Meditace: 30.6. 2020 v 7:48

29./30. června je další rozhodující datum pro budoucnost této planety. Konjunkce Jupitera s Plutem 30. června je bod obratu pro hvězdnou bránu časové linie Věku Vodnáře 2020.

V Astrologii symbolizuje konjunkce Jupiter-Pluto velkou sociální a duchovní reformu, která přináší hojnost duchovního a materiálního bohatství lidstvu.

Budeme provádět naši meditaci na Věk Vodnáře, část 2 v přesný moment konjunkce Jupitera a Pluta 30. Června, což bude 7:48 ráno v Paříži. Toto se rovná času 29.června v 10:48 večer v Los Angeles, 11:48 v pondělí 29.6. v Denveru, a potom 30.června budeme křížit další časové zóny: 00:48 ráno v Chicagu, 01:48 ráno v New Yorku, v 6:48 ráno v Londýně, 7:48 ráno v Káhiře /též Praha/, 1:48 odpoledne v Taipei a Pekingu, 2:48 odpoledne v Tokiu a 3:48 v Sydney.

Instrukce: (požadovaný čas pro naši meditaci je 20 minut):

1. Použijte vlastní techniku, abyste se dostali do uvolněného stavu vědomí.

2. Vyjádřete svůj záměr použít tuto meditaci jako nástroj ke spolu vytvoření spouštěče, který spustí Věk Vodnáře.

3. Nyní si přivolejte Fialový plamen z primárního zdroje, aby kolem vás, během meditace a po ní, rozprostřel ochranný kruh. Požádejte ho, aby přeměnil vše, co neslouží Světlu.

4. Představte si sloup bílého Světla, jak vyzařuje z Centrálního Kosmického Slunce, potom prochází skrze Centrální Slunce všech galaxií v tomto vesmíru. Poté si představte jak toto Světlo vstupuje skrz Galaktické Centrální Slunce, prochází skrze naši Galaxii, potom vstupuje do našeho Solárního systému a prochází skrze všechny bytosti Světla v našem Solárním systému a skrze všechny bytosti na planetě Zemi a také skrze vaše tělo až do středu Země.

5. Představte si toto Světlo, jak přeměňuje všechnu zbývající temnotu na Zemi, léči všechny nesrovnalosti, vymazává všechnu chudobu a přináší hojnost celému lidstvu. Vizualizujte si jemné růžové světlo Bohyně, jak vyzařuje na všechny bytosti na planetě Zemi a léčí jejich emocionální těla. Představte si začátek nového velkého kosmického cyklu, který přináší čisté Světlo, lásku a štěstí všem bytostem na Zemi.

https://www.youtube.com/channel/UCtc1bRVxgeujjXkmMw8FcKg

 


Není v našich silách ručit za všechny obsahy videí, názory a jednání jednotlivců.
Přejeme vám všem mnoho lásky v této transformační době.


Vážení diváci, velmi si vážíme vašich příspěvků – dáváte nám naději, že budeme moci pokračovat a velmi nás mrzí, že se mnoho vašich chtěných plateb neuskutečnilo vzhledem k potížím funkčnosti platební brány. GoPay muselo přijmout nové podmínky bank, kdy spolkům neumožní on-line platby kartou. Prosíme o znovu zaslání/zasílání vašich příspěvků, prozatím přes klasický bankovní převod:

Pro platby v ČR: 107-7380440287/0100 s uvedením slova „Dar“ do zprávy pro příjemce.

Pro mezinárodní platby ze zahraničí: IBAN: CZ40 0100 0001 0773 8044 0287, BIC/SWIFT kód: KOMBCZPPXXX

Snažíme se pro vás najít jiné zjednodušující služby pro vaše platby. Děkujeme za pochopení i za podporu.

S láskou Cesty k sobě