚNÍ SE S MATKOU ZEMÍ.

AKÁŠICKÁ AFIRMACE:

PROPOJUJI SE SE SILOVÝM POLEM MÉHO DOMOVA DUŠE.

– Strážci Akáši –

Zdroj: https://www.facebook.com/puente.sagrada

Převzato: http://www.informaceodjinud.estranky.cz


Není v našich silách ručit za všechny obsahy videí, názory a jednání jednotlivců.
Přejeme vám všem mnoho lásky v této transformační době.


Líbí se vám, co děláme?
Rádi byste podpořili provoz internetové televize Cesty k sobě?

200,-

Platba

300,-

Platba

500,-

Platba

1000,-

Platba

Za veškeré příspěvky předem děkujeme!

Zasláním daru dochází k uzavření darovací smlouvy dledarovacích podmínek.
Prohlášení o ochraně osobních údajů darujícího. Platba probíhá prostřednictvím služby

géčko.png verified_by_visa-full-colour.png Mastercard_SecureCode [Převedený].png visa-full-colour-rgb.png visa_electron_2015.png mc_accpt_match_eps.png me_accpt_match_eps.png ms_accpt_match_eps.png