Zdroj: Pixabay.com
Blížíme se k Novoluní a Zatmění Slunce při 19 ° Blíženců, ve čtvrtek 10. června. Prstencové zatmění Slunce bude viditelné z částí severovýchodní Kanady, Grónska a Ruska. Částečné zatmění Slunce se objevuje v severovýchodní oblasti Severní Ameriky, ve většině Evropy a v severní Asii.

Tato série zatmění na uzlové ose Blíženci / Střelec zdůrazňuje nové informace, myšlenky, duchovnost a svobodu. Zatmění Slunce v Blížencích je v konjunkci s retrográdním Merkurem, v kvadratuře k Neptunu a ve spojení s destabilizujícím účinkem kvadrátu Saturnu s Uranem z roku 2021. Zatmění Slunce ve vzdušných Blížencích může umocnit dezinformace, zmatek, podvod a nedorozumění. Dávejte pozor, abyste se vyhnuli vymývání mozků, konspiračním teoriím, extrémním duchovním přesvědčením a náboženské ideologii.

Silné zatmění Měsíce 26. května spustilo masivní očištění naší pozemské historie. Utíráme paměťovou desku do čista a vymazáváme životy reinkarnačního zachycení. Možná zažíváte hluboké čištění na biochemické buněčné úrovni. Pod vlivem série zatmění rušíme předsudky předků staré Země, systémový rasismus a rigidní předsudky. Čistíme fyzická, duševní a emocionální těla pohřbeného traumatu, strachu a úzkosti.

Během období resetu zatmění dávejte pozor, abyste nenahradili starou simulaci matice reality (matrixu), jinou falešnou simulací. Závoje mezi iluzí a klamem jsou tenké. Jak se časová osa staré Země zhroutí, probíhá agresivní bitva, která se snaží ovládnout naši mysl. Nyní, více než kdy jindy, jsme povoláni, abychom se spojili s našimi Vyššími Já a naladili se na vnitřní Božskou moudrost a vedení.

Červnové galaktické brány inspirují hlubší zplnomocnění duší. Kosmická sestava zvyšuje větší vnitřní důvěru, odvahu a diskriminaci při zvládání náporu podvodu. Zatmění Slunce v Blížencích vyžaduje silnější mentální hranice a pevnější jasnost. Vydržte s pevným zaměřením na budování svého nového života na časové ose Nové Země.
Lovingly, Meg Benedicte
Quantum Access®

Copyright (c) 2021 Meg Benedicte * Všechna práva vyhrazena * Tento materiál můžete kopírovat a distribuovat, pokud ho žádným způsobem nezměníte, obsah zůstane kompletní a uvedete toto upozornění na autorská práva.

Sdíleno ve chvále majestátnosti podstaty duše a rozlehlosti vesmírů,

Není v našich silách ručit za všechny obsahy videí, názory a jednání jednotlivců.
Přejeme vám všem mnoho lásky v této transformační době.


Vážení diváci, velmi si vážíme vašich příspěvků – dáváte nám naději, že budeme moci pokračovat a velmi nás mrzí, že se mnoho vašich chtěných plateb neuskutečnilo vzhledem k potížím funkčnosti platební brány. GoPay muselo přijmout nové podmínky bank, kdy spolkům neumožní on-line platby kartou. Prosíme o znovu zaslání/zasílání vašich příspěvků, prozatím přes klasický bankovní převod:

Pro platby v ČR: 107-7380440287/0100 s uvedením slova „Dar“ do zprávy pro příjemce.

Pro mezinárodní platby ze zahraničí: IBAN: CZ40 0100 0001 0773 8044 0287, BIC/SWIFT kód: KOMBCZPPXXX

Snažíme se pro vás najít jiné zjednodušující služby pro vaše platby. Děkujeme za pochopení i za podporu.

S láskou Cesty k sobě