Aktivace hvězdných semínek a temnota

datum 15. 11. 2018

V noci se probouzím. Panická ataka udeřila. Ach, už je to tu zas. Měla jsem před pár lety šílené stavy a doufala, že mám vše již za sebou. Náhle však mé tělo cítí něčí přítomnost. Bytost tmavých barev a nízkých vibrací stojí opodál. Její vyzařování je tak nepříjemné, jede mi to přes tělo, mám knedlík v krku, nemohu polykat, mám zimnici a zároveň hořím, projíždí mnou šílený strach ze smrti. „Kdo jsi? Táhni, odkud jsi přišel“. Přijde mi, že je to on, temňák ho nazývám. Bojuji a nevzdávám se, protože, kdybych podlehla, omdlela bych, mé vědomí by se stáhlo z těla. To už jsem také zažila nesčetněkrát. Tentokrát je třeba se tomu postavit. Aha, už vím, co chce. Tato bytost mě přišla zastrašit, abych nedělala svou práci a ráno v deset hodin zrušila skype na další aktivaci. Ona nechce, aby bylo na planetě více probuzených duší, ona to chce brzdit a zastrašuje pracovníky Světla (z angl. Lightworker), aby přestali realizovat své poslání a najeli na její vibrace strachu.

Ještě ráno probíhá boj, kdo z koho. Je 9,50 já to budu muset zrušit, je mi děsně zle. Druhá část mě to ale nevzdává a dívá se do plamene v krbu. „Milovaná bytosti ohně, Salamandře, prosím o pomoc“ Oheň začne vysílat uzemňující poklidnou energii a já v 10:00 usedám zcela v pořádku ke skypu. Tentokrát jsem boj vyhrála. Děkuji našim třem kočkám, své spící rodině a bdící Hedvice a Ramoně za podržení v energiích, Petře za podpůrnou energii a sounáležitost.

Po dnešním skypu přišly ještě odpovědi pro láskyplnou a jemnou Duši, toho času v těle muže žijícího v krásné oblasti Beskyd.

Mají pro mne moji průvodci nějakou zásadní informaci, která je potřebná, abych ji věděl?
Jaké je mé poslání v této inkarnaci?
Jestli můžu mít ještě jednu otázku na průvodce? Dnes říkali, že mě museli zastavit, abych se více věnoval sám sobě... Jak se mám tedy sám sobě věnovat? Na co se mám zaměřit? Na čem mám pracovat?

Drahý brachu, rádi bychom Ti odpověděli, abys byl spokojen a v souladu s naší odpovědí. (smích). …My víme, že ty potřebuješ přesné informace ….(smích)….
Zásadní informací je, že nejsi vůbec sám. Ač nyní nemáš pevný vztah na Zemi, my jsme tu u tebe blízko a máš další duchovní rádce, stačí jen se ztišit a naslouchat jim. Další zásadní informace je, že tě chválíme, jdeš přesně dle svého plánu, nebuď na sebe tak přísný a kritický. A do třetice …(smích) ti sdělujeme, že tě bezmezně milujeme a vždy budeš naším milovaným bratrem, duší blízkou, s námi v napojení. Můžeš se s námi spojit přes báseň:

V soumraku jsme ti nablízku
Ve hvězdách vidíš nás lépe
Černého obelisku
Nedotýkej se více
Tvé světlo září zas a znovu
Po mnoho věků i v těžkých chvílích
Léčivá síla z Měsíce v Novu
Plujeme v hábitech bílých
Pro tebe svítíme, abys šel dále
Svou práci a poslání nevzdával
Co sis předsevzal, bys vykonal
Ze svého svitu a záře…

Tvým posláním je ukotvit Světlo na Zemi, skrze tvou modrost a dary, které si přinášíš ze svého Domova. Vždy, když na tebe přijde strach, vzpomeň si na nás a my tě povzneseme do výšin, do dimenzí, kde strach už není a uleví se ti na duši i v tělesné formě. Budeš procházet nyní přes vysoké vibrační brány, snaž se být v klidu a v radosti. Vyhledávej příjemná místa k odpočinku a nabíjení. Bytosti skal ukotví Tě více ve hmotě, na skalách proto pobývej. Část tvé Duše je ještě v jiných světech, tam se načerpává a sestupuje zas sem a rozsévá frekvence jako semínka hospodář na jaře. Není potřeba už žádného studia, vše si přinášíš v sobě, dej tomu jen volný průchod a zmírňuj své obavy prací s myslí a manuální poklidnou činností, kdy tělo vykonává určitý příjemný pohyb (i to je meditace).

Denisa Celesta Pertlová Kralovičová
www.celesta.cz

Zdroj článku - ZDE.

sdílet: 
holubice
Podpořte nás

Děkujeme

Vážení diváci, velmi si vážíme vašich příspěvků – dáváte nám naději, že budeme moci pokračovat.

Pro platby zdarma v ČR a Eurozóně:
2502009848/2010 s uvedením slova
„Dar“ do zprávy pro příjemce.

Pro platby v ČR:
107-7380440287/0100 s uvedením
„Dar“ do zprávy pro příjemce.

Pro mezinárodní platby ze zahraničí:
IBAN: CZ40 0100 0001 0773 8044 0287 
BIC/SWIFT kód: KOMBCZPPXXX
Název účtu: CESTY K SOBĚ
Praha 4, 149 00
Česká republika

111
111 Kč
222
333 Kč
333
555 Kč
444
777 Kč
999
999 Kč
libovolna
libovolná částka
Cesty k sobě
FB ico